Adını Sen Koy Dizisi Bitmesin Devam Etsin Kampanyası (Star Tv)

Adını Sen Koy iki sezondur tv ekranlarında izleyenlerin oldukça merak ettiği bir günlük dizi olarak devam eden ve çok sevilip tutulan ama son haftalardaki reytinglerin düşüşünden dolayı sonu merak edilen dizimizden iyi haberler gelmiyor.. Adını Sen Koy final mi yapacak sezon finali mi diye merak edenler var hemen bu konuda sizlerle detayları paylaşmak istiyorum..

Dizimizin reyting oranı git gide aşağı doğru süzülüyor. Geçen ay 3.80 oranında alınan total reytingler Nisan ayı sonunda dip yaparak neredeyse 2 oranını bile yakalayamaz oldu. Bunun nedeniyse son zamanlarda sahnelerde kötü rollerin ve konuların çekilmesinden dolayı izleyenlerin diziyi bırakması. E tabii ki diziyi bırakmalarının sebebi de doğal olarak kötü sahneler olması ve güzel dizinin kötülerin eline düşmesi.. Bahşende, Ercan, Defne gibi..

Tamam anladık Nazmiye hanım günlük dizi olduğu için senaryoyu biraz daha uzun tutmak istiyor. Ama dizinin her hafta eridiğini ve reytinglerde son sınıra gelindiğini hemen paylaşayım sizlerle.. Adını Sen Koy 27 Nisan 2018 Cuma Reytinglerinde almış olduğu 2.03 oranındaki total reyting ile 20. sırada yer alırken Adını Sen Koy 18 Nisan 2018 Çarşamba Reytingleride aldığı 1.86 reyting oranı ile ancak 23. olabildi.

Bu reyting oranları bize gösteriyor ki Adını Sen Koy dizisi eğer bir hamle atak yapmazsa sezonun sonuna kadar erimeye ve adeta kendini yok etmeye devam edecek. 3.80 oranlarındaki reyting oranlarından 1.80 oranlarına kadar gerilemesi ciddi anlamda dizinin kan kaybettiğini gösteriyor. Peki neden dizimiz bu kadar kan kaybetti diye sorarsanız ben aklıma gelen nedenleri ve Adını Sen Koy Dizisinin reyting kaybetmesinin sebeplerini sıralayım:

Adını Sen Koy Dizisi Neden Reyting Kaybediyor Niçin İzlenmiyor?
1- Diziye bu sezon gelen Bahşende çok fazla sevilmedi, yüzü soğuk olan ve görenin bir daha izlemek görmek istemeyeceği ve oldukça kötülük peşinde olan Bahşende diziyi izleyenleri olumsuz etkiliyor..
2- Diziye sürekli oyunculuk kabiliyeti olmayan manken veya farklı alanlardaki oyuncular dahil oldu.
3-Dizide Ömer ve Zehranın mutluluğu çok görüldü. Yüzleri bir türlü gülmedi, en güzel günlerinde bile Ömer zorbaya dönüştürüldü.

4- Nihat diziden çok kötü bir son ile çıkarıldı. Ayşenin ve izleyicinin gözünde eşini aldatan bir pislik olarak diziden ayrılması sağlandı.
5- Diziye giren Ercan Keser sadece kötülük düşünüyor, bu da izleyenleri olumsuz etkiliyor. Ayrıca Jülide karakterinin en büyük eleştirisi yaş olarak ömerden 3-5 yaş büyük olması yani gerçekliğin düşük olması çok eleştirilmişti.

Daha bir çok neden sayılabilir ama öncelikle böyle giderse sezon sonunda final yapması büyük ihtimal olarak görüyorum. Çünkü rakip dizilerin seviyesinin altına bile inmeye başladı reytingler. Elif dizisi, Beni Affet e Beni Bırakma dizileri de benzer oranlarda reyting alıyor. Ama bu düşüş senaryo yazarı Nazmiye hanımın sayesinde devam ederse dizi maalesef biter final yapar sezonun sonunda.

Kısacası Adını Sen Koy Dizisi Bitmesin Devam Etsin Kampanyası yapmak için öncelikle dizinin kendine bir çeki düzen vermesi gerekir ki izleyici diziye sahip çıksın. Senaryo ve bölümler düzeldikçe dizi yeteri kadar izlenmeye devam edecektir zaten. Adını Sen Koy Dizisi Bitmesin Devam Etsin Kampanyasına destek olmak için lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle aşağı fikirlerinizi yazın.. Şimdiden teşekkür ederiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy Dizisi Bitmesin Devam Etsin Kampanyası (Star Tv) (212 Yorum)

 1. Jülide ürkek bir genç karekter kimin sayesinde tabiki senaristlerin annelik gence olgunluğa bakarmı nice genç anneler var yırtıcı kaplan ercana karşı çocuklarını koruyan jülide bahşendeye haddini bildirmesini sağlasınlar o zaman okudukça delirdim söylemekten hiç bıkmadım ben hala o nazmiye aile içinde bir hastalık derhal buna son vermeli gözü körmü bunun ya ben diziyi ne yaptım diye düşünse zaten hala ercan defne demez .

 2. Bu sayfayı nasıl gözden kaçırmışım anlamadım.defne ikinci bir alev olamaz çünkü çok yapmacık.jülide çok geri plânda sanki evin annesi değil olması gereken şu bence.ömere bahşende nin tüm yaptıklarını anlatmalı okuduklarıma inanmak istemiyorum önümüzdeki hafta halâ bahşendenin hakaretlerine mağruz kalan bir jülide tüm salaklığı ile bilinen safın önde dört nala koşan bir zehra adeta defneye nasılsın diyebilen ya sen nasıl kocana demessin defne çok hızlı gidiyordu ağaca çarptık.ben hatırlamıyorum dedi çıktı.defne kapıda dinleme ömere sorsan söylerdi karı koca olmadığını en azından senin o fare suratını gülerken görmezdim.peki kabahat kimin tabiki bunu salakça yazan gayet normal zanneden ahlaki değeri bilmeyenin hatası .neymiş daha bahşendeyle defne daha farklı plân içine girecekmiş.aç gözünü zehra ömerin adını ezber yaptın ağzında başka işlere odaklan senin kocandan hala utanman defnenin ekmeğine tereyağ sürüyor.peki jülideyi niye sus pus yapıyorsunuz.halâ ömerle annesi iki yapancı gibi bu neyin doğrusu.hani zehranın abisi hani zehranın babası hani kolyenin sırrı ben hilminin kızı diye beklerken şimdide ercan çıktı sakın ercanın kızı yapmayasınız sizden herşey beklenir gözüm korktu benim dizi bitmesin tabiki çok isterim ama devam etmesi içinde ilk zehra ömer karı koca olmalı jülide bu sezon herşeyi anlatmalı defne bahşende çıkmalı onların yerine demir leylâ cevriye diziye dönmeli konakta artık zehranın hamilelik süreci başlamalı ayşe asya ya herşeyi anlatmalı ayşe birisine aşık olmalı tabi buda nihata benzemeli bak site yöneticim bunu okursan lütfen cevap ver bu arada günaydın fikirlerin çok önemli biliyon değilmi bak bozuşmayalım.::):)

