Adını Sen Koy Dizisi Bitmesin Devam Etsin Kampanyası (Star Tv)

Adını Sen Koy iki sezondur tv ekranlarında izleyenlerin oldukça merak ettiği bir günlük dizi olarak devam eden ve çok sevilip tutulan ama son haftalardaki reytinglerin düşüşünden dolayı sonu merak edilen dizimizden iyi haberler gelmiyor.. Adını Sen Koy final mi yapacak sezon finali mi diye merak edenler var hemen bu konuda sizlerle detayları paylaşmak istiyorum..

Dizimizin reyting oranı git gide aşağı doğru süzülüyor. Geçen ay 3.80 oranında alınan total reytingler Nisan ayı sonunda dip yaparak neredeyse 2 oranını bile yakalayamaz oldu. Bunun nedeniyse son zamanlarda sahnelerde kötü rollerin ve konuların çekilmesinden dolayı izleyenlerin diziyi bırakması. E tabii ki diziyi bırakmalarının sebebi de doğal olarak kötü sahneler olması ve güzel dizinin kötülerin eline düşmesi.. Bahşende, Ercan, Defne gibi..

Tamam anladık Nazmiye hanım günlük dizi olduğu için senaryoyu biraz daha uzun tutmak istiyor. Ama dizinin her hafta eridiğini ve reytinglerde son sınıra gelindiğini hemen paylaşayım sizlerle.. Adını Sen Koy 27 Nisan 2018 Cuma Reytinglerinde almış olduğu 2.03 oranındaki total reyting ile 20. sırada yer alırken Adını Sen Koy 18 Nisan 2018 Çarşamba Reytingleride aldığı 1.86 reyting oranı ile ancak 23. olabildi.

Bu reyting oranları bize gösteriyor ki Adını Sen Koy dizisi eğer bir hamle atak yapmazsa sezonun sonuna kadar erimeye ve adeta kendini yok etmeye devam edecek. 3.80 oranlarındaki reyting oranlarından 1.80 oranlarına kadar gerilemesi ciddi anlamda dizinin kan kaybettiğini gösteriyor. Peki neden dizimiz bu kadar kan kaybetti diye sorarsanız ben aklıma gelen nedenleri ve Adını Sen Koy Dizisinin reyting kaybetmesinin sebeplerini sıralayım:

Adını Sen Koy Dizisi Neden Reyting Kaybediyor Niçin İzlenmiyor?
1- Diziye bu sezon gelen Bahşende çok fazla sevilmedi, yüzü soğuk olan ve görenin bir daha izlemek görmek istemeyeceği ve oldukça kötülük peşinde olan Bahşende diziyi izleyenleri olumsuz etkiliyor..
2- Diziye sürekli oyunculuk kabiliyeti olmayan manken veya farklı alanlardaki oyuncular dahil oldu.
3-Dizide Ömer ve Zehranın mutluluğu çok görüldü. Yüzleri bir türlü gülmedi, en güzel günlerinde bile Ömer zorbaya dönüştürüldü.

4- Nihat diziden çok kötü bir son ile çıkarıldı. Ayşenin ve izleyicinin gözünde eşini aldatan bir pislik olarak diziden ayrılması sağlandı.
5- Diziye giren Ercan Keser sadece kötülük düşünüyor, bu da izleyenleri olumsuz etkiliyor. Ayrıca Jülide karakterinin en büyük eleştirisi yaş olarak ömerden 3-5 yaş büyük olması yani gerçekliğin düşük olması çok eleştirilmişti.

Daha bir çok neden sayılabilir ama öncelikle böyle giderse sezon sonunda final yapması büyük ihtimal olarak görüyorum. Çünkü rakip dizilerin seviyesinin altına bile inmeye başladı reytingler. Elif dizisi, Beni Affet e Beni Bırakma dizileri de benzer oranlarda reyting alıyor. Ama bu düşüş senaryo yazarı Nazmiye hanımın sayesinde devam ederse dizi maalesef biter final yapar sezonun sonunda.

