Adını Sen Koy Dizisi Oyuncuları Çekimleri Bitirdi Tatile Çıktı (Analiz)

Yaz tatili geldi çattı. Sevilen dizilerin oyuncuları da bir bir tatile çıkmaya başladı. Tabi dizi setlerindeki çekimleri biten oyuncular. Adını Sen Koy Dizisi Oyuncuları Çekimleri Bitirdi Tatile Çıktı. Sezon finali çekimleri için bir araya gelen oyuncular Adını Sen Koy sezon finali için fotoğraf da çektirmeyi ihmal etmediler..

Tüm dizi ekibi sezon finali için yapılan pastayı kesip birbiri ile helalleşip yaz sezonu için verilen arayı kullanmak için ara verdiler. Aldığımız set bilgilerine göre oyuncularımız 2.5 ay tatil yapacaklar ve Ağustos başında yeni sezon çekimleri başlayacak. Yeni sezon çekimlerine yeni oyuncular da dahil olacağı haberini aldık. Bu Sayfadan yeni gelecek oyuncuları takip edebilirsiniz..

Sezon finali yaklaşırken artık Ömer ve Zehra bir çok yolu katetmiş durumdadırlar. Birbirini basit konularda üzmemeye ve Aleve karşı ortak tavır almaya gayret eden ikilinin defile için birlikte gitmeleri ve aldıkları ortak kararlar hem izlenim açısından hemde artık birlikte hareket etmeleri hem izleyiciyi sevindirdi hemde artık Aleve karşı bir tavır sergilemiş oldular.

Senaristin yaz sezonundan sonra Aleve artık bir dur diyeceği, onun kişisel hırslarına karşı fazla müsamahakar davranmasının yeni sezonda Adını Sen Koy izleyicilerini üzmeyecek şekilde olacağını açıklamış. İnşallah bunlara inanırız ve gerçekleştiğini görürüz. Bu arada yaz sezonundaki tatilde dizimize katılan yeni oyuncuların katılacağı ve deneme çekimleri ile diziye dahil olacakları açıklandı.

Adını Sen Koy 2. Yeni Sezon Diziden Çıkan ve Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Adını Sen Koy Dizisi Oyuncuları Çekimleri Bitirdiler ve hepsi Tatile Çıktılar. Temmuz sonunda ve Ağustos başında çekimler başlayacak yeni sezon için hazırlıklar tamamlanmış olacak. Bizde sizler gibi merak ediyoruz Adını Sen Koy Dizisi Yeni Sezonunu. Lütfen sizlerde dizimizin yeni sezonu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazın. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz..

YORUMLAR

 1. Yeni sezonu tabiki en kisa surede bekliyoruz .
  Ayrica emegi olan herkeze tesekkur ediyoruz…
  Lutfen cabuk dönün

 2. yeni sezon ne zaman baslaycak

  1. Henüz sezon finali ve yeni sezon tarihleri net olarak açıklanmadı

 3. Kötü karakterlerin kaçırılma olaylarının az olmasını Zehra ve Ömer aşkına hiç kimsenin zarar vermemesini ve artık gerçek evliliğin olmasını istiyirum

  1. Çok güzel dilekler, umarım senarist bunlari görür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.