 3. Dizi final olmasın diyenlere saygı duyuyorum ama anlamadığım şey bundan sonra olacakları biliyoruz defne arkadaşımın dediği ne hikmetse işine geleni duydu e şimdi iki yol var bir zehraya Ömer sana rol yapıyor seni sevseydi karıkoca olurdunuz diye imada bulunur.zehrada bu mahremiyetin Ömer soylemeseydi nereden bilecektir diye kafa yorar sazan zaten bir ikide vakitsiz Ömer’i oyalar.zehraya başka aksettirir alevden biliyoruz.ikicinci şık Ömer’i ordan yürür bugünkü bölümde zaten dedi bu gece bitecek bu iş dedi adam karısına kör kütük aşık sen yıllardır en yakın arkadaşıydı n aşık olmamış sanada hemen bir gündemi aşık olacak senaryoymuş.ben korkuyorum zehraya biz Ömerler birlikte oldukta diyebilir zaten dizinin ana konusu yanlış anlama vekonuşma özürlü olmaları. belki bana kizacaksinizda ben zehraya gıcık olmaya başladım Ömer Ömer Ömer Ömer başka bir şey yok bence birinci sezon hiç Ömer demedi ya hevesini alıyor.insan kocasından utanırım ay çok sinirliyim.bu ne her gün aynı şey şişdik bırakın Allah aşkına ya

 4. Aile mahremiyeti diye bir şey kalmamış dizide.Defne denilen şıllık gidiyor, kapı arkasından yatak odasını dinliyor, ne hikmetse tamda karı koca olmadıklarını duyuyor.Bu ahlak yoksunu senaristi hala bu dizinin başında tutan star tvye yazıklar olsun, ne diyeyim başka.Oldu olacak insanların yatak odasına sokun başkalarını.

 5. BEN 3 GÜNDÜR İZLEMİYORUM DİZİ BÖYLE GİDECEKSE FİNAL OLSUN BİZ HAZAL VE ERKAN İÇİN İZLİYORDUK NE ZAMAN GERÇEK KARI KOCA OLURLAR O ZAMAN İZLERİM…..NAZMİYE HANIMI YUHLUYORUM…..

 6. Selam…defneye ne oldu?bahşende beynini yikadi tabiki,illede kötülükmü olacak?? birde ( Allah herkesi kazadan beladan korusun) ama kaza sahnesi ,hastanedeki sahneler bile ,inandirici değildi,

 7. Güzelim dizimizi ne hale getirdiniz. Ya düzeltin bizim istediğimiz gibi olsun ya da final yapın

 8. Devam etsin ben anlamam. Ben hic ama hic sikilmadim bu diziden. Zaten 1 kacini cikarsak baska tum dizilerin de reytingleri dusuk yapiyor. Nazar bu arkadas. Kesin nazar.

  BITMESINNN NOLURRRRRRRRR

 9. Senin Allah ……..versin senarist şu ömerle zehraya bir rahat yüzü göstermedin.Şimdi de defne şıllığını çıkardın bunların karşısına.Aile düşmanı uyuz senarist yazıklar olsun sana.

 10. Dizinin bu duruma gelmesinde en önemli faktör senaristlerdir! Kısır döngü içine soktular diziyi! Kaçırılma, küsme, şantaj üçgeniyle örülmüş senaryo! Aykut İğdeli oldukça başarılı bir oyuncuydu; onun diziden çıkmasıyla dizi harakiri yaptı! Cevriye hanım da diziye renk katıyordu.. tabii ki Nihat gittiğinde onu da gönderdiler! Dizide hala sezon başında arabadan nasıl kurtuldular bunun cevabı verilmedi, kolyenin sırrı keza… gerekdiz o kadar karakter var ki dizide: canan,çetin,şükran!
  Bu durumu sihirli bir el çözebilir! Öncelikle beklentiye uygun senaryo yazılmalı… gönül ister 3-4 sezon devam etsin dizi ama gelin görün ki tehlikeli dönemece gelinmiş! Revizyon şart ! Yapımcılar biraz daha düşünmeliler bence! Ben yine de başta Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’ya oyunculukları için teşekkür ediyorum! Yaprak,asya,hediye,ipek,koray,kerem karakterlerini de kutlarım! İnşallah dizi devam eder bizde zehra ve ömer’in torunlarını görürüz! Saygılar

 11. İyi de dizi bitmesin diyorsun anonim çeki düzen versin senarist diyorsun.Bizi dinleyen kim daha da çekilmez bir hale geldi dizi.Daha bunlar karı koca bile olamadılar.

 12. gecen sezonun senaryonunakışını devam etseydıleroyuncuları cıkarrmasaydılarcok guzel olacaktıyenı gıren oyunculardızıye yakışmadı gecen sezon dızıyıseverek ızlıyordum artık dızıyı ızlemıyorum cok sıkıcı fınal olsun oyuncularkalıtelı bır dızıde oynasınlar

 13. Ne devamı biran önce bitmeli.Aynı şeyler tekrarlanıp duruyor.Hilmi-Ercan Alev-Defne rollerinde ne fark var anlayanvarmı Ayrıca bir sezon daha uzatılmasını başroller nasıl kbul edecek anlamıyorum.İkisinede yazık olur.

 14. Herkese günaydın bence de dizi bitmesin senaryoya çeki düzen verilsin ya arkadaşın biri eski türk filimlerinden örnek vermiş aslında yabancı dizilerde eski filimlerinden ilham alıyor ilham alıyor dedim bire bir aynısı demiyorum aslında güzel olurdu sadece bizim filimler değil yabacı eski filimlerde çok samimî ve sıcak mesela benim en sevdiğim sosyete düğünü gres keli oynuyor bu tip filimler ilham ola bilir hale bak batirilmiya çalışılan diziyi kurtarmaya çalışıyoruz a bu arada bu fikri sadece arkadaşlarımın dediği gibi dön dolaş aynı hikayeyi farklı versiyonla yazıldığı için acaba aklına başka bir şey gelmiyor mu senaristin diye fikir olarak yazdım sedece

 15. Bitsin, artik. Nazmiye bir dolandirici. Bakmak istemiyorum artik. Sadece Erkan ve Hazal icin izliyordu ama o sebep de bitti be kadar aptal gibi davranmak icin.

 16. Bitsin….artik..biz oyinculari baska dzilerde gormek istiyoruz..bu sacma senarho en kisa zamanda final yapmali…

 17. Bu dizi artık iflah olmaz. Ben bıraktım. Neydi bu günkü bölüm şimdi seyrettim. Alev vakası Defne olarak geri döndü. Alevi niye çıkardın madem? rolünün hakkını veriyordu. Bedava mı çalıştırıyor acaba? Bu diziyi ZehMer bile kurtaramaz. Bu kadarrr Saçmalığı nasıl beceriyorsunuz bravoooo. Bu dizi kIl çıkmış yemek oldu iyice. Yapmacık kişiler. Ya yazık oldu vallahi diziye. Tadı tuzu kalmadı. Geçmiş olsun Nazmiye ve ekibi. 2.sezon böyle vasat olursa 3.sezon ne olur acaba. Yani bu sezon boşa kürek salladık. Konu bulamadılar. 3.sezon hiç bulamazlar.

 18. mahvettiler diziyi bagsendenin foyalari ortaya cikmaliydi nihat ve halasi dizide olmaliydi nihatin haladi zdhranin babasiyla evlenmeliydi yeni yeni kisileri diziye sokmamaliydiniz leylayi gondefip sabahi getirdiniz sabahuda gonderdiniz zehrayi gerdege sokup cocuk sahubi yapacaktiniz biz bu diziye ask dizisi diye basladik ben 1.5 aydir izlemiyordum bir baktim yine ayni yerde arkadaslara sordum nihat ve halasinin gonderildigini ve onlarinda artik diziyi izlemediklerini ogrendim yani sikildik cok sikildik don dolas ayni sey niye boyle bir diziye vakit ayiralimki

 19. Yeteerrrr bıktık artık dön dolaş hep aynı konular saçmalıklar bitsiiiinnn gına geldi.Güzelim diziyi bu beceriksiz ruh hastası senarist katletti .Bir an önce final yapsın.Yazıklar olsun star tvye.Bu kalitesiz ve beceriksiz senaristleri çokmu aramış.