Kısacası Adını Sen Koy Dizisi Bitmesin Devam Etsin Kampanyası yapmak için öncelikle dizinin kendine bir çeki düzen vermesi gerekir ki izleyici diziye sahip çıksın. Senaryo ve bölümler düzeldikçe dizi yeteri kadar izlenmeye devam edecektir zaten. Adını Sen Koy Dizisi Bitmesin Devam Etsin Kampanyasına destek olmak için lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle aşağı fikirlerinizi yazın.. Şimdiden teşekkür ederiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy Dizisi Bitmesin Devam Etsin Kampanyası (Star Tv) (209 Yorum)

 1. Jülide ürkek bir genç karekter kimin sayesinde tabiki senaristlerin annelik gence olgunluğa bakarmı nice genç anneler var yırtıcı kaplan ercana karşı çocuklarını koruyan jülide bahşendeye haddini bildirmesini sağlasınlar o zaman okudukça delirdim söylemekten hiç bıkmadım ben hala o nazmiye aile içinde bir hastalık derhal buna son vermeli gözü körmü bunun ya ben diziyi ne yaptım diye düşünse zaten hala ercan defne demez .

 2. Bu sayfayı nasıl gözden kaçırmışım anlamadım.defne ikinci bir alev olamaz çünkü çok yapmacık.jülide çok geri plânda sanki evin annesi değil olması gereken şu bence.ömere bahşende nin tüm yaptıklarını anlatmalı okuduklarıma inanmak istemiyorum önümüzdeki hafta halâ bahşendenin hakaretlerine mağruz kalan bir jülide tüm salaklığı ile bilinen safın önde dört nala koşan bir zehra adeta defneye nasılsın diyebilen ya sen nasıl kocana demessin defne çok hızlı gidiyordu ağaca çarptık.ben hatırlamıyorum dedi çıktı.defne kapıda dinleme ömere sorsan söylerdi karı koca olmadığını en azından senin o fare suratını gülerken görmezdim.peki kabahat kimin tabiki bunu salakça yazan gayet normal zanneden ahlaki değeri bilmeyenin hatası .neymiş daha bahşendeyle defne daha farklı plân içine girecekmiş.aç gözünü zehra ömerin adını ezber yaptın ağzında başka işlere odaklan senin kocandan hala utanman defnenin ekmeğine tereyağ sürüyor.peki jülideyi niye sus pus yapıyorsunuz.halâ ömerle annesi iki yapancı gibi bu neyin doğrusu.hani zehranın abisi hani zehranın babası hani kolyenin sırrı ben hilminin kızı diye beklerken şimdide ercan çıktı sakın ercanın kızı yapmayasınız sizden herşey beklenir gözüm korktu benim dizi bitmesin tabiki çok isterim ama devam etmesi içinde ilk zehra ömer karı koca olmalı jülide bu sezon herşeyi anlatmalı defne bahşende çıkmalı onların yerine demir leylâ cevriye diziye dönmeli konakta artık zehranın hamilelik süreci başlamalı ayşe asya ya herşeyi anlatmalı ayşe birisine aşık olmalı tabi buda nihata benzemeli bak site yöneticim bunu okursan lütfen cevap ver bu arada günaydın fikirlerin çok önemli biliyon değilmi bak bozuşmayalım.::):)

 3. Dizi final olmasın diyenlere saygı duyuyorum ama anlamadığım şey bundan sonra olacakları biliyoruz defne arkadaşımın dediği ne hikmetse işine geleni duydu e şimdi iki yol var bir zehraya Ömer sana rol yapıyor seni sevseydi karıkoca olurdunuz diye imada bulunur.zehrada bu mahremiyetin Ömer soylemeseydi nereden bilecektir diye kafa yorar sazan zaten bir ikide vakitsiz Ömer’i oyalar.zehraya başka aksettirir alevden biliyoruz.ikicinci şık Ömer’i ordan yürür bugünkü bölümde zaten dedi bu gece bitecek bu iş dedi adam karısına kör kütük aşık sen yıllardır en yakın arkadaşıydı n aşık olmamış sanada hemen bir gündemi aşık olacak senaryoymuş.ben korkuyorum zehraya biz Ömerler birlikte oldukta diyebilir zaten dizinin ana konusu yanlış anlama vekonuşma özürlü olmaları. belki bana kizacaksinizda ben zehraya gıcık olmaya başladım Ömer Ömer Ömer Ömer başka bir şey yok bence birinci sezon hiç Ömer demedi ya hevesini alıyor.insan kocasından utanırım ay çok sinirliyim.bu ne her gün aynı şey şişdik bırakın Allah aşkına ya