 20. Eski tadı kalmadı an izlemekten vazgeçebilirim.hayatimizda zaten stres var Bahşende ercan keser ile daha da gerilmek istemiyorum.yeter artık iyilerin yüzü gülsün

 21. İnşallah katılırım canım davetin için çok sağol buna ihtiyacım var biraz toparlanmam gerek sizinle bunu basaririm yeni eski tüm dostlarıma slm olsun..

 22. Allah razı olsun canım evet gerçekten unutmazsiniz rabbim sadık kullarından eylesin inşaallah hepiniz benim içinde çok kıymetlisiniz

  • Amin canım. Kandil sayfasında hep beraber sohbet ediyoruz. Aramıza katıl lütfen. Sen gittikten sonra yeni arkadaşlar geldi sitemize. Hepsi birbirinden iyi. Tanışmalısın mutlaka.

 23. Çok teşekkür ederim sevgili demet evet baya zorluklar çektim halada devam ediyor ama yinede rabbime hamd olsun sizin dualarıniz desteğiniz mutlu ediyor hatirladin bu beni ayrıca mutlu etti senin hepinizin kandili mübarek olsun canım hayırlı geceler

  • Geçmiş olsun canım benim,Allah şifa versin. Inşaallah en kısa sürede sağlığına kavuşursun. Biz arkadaşlarımızı unutmuyoruz. Herkes birbirinden kıymetli. 🙂

 24. Sevgi hoşgeldin! Evet uzun zaman oldu konuşmayalı. Nasılsın? Yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum ama sanırım sen hastaydın,değil mi? Hastanede yatıyordun bir ara. Acaba doğru mu hatırlıyorum? Gülaycığım sen hatırlıyor musun? Ben doğru mu hatırlıyorum acaba? Bu arada kandilin mübarek olsun Sevgi.

 25. Hoşbulduk sevgili xanim çok teşekkür ederim bende çok memnun oldum sizinde geceniz mübarek olsun rabbime emanet olun

 26. sevgicim hos geldin canim nasilsin eski yorumcusun demekki seni tanidima cok mutlu oldum berat kandilin mubarek olsun rabbim tum ibadetlerini dualarini kabul etsin

 27. Selamün aleyküm hayırlı kandiller gulayim tüm yorumcular rabbim tüm dualarımızı kabul buyursun gerçekten çok özledim çok uzun zaman oldu katilmayali geçen gece mesaj attım yayınlanmadı gulaycim nasılsın ben uzun zaman oldu diziyi seyretmeyeli yani bıraktım senin güzel yorumlarınada bakamıyorum baya çok şey yaşadım ondan fırsat bulamadım sayfalarda baya yorumcular gelmiş hepside çok güzel hepsine slm olsun ben eski daimi yorumculardandim ama bıraktım dizi nasıl gidiyor hiç bilmiyorum sayfalarda baktım ikigun final olacakmış vala olsun zaten kanal değişti zevki kalmadı gerçi hep sıkıntılıydı ama neyse ben sadece slm vermek kandili kutlamak istedim sevgili gulaycim seni çok seviyorum hepiniz Allaha emanet olun tekrar geceniz mübarek olsun duada ortağız inşallah

 28. Devam etsin ama konular sıkıcı ÖMER ZEHRA kavusmasın diye niteliksiz insanlar getirilip boşa geçen bölümlerle bizi kıstırıyorlar 3 sezon da izliyecez ama seyirciye saygı artık babanne yaptıklarını çekmeli ona kötü bir son yapılmalı ÖMER akıllı ama safmış gibi şirket işlerinde boşcalıyor kötülere meydan veriliyor ZEHRA ÖMER SAHNELERİ flört degil evli çiftler gibi olmalı

 29. Bence dizi bitsin artik konu kalmadi dimdi tek konu defnenin ömer tutkunlugu birde defne biranfa seytana dondu defne bu kazada ölsun bahsende ciksin diyer iyuncular gidiyor ve onlara konu yok sanarist zehra ve ömer birlikte daha konu genis baska bir dizi yapabilirler

 30. Bencebitsin ömer ve zehra baska dizi yapsinlar konusu genis daha guzel ve daha anlamli olsun dizideki heycan hep kotulerin rolu ya bence defne bahsende ciksin omer zehradan daha

 31. Sema ablacim hayirli aksamlar hoş geldin canım ablacim nasilsin sana da hayirli kandiler RABBIM bütün duvlarin kabul etsin inşallah

 32. calikusum kiz kardesim iyi olmana cok sevindim bende cok iyim gunumde qayet iyi gecti simdi uzanib dinleniyorum

 33. Çalıkuşum.. hayırlı akşamlar hayırlı kandiller. .
  Duaların kabul ibadetlerin Allah katında Makbul olsun..
  Rabbim den el açıp dua ettìğin ne varsa kabul etsin Rabbim. .
  Bende seni çok seviyorumm ❤
  ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN
  AMin..

 34. Sizede hayırlı akşamlar hayırlı kandiller oğuz hocam. Siz yine cevap vermiyceksiniz belki ama. 🙂 Allah ibadetlerinizi kabul etsin.

 35. hazalcim ay kiz hos geldin ve dularina yurekten amin diyorum seninde berat kandilin gecen mubarek olsun kildigin namazi okudugun kurani kerimi kabul olsun

 36. Ozgur teyze,Oguz abi,Demet cim,Xanim cim,Aysel cim,Aytac cim,Fidancim,Dilber cim,Sema cim,Calikus cum,Melis cim,yeni Hazalcim hebinizin hayirli kandiler rebim dualarimizi kabuletsin dileklerimizi gerceklessin. Ben gitmek zurundayim namaz,kuran oxuyub geleceyim huca kalin alaha emanet olun.

  • Hayirli aksamlar hazal cim ALLAH bütün ibadet ve duvlarini kabul etsin inşallah çok tesekkur ederim canım sana da hayirli kandiler nasilsin

 37. oguz abim iyi olmana cok sevindim bende vallahi iyim aynin deyisen bi sey yok sende hep iyi mutlu mesut ailenen seni basimizin ustunden eksik etmesin

 38. demetim askitom kiz nasilsin evet sen bizim sitenin guzel ve zevkli bayani ve modacisin kiz guldurdun beni alemsin vallahi seni cok cok seviyorum defne cadisi beni deli etdi ya tavuz kusu viz viz bas kazada yaptilar yarin bakalim nasil olucak biran once yarin olsun

 39. oguz abim nasilsin ailenen berat kandilin mubarek olsun tum dualarin ibadetlerin kabul olsun iyiki varsin abilerin birtanesi

  • Teşekkür ederim Xanım çok iyiyim yaramaz bişey yok, koşuşturma devam ediyor işte ne olsun. Sende ne var ne yok?

 40. Arkadaslar ben kendimi pek iyi his etmiyurum o uzden ask dizisine bakamadim aksam mutlaka baxacagam. Firaqmenler ne zaman olacaq kim gorerse hemen buraya yazsin.

 41. sema ablacim hos geldin nasilsin berat kandilin mubarek olsun tum dualarin ibadetlerin kabul olsun ferize ablam aytacim sag olun tum dualariniza amin diyorum sizi cok cok seviyorum

 42. cicek ablam hos geldin nasilsin hayatim benim seni cok cok ozledim berat kandilin mubarek olsun tum dualarina yurekten amin diyorum calikusum hos geldin nasilsin hayatim senin berat kandilin mubarek olsun tum dualarin ibadetlerin kabul olsun

 43. Sanada hayırlı akşamlar çiçek ablacım hoşgeldin. Nerelerdeydin sen özlettin kendini. İyisindir inşallah nasılsın napıyorsun

 44. fikriye teyzem hos geldin berat kandilin gecen mubarek olsun tum dualarina yurekten amin diyorum ayselim dualarim her zaman seninle gunelcim canim ben cok iyim tum dualarina yurekten amin diyorum dualarim hep seninle

 45. Zehra Zehra Zehra! Gri bluzunu pek beğenmesemde elbiselerine göre daha güzel. Ayrıca ayakkabında hoş değildi. Neyse,en azından sen kıyafetlerini değiştiriyorsun. Sarı kafa iki gündür aynı kıyafetler ile dolaşıyordu ve üstüne şirkette sabahladı. Peki bu durum Defne’yi Kervancıoğlu konağından uzak tutmaya yetiyor mu? Kesinlikle hayır. Insan bir evine gidip üstünü değiştirir. Ömer,Defne kadar kalmıyor evinde be. Sürekli biryerlerde. Her neyse,az kalsın unutuyordum! Sarı kafanın ayakkabısının burnu çok sivriydi ve ben sivri burundan nefret ederim. Ama kıyafetiyle uyumluydu. Sadece pantolonu pek hoş değildi. Kısaca pantolonunu beğenmedim,lafı uzatmaya gerek yok. Gel gelelim Selin’e. Ömer’e hediye kutusunu getirince çok şaşırdım. Yani saçına,kıyafetine şaşırdım. Selin kıvırcık ikende gayet güzel bir bayan,düz saçlı ikende. Sadece kırmızı elbisesini beğenmedim çünkü vücuduna uygun değildi. Hoş durmamıştı üstünde bence. Ipek ise şirket için uygun bir kombin yapmıştı. Kıyafetlerini eleştirmeyeceğim. Onun işi başından aşkın zaten Koray ile. Ay bende sitenin modacısı oldum vallahi! 🙂 Her bölüm sonunda mutlaka eleştireceğim bunları! 🙂

 46. Herkese hayırlı akşamlar sitenin gönlü güzel insanları. Berat kandiliniz mübarek olsun hayırlı kandiller. Bu günün hürmetine Rabb’im bütün ibadetlerimizi dualarımızı kabul etsin inşallah.

 47. Kandiliniz mübarek olsun güzel dostlar❤️❤️❤️Rabbim bütün dualarınızı kabul buyursun inşallah

 48. Herkesin kandili kutlu olsun.diziye ve beklentilerime gelirsek ben asi dizisindeki ihsan bey karakteri ömeri kızları ve oğullarıyla büyük bir aile olarak görmek istiyorum ya bırakın şu kaçırılma ları diziyi aile ufak decek kıskançlıklar ‘la iyi bir babaanneyle halatla kuzenlerle rekli hikayelerlegoturun meseladugun hazırlığı yapan telaşlı bir asya etrafında koşuşturan kardeş gibi kuzenler asyanın nişanlısına asyayı alıp götürecek diye kızgın bakan küçük bir erkek kuzen ayşeyi teselli eden bir zehra ya kısacası güzel bir hikaye belki biraz neşeli günler biraz sen bir meleksin filimlerinden alıntı yapılsa sami içten olurdu

 49. Hayırlı kandiller canım Gülay ablam RABBİM BÜTÜN İŞLERİNDE KOLAYLIK VERSİN. Canım ablam siz hep benim dualarımdasınız hiç unutmam hep dua ediyorum sizlere de seni çok seviyorum ablacım.

  Hayırlı kandiller canlarım RABBİM HEPİNİZİN DUALARINI İBATETLERİNİ KABUL ETSİN YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
  Gülay ablam Demetim Aytacım Nurbanum Özgür teyzem Xanım azerim Özgem Ferize ablam Gözel ablam Sema ablam Çalıkuşum Şule ablam Handan ablacım Günelcim Çiçek ablacım Tatlıcım Fikriye hanım Hazalcım ve Oğuz bey ve yorumumu okuyan her kesin kandili mübarek ve hayırlı olsun ismini unuttuklarım varsa kusura bakmayın hepiniz dualarımdasınız RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN GÜNAHLAIMIZI BAĞIŞLAYIP İBADETLERİMİZİ KABUL ETSİN. Aytacım hoş geldin bitanem çok özlemişim seni çok geçmiş olsun canım.

  Kusura bakmayın arkadaşlar hepinize tek tek yazmak isterdim ama yazamıyorum şuanda tek yorum yazıp çıkıyorum hepinizi çok seviyorum bana da dua etmeyi unutmayın.

  • Amin,amin,amin Aysel cim..
   Allah razı olsun Seninde kandilin Mūbarek olsun Duaların kabul ibadetlerin..
   Daim olsun Rabbim hayırlısıyla baba ocağından çıkıp.. hayırlı sıyla Yuva kurmanı Rabbim nasip etsin ..sana inşAllah
   Allah yar ve yardımcın olsun

   • Hayırlı akşamlar hayırlı kandiller ferize ablacım. Nasılsın iyisindir inşallah. Özledim seni ya. Ne zamandır sohbet edemiyoruz seninle. Nolur kusuruma bakma olur mu. Bdn seni de çok seviyorum.

   • Çok teşekkür ederim Ferize ablam ALLAL RAZI OLSUN. RABBİM SENİNDE DUALARINI İBATETLERİNİ KABUL ETSİN İMŞALLAH. seni çok seviyorum ❤ Hayırlı kandiller.

  • Amin ayselim amin bütün duvlarin yurek den amin diyorum RABBIM kabul etsin inşallah hos buldum bitanem iyiym çok şükür sen nasilsin ben de seni çok ozledim canım arkdasim burdayim bol ça konsuruz inşallah senin de berat kandilin mubarek duvlarin kabul olsun inşallah amin iyiki benim ayselim var seni çok sevyorum hayirli aksamlar canımıni için çok opdum

 50. Amin cani gonulden her duaniz dileginizin kabul olmasi dileği ile sevgimle ….iyi aksamlar…

 51. Kardeşliğin daimi olduğu,sevgilerin birleştiği,dostluklarin bitmediği mutlu ,umutlu ve sevgi dolu,rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere.beraat kandiliniz mubarek olsun dualariniz kabul olsun inşallah.

  • Amin çiçek ablacım ALLAH RAZI OLSUN. Hoşgeldin sefalar getirdin ablacığım. Sizlerinde kandili hayırlara vesile olsun.Rabbim dualarda buluşabilmeyi nasip etsin.

  • Hayirli geceler çiçək ablacim hos geldin nasilsin bütün duvlarina amin diyorum senin de kandilin mubarek duvlarin kabul olun RABBIm her zaman har ve yardmcin olsun inşallah

 52. Kardeşliğin daimi olduğu,sevgilerin birleştiği,dostluklarin bitmediği,mutlu,umutlu ve sevgi dolu,rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere.beraat kandiliniz mubarek olsun

 53. Dizinin bitmesini hic mi hic istemiyoruz ama senaryo yazanlar seyirciyi dikkate almiyorki habire kotu karakterle diziyi yurutmeye calisiyorlar sanki dizi guzel iyi giderse izlenmezmi diye dusncesindeler tamam kotu karakterde olacak ama burda bir degil iki degil tam uc tane birde dusman icerden olunca seyirci daha cok tefki verdi dusma olurda disardan olur hele birde babaanne olunca hic cekilmiyor ha birde su var defne karakteri cok itici ve sevimsiz onunda cok etkisi var biz dizimizi cok seviyoruz uzun sure devam etmesini istiyoruz

 54. Hayırlı Günler Dizi Ailesinin Seyfesini İşiklandıran Ve Zehmetin Çeken Yöneticileri GÜLAY Abla ESRA Abla OĞUZ Bey Nasılsınız BERAT KANDİLLİNİZ MÜBAREK Olsun Allah Bütün Dualarınızı Ve İbadetlerinizi Kebul Etsin Karşıdan Gelen RAMAZAN BAYRAMI Ailenize Mutluluk Getirsin