 4. Aile mahremiyeti diye bir şey kalmamış dizide.Defne denilen şıllık gidiyor, kapı arkasından yatak odasını dinliyor, ne hikmetse tamda karı koca olmadıklarını duyuyor.Bu ahlak yoksunu senaristi hala bu dizinin başında tutan star tvye yazıklar olsun, ne diyeyim başka.Oldu olacak insanların yatak odasına sokun başkalarını.

 5. BEN 3 GÜNDÜR İZLEMİYORUM DİZİ BÖYLE GİDECEKSE FİNAL OLSUN BİZ HAZAL VE ERKAN İÇİN İZLİYORDUK NE ZAMAN GERÇEK KARI KOCA OLURLAR O ZAMAN İZLERİM…..NAZMİYE HANIMI YUHLUYORUM…..

 6. Selam…defneye ne oldu?bahşende beynini yikadi tabiki,illede kötülükmü olacak?? birde ( Allah herkesi kazadan beladan korusun) ama kaza sahnesi ,hastanedeki sahneler bile ,inandirici değildi,

 7. Güzelim dizimizi ne hale getirdiniz. Ya düzeltin bizim istediğimiz gibi olsun ya da final yapın

 8. Devam etsin ben anlamam. Ben hic ama hic sikilmadim bu diziden. Zaten 1 kacini cikarsak baska tum dizilerin de reytingleri dusuk yapiyor. Nazar bu arkadas. Kesin nazar.

  BITMESINNN NOLURRRRRRRRR

 9. Senin Allah ……..versin senarist şu ömerle zehraya bir rahat yüzü göstermedin.Şimdi de defne şıllığını çıkardın bunların karşısına.Aile düşmanı uyuz senarist yazıklar olsun sana.

 10. Dizinin bu duruma gelmesinde en önemli faktör senaristlerdir! Kısır döngü içine soktular diziyi! Kaçırılma, küsme, şantaj üçgeniyle örülmüş senaryo! Aykut İğdeli oldukça başarılı bir oyuncuydu; onun diziden çıkmasıyla dizi harakiri yaptı! Cevriye hanım da diziye renk katıyordu.. tabii ki Nihat gittiğinde onu da gönderdiler! Dizide hala sezon başında arabadan nasıl kurtuldular bunun cevabı verilmedi, kolyenin sırrı keza… gerekdiz o kadar karakter var ki dizide: canan,çetin,şükran!
  Bu durumu sihirli bir el çözebilir! Öncelikle beklentiye uygun senaryo yazılmalı… gönül ister 3-4 sezon devam etsin dizi ama gelin görün ki tehlikeli dönemece gelinmiş! Revizyon şart ! Yapımcılar biraz daha düşünmeliler bence! Ben yine de başta Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’ya oyunculukları için teşekkür ediyorum! Yaprak,asya,hediye,ipek,koray,kerem karakterlerini de kutlarım! İnşallah dizi devam eder bizde zehra ve ömer’in torunlarını görürüz! Saygılar

 11. İyi de dizi bitmesin diyorsun anonim çeki düzen versin senarist diyorsun.Bizi dinleyen kim daha da çekilmez bir hale geldi dizi.Daha bunlar karı koca bile olamadılar.

 12. gecen sezonun senaryonunakışını devam etseydıleroyuncuları cıkarrmasaydılarcok guzel olacaktıyenı gıren oyunculardızıye yakışmadı gecen sezon dızıyıseverek ızlıyordum artık dızıyı ızlemıyorum cok sıkıcı fınal olsun oyuncularkalıtelı bır dızıde oynasınlar

 13. Ne devamı biran önce bitmeli.Aynı şeyler tekrarlanıp duruyor.Hilmi-Ercan Alev-Defne rollerinde ne fark var anlayanvarmı Ayrıca bir sezon daha uzatılmasını başroller nasıl kbul edecek anlamıyorum.İkisinede yazık olur.

 14. Herkese günaydın bence de dizi bitmesin senaryoya çeki düzen verilsin ya arkadaşın biri eski türk filimlerinden örnek vermiş aslında yabancı dizilerde eski filimlerinden ilham alıyor ilham alıyor dedim bire bir aynısı demiyorum aslında güzel olurdu sadece bizim filimler değil yabacı eski filimlerde çok samimî ve sıcak mesela benim en sevdiğim sosyete düğünü gres keli oynuyor bu tip filimler ilham ola bilir hale bak batirilmiya çalışılan diziyi kurtarmaya çalışıyoruz a bu arada bu fikri sadece arkadaşlarımın dediği gibi dön dolaş aynı hikayeyi farklı versiyonla yazıldığı için acaba aklına başka bir şey gelmiyor mu senaristin diye fikir olarak yazdım sedece

 15. Bitsin, artik. Nazmiye bir dolandirici. Bakmak istemiyorum artik. Sadece Erkan ve Hazal icin izliyordu ama o sebep de bitti be kadar aptal gibi davranmak icin.

 16. Bitsin….artik..biz oyinculari baska dzilerde gormek istiyoruz..bu sacma senarho en kisa zamanda final yapmali…

 17. Bu dizi artık iflah olmaz. Ben bıraktım. Neydi bu günkü bölüm şimdi seyrettim. Alev vakası Defne olarak geri döndü. Alevi niye çıkardın madem? rolünün hakkını veriyordu. Bedava mı çalıştırıyor acaba? Bu diziyi ZehMer bile kurtaramaz. Bu kadarrr Saçmalığı nasıl beceriyorsunuz bravoooo. Bu dizi kIl çıkmış yemek oldu iyice. Yapmacık kişiler. Ya yazık oldu vallahi diziye. Tadı tuzu kalmadı. Geçmiş olsun Nazmiye ve ekibi. 2.sezon böyle vasat olursa 3.sezon ne olur acaba. Yani bu sezon boşa kürek salladık. Konu bulamadılar. 3.sezon hiç bulamazlar.

 18. mahvettiler diziyi bagsendenin foyalari ortaya cikmaliydi nihat ve halasi dizide olmaliydi nihatin haladi zdhranin babasiyla evlenmeliydi yeni yeni kisileri diziye sokmamaliydiniz leylayi gondefip sabahi getirdiniz sabahuda gonderdiniz zehrayi gerdege sokup cocuk sahubi yapacaktiniz biz bu diziye ask dizisi diye basladik ben 1.5 aydir izlemiyordum bir baktim yine ayni yerde arkadaslara sordum nihat ve halasinin gonderildigini ve onlarinda artik diziyi izlemediklerini ogrendim yani sikildik cok sikildik don dolas ayni sey niye boyle bir diziye vakit ayiralimki

 19. Yeteerrrr bıktık artık dön dolaş hep aynı konular saçmalıklar bitsiiiinnn gına geldi.Güzelim diziyi bu beceriksiz ruh hastası senarist katletti .Bir an önce final yapsın.Yazıklar olsun star tvye.Bu kalitesiz ve beceriksiz senaristleri çokmu aramış.

 20. Eski tadı kalmadı an izlemekten vazgeçebilirim.hayatimizda zaten stres var Bahşende ercan keser ile daha da gerilmek istemiyorum.yeter artık iyilerin yüzü gülsün

 21. İnşallah katılırım canım davetin için çok sağol buna ihtiyacım var biraz toparlanmam gerek sizinle bunu basaririm yeni eski tüm dostlarıma slm olsun..