 55. Dizi bitmesin devam etsin su nazmiye hanimda guzel senaryo yazsinki seyirci kazanalim final olmasin lutfen

 56. Herkezin kandili kutlu olsun Allah hakkinizda herseyin hayirlisini yazsin Gülay ve Oguz bey sizlerinde istediginiz herseyi Allah hayirlisiyla versin bizde bu gün 10 günlügüne türkiyeye ucuyoruz herkeze hayirli bereketli mutlu kandiller dilerim Sevgiyle Selamlar

  • Ve aleykum selam Hayirli aksamlar fikriye ablacim guzel duvalrina yurek den amin diyorum ALLAH kabul etsin inşallah seni de kandilin mubarek olsun hayirli golculklar ablacim ALLAH emanet ol

 57. Hayırlı Günler Dizi Ailesinin Gözel Hanımları GÜLAY Abla Nasılsınız BERAT KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN Allah Bütün Dularımızı Kebul Etsin MELEKLER Her Zaman Yolumuzu İşıklandısın Kalpler Vardır Sevgiyi Paylaşmak Üçün İnsanlar Vardır Dostluğu Yaşamak Üçün KANDİLLER Vardır Kutlamak Ve Af Dilemek Üçün KANDİLLİMİZ Mübarek Olsun BERAT KANDİL Geçesi İslam Alemi Üçün En Hayırlı Geçelerden Biridi BERAT KANDİLLİMİZ RAMAZAN Ayının Xebercisidi Her İl RAMAZAN Ayında MEHEMMED PEYĞENBERİMİZ Hire Dağındakı Mağaraya Cekiler Orada Tenha Oturub Geçeleyer Bütün Geçeni Oturub Dua Ederdi RAMAZAN AYI KURAN Yaranıb KURANİ KERİM MÜKEDESDİ KURAN OKU DEMEKDİ

 58. Guzel ablacim nurbanu ablacim özgə ablacim demetcim ayselim xanım azerim calkusum günel cim hazalcim ve site de olmyan canım arkdaslarim hepinizin berat kandiliniz mübarək duvlariniz da kabul olsun nice nice guzel kandilere inşallah amin nasilsiniz iyisndir inşallah sizleri çok sevyorum ALLAH emanet olun gorusuruz fikriye ablacim sen de hos geldin nasilsin seni de berat kandilin mubarek duvlarin kabul olsun amin sen de ALLAH emanet ol

 59. Canım Gülay ablacim nasilsin iyisndir inşallah çok yoğun bi gün kaliba seni için sana kolay gelsin ablacim anenler kuranin kerim okuturcak miş ALLAH kabul etsin inşallah amin

 60. Aleykum selam ferize ablacim nasilsin bütün duvlarin yurek de amin diyorum senin de berat kandilin mubarek etyin bütün duvlarin kabul olsun inşallah seni çok sevyorum ablacim kendine iyi bak çok opdum gorusuruz

 61. Gūzel bir dizi ancak bu kadar mahvedilebilir..Ömer ve Zehra”nın sıra dışı hikayesi ilk başlarda çok ilgi çekiciydi ama devamında kötü oyuncu seçimleri sürekli yapılan mantık hataları diziyi hiç de haketmediği bir yere getirdi.Umarım bu saçma gidişe bir dur diyen olur

 62. ❤Aytaçcım merhaba! ❤
  Őncelikle geçmiş olsun Allah şifa versin Kandilin mūbarek olsun Duaların kabul olsun
  Allah a emanet ol.
  Seni seven ablan

  • Hayirli aksamlar merhaba canım ferize ablacim amin çok tesekkur ederim seni de kandilin mubarek olsun inşallah ben de seni çok sevyorum kalbi guzel ablam benim iyiki var siniz ALLAH her zaman yar ve yardmcinz olsun inşallah amin

 63. ❤Xanim ..Amin…Allah razı olsun.. Bitanem
  Seninde duaların kabul olsun
  Hayatımın anlamı..
  Seni çok seviyorum şeker kız❤

 64. aytacim hayatim balim hos geldin kiz oldum meraktan nerdeydin diye sormustum ben hiss etdim sana bi sey olmus diye iyiki geldin seni cok cok seviyorum askitom berat kandilin mubarek olsun tum dualarin ibadetlerin kabul olsun amin dizi hakkinda dediylerinde tam katiliyorum bende istemem final olmasini hazal erkan icin varim neyse canim kendine cok iyi bak allaha emanet ol

  • Hayirli aksamlar xanım azerim hos buldum canım çok şükür bu gün iyiym bitanem çok tesekkur ederim çok uzgunum haber veremedim merak da kaldiniz gercek den çok halsizdim ustune bi de anem hastlandi çok şükür anem de iyiym oyuz den yazmadım ama burdayim artik konsuruz askim benim seni cokkkkkkkkk sevyorum seni de berat kandilin mubarek etyin bütün duva ve ibadet lerin kabul olsun amin

 65. ozgur teyzosum hos geldin canim nasilsin berat kandilin mubarek olsun seninde tum dualarin ibadetlerin kabul olsun amin

 66. Kalbi guzellerim bu gun siteye oek giremiycem tek tek isim yazmasamda çokkkkkk seviliyorsunuz ve uruclu olanlara guzel hazirlik … Sevgimle kalin uruckariniz tum dualariniz kabul olsun amin cani gonulden…..

  • Amin canım ozgur teyzecim bizler de seni çok ama cokkkkkkkkk sevyoruz canım sin benim çok opdum kocman da sarldim sana inşallah iyisndir kolay gelsin ALLAH emanet ol gorusuruz kendine çok iyi bak iyiki var sin teyzelerin bitanesi 🙂

  • Hayırlı Günler ÖZGÜR Ablam Nasılsınız BERAT KANDİLLİMİZ Mübarek Olsun Dualarınızı Ve İbadetlerinizi Allah Her Zaman Kebul Etsin Heyatda Bütün Dilekleriniz Aşkın Çiçekleri Kimi Acsın Bu Çiçeklerin Koxusu Her Zaman Dizi Ailesinin Yuvasındada His Olunsun RAMAZAN AYINA Sevgiynen Addımlayasınız Hep Mutlu Olasınız Sizi Çok Seviyorum

 67. Bu mubarek gunun her anini Allah cc suzler için hayirli ,baratinizi en guzelinden ,dualarinizin kabulunu nsdip etsin her şey gonlunuzce olsun Gulay’cim ,kalbi guzellerim ve Oğuz hocam……. Sevdiklerizizke birlikte guzel gunlere……

  • Canım ozgur teyzem Bütün duvrarina yurek den amin diyorum RABBIM hepsini kabul etsin inşallah hayirli kandiler

 68. ferize ablam canim hos geldin nasilsin hayatim berat kandilin mubarek olsun tum dualarina amin diyorum tum ibadetlerin dualarin kabul olsun amin allaha emanet ol

 69. Hanymcim bende sizi ozledim canym seninde dualaryna amin diyorum
  Gulaycim annenlerdemisin anne evi anne kuçagy anne kokusy in kiymetli şeyler okudunuz kurani kerim kabul olsun tum muslumanlaryn dualary kabul olsun
  Ferize ablacym,Ayselim,Demetim dualarynyza amin diyorum kabul olsun

  • Hayırlı Günler Dizi Ailesinin Gözel Ablası Nasılsınız BERAT KANDİLLİMİZ MÜBAREK Olsun Bütün Dualarınız Kebul Olsun RAMAZAN BAYRAMINDA Size Aile Sevinçi Arzu Edirem

  • Hayırlı Günler XANIM Abla Nasılsınız BERAT KANDİLLİMİZ Mübarek Bütün İbadetleriniz Ve Dualarınız Kebul Olsun Melekler Yollarını Aydınlatsın Ailenizle Mutlu Olun