 22. Allah razı olsun canım evet gerçekten unutmazsiniz rabbim sadık kullarından eylesin inşaallah hepiniz benim içinde çok kıymetlisiniz

  • Amin canım. Kandil sayfasında hep beraber sohbet ediyoruz. Aramıza katıl lütfen. Sen gittikten sonra yeni arkadaşlar geldi sitemize. Hepsi birbirinden iyi. Tanışmalısın mutlaka.

 23. Çok teşekkür ederim sevgili demet evet baya zorluklar çektim halada devam ediyor ama yinede rabbime hamd olsun sizin dualarıniz desteğiniz mutlu ediyor hatirladin bu beni ayrıca mutlu etti senin hepinizin kandili mübarek olsun canım hayırlı geceler

  • Geçmiş olsun canım benim,Allah şifa versin. Inşaallah en kısa sürede sağlığına kavuşursun. Biz arkadaşlarımızı unutmuyoruz. Herkes birbirinden kıymetli. 🙂

 24. Sevgi hoşgeldin! Evet uzun zaman oldu konuşmayalı. Nasılsın? Yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum ama sanırım sen hastaydın,değil mi? Hastanede yatıyordun bir ara. Acaba doğru mu hatırlıyorum? Gülaycığım sen hatırlıyor musun? Ben doğru mu hatırlıyorum acaba? Bu arada kandilin mübarek olsun Sevgi.

 25. Hoşbulduk sevgili xanim çok teşekkür ederim bende çok memnun oldum sizinde geceniz mübarek olsun rabbime emanet olun

 26. sevgicim hos geldin canim nasilsin eski yorumcusun demekki seni tanidima cok mutlu oldum berat kandilin mubarek olsun rabbim tum ibadetlerini dualarini kabul etsin

 27. Selamün aleyküm hayırlı kandiller gulayim tüm yorumcular rabbim tüm dualarımızı kabul buyursun gerçekten çok özledim çok uzun zaman oldu katilmayali geçen gece mesaj attım yayınlanmadı gulaycim nasılsın ben uzun zaman oldu diziyi seyretmeyeli yani bıraktım senin güzel yorumlarınada bakamıyorum baya çok şey yaşadım ondan fırsat bulamadım sayfalarda baya yorumcular gelmiş hepside çok güzel hepsine slm olsun ben eski daimi yorumculardandim ama bıraktım dizi nasıl gidiyor hiç bilmiyorum sayfalarda baktım ikigun final olacakmış vala olsun zaten kanal değişti zevki kalmadı gerçi hep sıkıntılıydı ama neyse ben sadece slm vermek kandili kutlamak istedim sevgili gulaycim seni çok seviyorum hepiniz Allaha emanet olun tekrar geceniz mübarek olsun duada ortağız inşallah

 28. Devam etsin ama konular sıkıcı ÖMER ZEHRA kavusmasın diye niteliksiz insanlar getirilip boşa geçen bölümlerle bizi kıstırıyorlar 3 sezon da izliyecez ama seyirciye saygı artık babanne yaptıklarını çekmeli ona kötü bir son yapılmalı ÖMER akıllı ama safmış gibi şirket işlerinde boşcalıyor kötülere meydan veriliyor ZEHRA ÖMER SAHNELERİ flört degil evli çiftler gibi olmalı

 29. Bence dizi bitsin artik konu kalmadi dimdi tek konu defnenin ömer tutkunlugu birde defne biranfa seytana dondu defne bu kazada ölsun bahsende ciksin diyer iyuncular gidiyor ve onlara konu yok sanarist zehra ve ömer birlikte daha konu genis baska bir dizi yapabilirler

 30. Bencebitsin ömer ve zehra baska dizi yapsinlar konusu genis daha guzel ve daha anlamli olsun dizideki heycan hep kotulerin rolu ya bence defne bahsende ciksin omer zehradan daha

Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2018
SSL Certificates
SSL Certificate