 70. ilaydacim hos geldin canim biz iyizde surivora ben bakmiyorum sana ailenen hayirli mutlu kandililer dilerim

 71. Selam merhaba canım ask aylem nasilsiniz iyisndir inşallah yeni bir gün ve hafta hepimiz için hayirli uğurlu mutlu huzurlu olsun inşallah hayirli kandiler canım arkdaslarim RABBIM bu guzel gün de etyniz bütün duva ve ibadet leriniz kabul etisin her zaman yar ve yardmciniz olsun inşallah amin 2 gün aradan sonra yeni de burdayim iki gün kisa bi sure ama ben siz çok olzedim beni merak etmsnizdir bilyorum merak etmeyin bu gün çok iyiym haber ver mende gitdim uzgunum gercek de çok kotu hastlmsdim gozlerimi acmyordum çok acyordu akşam bi siteye bakyim dedim daha iki yorum okymadan göz lerim yaşardi yazmadım da tamamen iylesiyim oyle yazarim dedim bu gün iyiym ve burdayim konsuruz inşallah neyse sizler nasilsiniz ne yapyorsunuz gelelim diziye ben ne olur sa olsun kesnlik le dizimiz bitmesin final deyil de sezon finalı yapsin diye lerdedim her seye ragmen dizimiz ve hazeri çok ama cokkkkkkkkk sevyorum dizi bi sezon daha devam etmesin i istyorum çok ama çok istyorum yeni sezon da yeni macer yeni heycan guzel ve olmaz sa olmzimiz aksyon sahneleri yle bi sezon daha izleriz inşallah ve dizimiz devam etgi surcde hiç bi zaman izlmek den vaz kecip de yarda brkmam mahsendeye defneye ercan kesere ve bunda sonra gelicek olan bütün kotuler ragmen sinir de deli de olsam sacmis başımı yolsam da 🙂 dizimiz finalı olmsini istmyorum çok eminim ki benim gibi bi çok adını sen koy izlycisi ve hazer severler de benimle aynı duscdeler nazmiye hanim senaryoa biraz ceki duzen ver se ve bi de zehrani hamilelik haberini veri şe çok iyul olur dizi eski rentgini geri kazanir diye dusnyorum ben inşallah oyle olur hayirli diyelim ya ben her siteye girdyim de oğuz abi adını sen koy bityor final haberi kesinesdi yazcak diye gecek de çok korkuyorum uzcu bi haber olur benim için dizimiz çok sevyorum çok bağlandım bu diziye oğuz abi oyle bi sey olur sa eyer inşallah olmaz da bi ihtimal olursa sayfa acmadan öncə bana haber et ki bi anda şoka filan girmeyeyim kendimi hazir layayim ya her sey bi tarfa ben bu dizi sayesin de siz gibi kalbi guzel insanlar tandim guzel arkdaslar kazndim daha ne olsu çok mutlyum çok sansliyim ve sizi çok sevyorum neyse ben yazdik ça yazasim gelyor bu kadar yeter simdilik yine yazarim hoca kalin ALLAH emanet olsun gorusuruz

  • Hayırlı Günler AYTAÇ AZERİ FAN Abla Nasılsınız BERAT KANDİLLİMİZ MÜBAREK Bütün Dualarınızı Allah Kebul Etsin Atdığınız Her Addım İşiklu Olsun Ailenize RAMAZAN BAYRAMINDA Xoşbextlik Arzu Edirem

   • Hayirli aksamlar gunel cim amin canım kadersim çok tesekkur ederim guzel duvlarin için ALLAH razı olsun çok şükür ben iyiym canım sen de iyisndir inşallah seni de berat kandilin mubarek duvlarin kabul olsun RABBIM hep o guzel gonlune gore versin inşallah amin

 72. Selamualeykum herkese hayyrly gunler iyisinizdir umarim adini sen koy dizisi bence bazen insanin icini patlatiyor survivor goren varmi arkadaslar aranizda ve kimi destekliyorsunuz

 73. Sayın yőneticiler..
  Sevgili arkadaşlar merhabalar Berat kandilimiz Mūbarek olsun
  Dualarımız..kabul ibadetlerimiz daim olsun..
  Allah yardımcımız olsun
  Huzur bereket sağlık hep bizimle olsun
  Hoşçakalın

 74. Bence kesinlikle bitmesin.üzüntülerin yerini sevinçler alsın.kötü karekterler arka planda kalsın. Örneğin Cevriye halayı tekrar dahil etsinler.çünkü biz Cevriye halayı çok seviyoruz çok değişik bir enerjisi ve havası var.ayşenin kızıyla ilgilensin.tekrar konağa dönsün. Salim bey aysel hanımla evlensin.ömer ile Zehra nın Artık bir çocuğu olsun.artık aralarına kimse girmesin. Bahşendenin planlarını ömer en kısa sürede öğrensin.sabah almanyadan dönsün kereme.yine birlikte iş yapsınlar.ayşe şirketteki işine tekrar dönsün ve yeni biriyle tanırsın. Diziye yeni yeni kişiler dahil olsun.taze kanlar coşkular yaşansın.ve kimse diziden çıkmasın lütfen. Bu dizi bir iki dokunuşla mükemmel ve süper olur. Çok seviyoruz kesinlikle bitmesin biraz hayel gücü istiyor. Gerçekten muhteşem bir dizi kesinlikle final yapmasın saygılar herkesin berat kandili mübarek olsun

 75. gunelcim canim nasilsin berat kandilin mubarek olsun tum dualarin ibadetlerin kabul olsun hayatim benim

 76. ayselim canim nasilsin askitom benim berat kandilin mubarek olsun tum dualarin ibadetlerin kabul olsun amin

 77. gozel ablam nasilsin canim ozlemisim seni dualarina amin diyorum berat kandilin gecen mubarek olsun tum dualarin ibadetlerin kabul olsun

 78. demetim askitom cok sag ol iyi olmana sevindim hayatimin anlami seni cok cok seviyorum allaha emanet ol

 79. Iy gunler canlarym yeni haftanyz mutly gecsin isterim berat kandili geceniz mubarek olsun guçe allam tum dualarnyza amin etsin

 80. Her kese hayırlı günler hayırlı kandiller arkadaşlar. Sabah yorum yazdım bi türlü gönderemedim sonrada yazdığım kayboldu yenisini yazmıyorum artık.

 81. Hayırlı Sabahlar Dizi Ailesi Ve Dizi Sevenler Yeni Heftemiz Uğurlu Olsun ADINI SEN KOY Dizisi Bitmesi Mümkün Deyil Dizinin Senaryosu İyi Yazılıb Oyuncular İyi Seçilib En Önemlisi Kötü Xarekterli Nene Obrazı İyi Bu Xarekter Bu Oyuncuya Cox Yaraşır Ayşe Ve Nihat Xeyanet İyi Olmadı Aşk Dolu Aile Birden KAYIB Oldu Yerini Aşk Xeyanete Bexş Etdi Buda Normal Dizinin Her Köşesine Aşk Yerleşdimek Olmaz Kötülüklere Xeyanete Yer Vermek Lazım Heyatımızda Olduğu Kimi Nihat Obrazın Yerine Umarım Yeni Oyuncu Geleçek Ayşe Aşk Alemine Düşeçek Aşkı Çiçek Acaçak Ömer’in Anesi Obrazı İyi Çülide Gözel İfacıdı Yaşın Heç Bir Ferki Yox Esil Obrazı İfa Edib Ekrana Daşımakdı Ve Sevilmekdi Erçan Kötü Obraz Ücün İyi O Oyuncunu İyi Obraza Yaraşmaz ÖMER Ve ZEHRA Gözel Oyunculardı AŞKLARI Temiz Ve Gerçek Dizinin Bitmesi Dizinin Aşkın Solması Demek Dizi Önemli Senaryolarla Yoluna Davam Etmelidi Nenenin Kötülükleri Sirleri Açılmalı Erçan Ölmedise Onun Kötülüyü Davam Etmeli DEFNE Kezada Ölmeli Cox Gözel Söylenilir Başkasına Kuyu Kazan Özü Kuyuya Düşür Yeni DEFNE Ölmeli Kurduğu Ölüm Ona Kismet Olmalı Çülidenin Üzü Gülmeli Ane Ve Övlad Aşkı Gözel Senaryo İle Gösterilmeli ZEHRA Ve ÖMERİN Bebeki Olmalı Bebeklerin Oğramalıdılar Sonrada Sezona Getmelidiler Dizilerin Coxunda Bu Senaryo Yer Alır Dizini Bir Aya Bitimek Mümkün Deyil Dizi Bitse ADINI SEN KOY Adı Hep Yarım Kalaçak

 82. yorumlarim cikmis demetim askitom biz iyiz sen nasilsin hayatimin anlami berat kandili gecen mubarek olsun canim benim insallah cabuk iyilesirsin bunun icin her gun allahima dua ediyorum seni cok cok seviyorum

  • Xanımcığım,sağol bende iyiyim şükür. Sana da hayırlı kandiller. Bütün duaların kabul olur inşaallah. Bende seni çok seviyorum. Görüşmek üzere.

 83. gunaydin sitenin gulleri nasilsiniz gulay ablam nasilsin canim annenlerdeydin kurani kerim okunacakti allah kabul etsin nurbanu ablam canim iyi olmana cok cok sevindim ve sen gelmeyince merak etdim kiz sitenin nesesisin cansin ya can seni cok cok seviyorum calikusum diger sayfada yorumunu gordum ay iyi olmana cok cok sevindim kiz kardesim dualarim hep seninle hepimizin berat gecesi mubarek olsun rabbim tum dualarimizi ibadetlerimizi kabul etsin amin yeni haftaniz yeni gununuz hayirli ugurlu mutlu gecer insallah amin

  • Hayırlı Sabahlar Dizi Ailesinin Gözel Hanımları DEMET Abla Nasılsınız Yeni Hefte Ailenize Xoşbextlik Getirsin Bütün Kötülüklerden Yzak Olasınız Dualarınız Kebul Olsun Bütün Dualarınız MELEKLER Terefinden Çiçek Acsın RAMAZAN AYINA Uğurlu Adımlayasınız DEMET Abla Gözel Abla Sözleri Aşka Bağlı Abla

   • Günelciğim çok şükür iyiyim ben,sen nasılsın? Güzel sözlerin için teşekkür ederim. Inşaallah mutluluk her daim gölge misali peşinde olur. Hayırlı kandiller canım. Öptüm.

 84. Her kese iyi geceler tatlı rüyalar ALLAH RAHATLIK VERSİN KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN RABBİM GÜNAHLARIMIZI BAĞIŞLASIN DUALARIMIZI İBATETLERİMİZİ KABUL ETSİN İNŞALLAH.Çalıkuşum kusura bakma gitmem gerek seni çok seviyorum canım.

 85. Ayselcim canım arkadaşım. Bizdə yatalım artık. Yarın devam ederiz olur mu. Çok teşekkür ederim bugün benimle sohbet ettiğin için. Hadi iyi geceler tatlı rüyalar canım. Allah rahatlık versin öpüyorum

 86. ADINI SEN KOY Dizisinin Bitmesi Dizinin Aşkın Solduraçak ÖMER Ve ZEHRA Aşkına Dahada Gözelik Bexş Edib Dizini Davam Etmelidiler Dizinin Her Köşesine Sevgi Bexş Etmek Olmaz Nihat Ve Ayşe Aşkı Xeyanetle Bitdi Bu Normal Bütün Aşklar Çiçek Açamaz Her Zaman Xeyanet Heyatımızda Davam Edir Xeyanetin İzi Üzüçü Ölüme Beraber Ayşe’nin Heyatında Aşkın Çiçekleri Açmalı Yoluna Davam Etmeli Çülide Obrazı Gözel Seçilib Yaş Ferki Nece Olur Olsun ZEHRA Ve ÖMER Aşkı Yeni Sezonda Davam Etmeli Filim Bitse Aşk Bitmiş Demek ADINI SEN KOY Neçe Seslendireçekler

 87. Tekrardan hayırlı geceler şimdiden Berat kandilimiz mübarek olsun rabbim beratımızı elimize alanlardan eylesin bizleri dualarımızın kabul olması dileğiyle

  • İyi geceler tatlı rüyalar Nurbanu ablacım. Allah rahatlık versin. Seninde berat kandilin mübarek olsun

 88. Arkadaslar iyi geceler tatl ruyalar huca kalin ben kacdim yari oruca kalkacagam hemde yarin okul var yarin okula telfun izni bitmi yani okula girende tefunlari disarida koymak zurunda kalacagik demek evde sizinle konusa bileceyem hadi opdum

 89. Onsuzda bas oyuculardan yani OMZE dizide ayrilarsa odizinin ritini 0 duzecek ne olar nazmiyaya ask fanlari adinda OMERCIM artik kendi soyleyi cocuk isitiyurum ne olar nazmiya abla onlara yani OMZEya cocuklar yazsin litfen sevgili yonet menimiz

 90. Nazmiye hanım son saniyede gol at maya çalışacak ama maç bitmiş nazmiye hanımın haberi Yok siz yukarıda her şeyi acıklamışsınız

 91. bence omer rin annesi nin genc olmasi diziyi etkilemez cunki butun dizilerde genc anne modasi var ayrica kadinlar artik oldugundan genc gosteriyor ama su bir gercekki seneryo cok yanlis yerden reyting almiya calisiyor su zehrayi kafasina silah dayanmis olarak degil biraz is adami karisi olarak gorelim bu nedir ya omerin yaninda davette is yemeginde odul toreninde olsun ayrica su defne olayi baska bir fiyosko sadece bahsende nin doldurmasiyla avrupa gormus iyi egitim almis dunya gorusu olan bir kadin omerin karisina asik oldugunu anlamadimi bir bunagin lafiyla zehrayi olume surukluyor ya tamam asik ola bilir ama oluru olup olmadigini insan anlar seneryo gercekten sacmaladi mezar kackini bir hortlak beynide dolasmamis kendini hic ele vermiyor alzaymirida yok anlasilan ayrica julide karakteri bir cok aci cekmis biraz daha guclu bir kadina donusmus olmasi gerekmezmi cunki baski altinda olan bir insanda biraz asilik olur cok ezik

 92. Siz her şeyi anlatmışsınız evet dizi kan kaybediyor nedense biz fanların yazdıkları hiç bir şey i umursamıyorlar nazmiye hanım gol atmaya çalışıyor ama maç bitmiş haberi yok

 93. Sayın yönetici bi zahmet yorumları onaylayın lütfen yada yorgun olduğunuzu belirtirseniz bizde yorum yazmayalım burda afedersiniz ne zaman onaylanacak diye bön bön beklemeyelim ha ne dersiniz acep?

 94. Hepinize hayırlı geceler geceniz mübarek olsun allah rahatlık versin görüşmek üzere allah’a emanet olun

 95. Sayın yöneticimiz sizin Nazmiye görüşme şansınız olursa yorumları okumasını tavsiye edermisiniz yakında yattı balık yan gidicek

 96. Anunim bende dizinin sezun finali yapmasini istiyurum ancaq nakadar sezun finali olsa beni afet kibi besitlesecek beni afetde bas oyuncular yok birdem ask dizimizde sezun finalari yapsa nazmiya olari mutsuz sonlukla oldurecek ben isteyirem kisa olsun ancak mutlu sunloqla bitsin

 97. Insallah Oguz bey insallah düzerirde bitmez dizimiz cok güzel dizimiz ben her diziyi izlemem bu diziyi izliyorum ve devam etmesini istiyoruz

 98. Bence bitsin uzatmak adına iki sezondur tekrar izliyoruz 3. Sezon ne değişecek koca sezon Ömer’in paronayosuyla geçti sonra Zehra ha boşandım ha bosaniyorum uzasa ne olacak zaten biliyoruz Zehra’nın anası babası gerçeği çıkacak zehrayi Ömer’e biliyordun bana söylemedin diye boşanma davası açar bu arada bahşende Amerika’ya kaçar bu dizide ceza yok Aysa Fatma yada Ahmet Mehmet kötüsü gelir aynı konular devam eder gider

 99. Ya düşünüyorum da bir zamanlar baya yükselmişti reytingler. Bide şimdi bakın ne oldu ne kadar düştü. Bence bir an önce bu senaryoyu düzeltmeleri gerek. Hatta başladılar ama dizimize illa kötü birşey olacak şimdi de püsküllü define çıktı. Önceden çok iyi bir kızdı ne oldu ki şimdi. Hərşey güzel gitse olmuyor mu. Tamam hərşey güzel olmuyor bari olan güzellikleri bir iki bölüm değil biraz daha fazla işləsinlər. Diziyi çok seviyorum ama bazen ne yalan söyleyeyim final olmasını bile istiyorum. Gerçekten bazen çok sıkıyorlar. Bence senaristlerin bu işe bir çözüm bulmaları gerek.

 100. işlenecek daha pek çok konu var.ama nedensiz ve gereksiz şekilde konular uzatılıyor ve sevimsiz insanlar ve olaylar canımızı sıkıyor.günlük dizi olduğu için çok hızlı br akış olmayacaktır bunu anlıyoruz ama en azından 1 hafta izleyici olarak bizim isteklrimiz dikkate alınsa hiçfena olmayacak. diziyi çok sevdik sahiplendik ve destekliyoruz tüm sosyal mecralarda.erkn meriç ve hazal subaşı ailemizden birparça oldu.çok seviyoruz ve onları gerçek bir karıkoca nasıl olması gerekiyorsa öyle görmek istiyoruz.evli mutlu çocuklu.yani biz dizimizi çok seviyoruz.bakın zehra nın gerçek ailesi kim.boynundaki kolye nedir ne anlamı var anlatılmalı bize.abisi glecek dendi daha belli değil kesin olarak.
  reyting düşük olsa bile her yerde fanları var bu dizinin günlük olmasına rağmen ortada oyunların emeği söz konusu.onlar mutlu olsun ki bizde ekran başında keyifle seyredelim aşk böceklerimizi.sezon finali olsun istiyorum…..

 101. Bence devam etmeli… Şu anda Reyting oranı düşük görünebilir… Bütün dizilerde yaşanan durumlar…

 102. Bence Nurbanu’nun bahce işleri onu yoruyordur o unutmaz bizleri helede Gulay’cimi .. Teyzesiiii

    • Sanada hayırlı geceler calıkuşum şu anda kızıma internetten elbise bakınıyorum karar veremedim sen ne yapıyorsun bakalım

     • Hayırdır elbise falan düğün mü var yoksa bayrama mi. Ben de iyiyim bir yandan kardeşimin ödevine yardım ediyordum bir yandan cevap bekliyorum yorum yazıyorum öyle işte.

       • Aa çok güzelmiş çok iyi düşünmüşsün. Güzel birşeylet bulabildin mi bari. Ha bu arada senin kızın kaç yaşında

         • Bulduysan iyi benim kız kardeşim de aynı 13 yaşında doğru düzgün etek bulamıyoruz. Genelde daha büyükler için var.

 103. Dizideki oyuncular çıkan çıkana diziye biraz hareketlendirmek lazım yeni oyuncularin girmesi lazım dizi bitmesin nazmiye hanım diziyi biraz daha hareket heyecan yeni yeni konular eklesin

   • Aa onu kim demiş nerden çıktı nasıl nasıl sevmem kim benim dedikodumu yapmışta sizi sevmediğimi söylemiş ben onun dillerine biber sürmezmiyim ağzına acı acı 🙂 ben sizi çok çok coook seviyom canlarım benim hafta sonu köydeydim malum havalar ısınıyor yaylaya çıktım hatta güloma foto da atmıştım Ayselim xanimcıgım ve kalbî güzel sitenin gülleri hepiniz seviliyorsunuz 🙂 🙂

    • Öyle olsun bakalım inandım bende seni çok çok çok seviyorum ❤❤ bütün sitemlerimde çok özlediyim için

 104. Bence kendilerine çeki düzen verip devam etsinler. Saçmalıklar diz boyu bu saçmalıklara bi son verilmesi gerekiyor. Artık ZehÖm bile kurtaramıyor bu diziyi Nazmiye hanımın aklı yalnız kötülük için çalışıyor malesef. Böyle giderse final yapar zaten

 105. Oguz bey nasilsiniz cok güzel ve doru seyler yazdiniz dizi final yapmasin nazmiye hanim ceki düzen versin Zehra ve Ömer mutlu olsun aralarina kimse girmesin bahsende ve defne ciksinlar diziden final yapmasini asla istemiyoruz isterlerse imzada toplariz siz yeterki söyleyin selamlar

  • Fikriye hanım açıkçası iyi gitmiyor dizi, reytingler bu uyarıyı yapıyor zaten, Senaryonun düzelmesi, artık iyilerin kazanması ve bir çok gizli kapaklı işin gün yüzüne çıkması gerek…

 106. oguz abim hay agzina saglik tamda demek istediylerimi soylemissin nazmis senaryo ya ceki duzen versin artik final olmasini istemem devam etsin ben izlemekten asla vaz gecmiycem

 107. Şayet yine aynı saçmalıklar devam eder kötüler devamlı ön planda tutulursa final yapsın.Bizler bu diziyi ailece seyrediyoruz..Tüm bunlar göz önünde bulundurulup ona göre hareket edilirse ancak o zaman bu izleyici geri kazanılır.

 108. Dizi konusunu ilerletmek ve izleyiciyi cekmek icin daha Zehra’nin ailesi ve kardeşleri cocuklari olmali ve yillardir beni afet izlenirken gelen gidiyor sonuç kaçinilmazdi beni affette çoğu sanatçi duruyor ve kodrosu fazla iki aile çevresinde ki olaylar tabi izliyormuyum hayirAşk başlamadan once olunca tv açik ve izleyicisi sadık kalmiş demek ki izleyiciyi biktirmadilar….şimdi bizler Adini sen koy bitince fanatik olsak neye yariyor ki Nazmiye hanim sanatcisinin gonlunu yapıp elinde tutamazken Zehom da seyirci icin bir yere kadar lutfen diziyi katletmeyin ve bu yakaladiğiniz ilgiye sevgiye sahip cikin ……..sezon finalide kaçiş mi? Sanatçılari kaçirdiğiniz gibi……..YAZIK TEK KELİME İLE YAZIK…..iyi akşamlar…

 109. Hayırlı akşamlar hepinize umarım hepiniz iyisinizdir.Açıkçası ben iki sezondan fazla süren dizilerin tadının kaçtığı kanaatindeyim evet bu diziyi zehra ve ömer karakterlerini sevmeme rağmen yavaş yavaş maalesef şirazesi kayıyor ama biteceğini düşünmüyorum henüz yarım kalan konular çok daldan dala atlıyorlar ama erkan ve hazala daha iyi senaryoda gelebilir buda bir ihtimal

Etiketler: Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2018