Adını Sen Koy Dizisinde Ayşe Ölecek mi İyileşecek mi? (Yaprak Durmaz)

Trt1 ekranlarında sevilerek izlenen dizilerden biri olan Adını Sen Koy Dizisinde Ayşe Ölecek mi İyileşecek mi? (Yaprak Durmaz) hakkında merak edilenleri ve geleceği hakkındaki tüyoları sizlerle paylaşmak istedik. Dizide en güzel oyunculardan biri olan Ayşe rolünü oynayan Yaprak Durmaz acaba ölecek mi diziden ayrılacak mı? sorusu çok defa soruldu.

Nihat karakteri ile evli olan ve dizinin başrol oyuncusu olan Ömerin kardeşi olan Ayşe karakteri ölümcül bir hastalığa yakalanmış ve yaşaması için mutlu olmaktan başka çaresi yoktur. Kardeşi Ömer onun için her şeyi göze alır, gerekirse onun üzülmemesi için kendi üzgün olur, istemeden de olsa mutluluğumu kardeşim görsün diye Zehr aile evlenir.

Ancak Ayşenin hastalığı arada nükseder, özellikle üzüldüğü zamanlarda fenalaşan Ayşe karakterimiz dizinin en sevilen ismi olan Zehra ile de oldukça iyi anlaşır. Konaktaki yaşamları güzel olsa da Ayşenin geleceği merak konusudur. Zaman zaman fenalaşıp hastaneye kaldırılan Ayşe ölecek mi diziden çıkacak mı çok merak edilen konulardan birisi oldu hep.

Değerli ziyaretçimiz. Adını Sen Koy Dizisinde Ayşe Ölecek mi İyileşecek mi? sorusuna en güzel cevabı zaman verdi aslında: Ayşe karakteri ara sıra fenalaşsa da ölmeyecek ve dizimizden çıkmayacak. Peki neden hastalandı yada zaman zaman niçin hastaneye gidiyor? Elbette bu bir dizi. Ömerin evlenmesi Zehra ile biraraya gelmesi için güzel bir bahane idi. Ve bu sorunla birlikte biraraya geldi başrollerimiz.

2. Sezon için devam etmesi kesinleşen Adını Sen Koy Dizisinde Ayşe Ölmeyecek arkadaşlar yeniden yazalım. Eşi Nihatla bir ara araları bozulan ancak sonra yeniden düzene giren Ayşenin Zehra ile birlikte yaptığı çanta tasarımları da oldukça ilgi görmeye başlayacak. Zamanla siparişler çoğalacak. Kızı ise Ayşenin en büyük mutluluk kaynağı olmaya devam edecek.

Lütfen sizde Ayşe rolü (Yaprak Durmaz) hakkındaki görüşlerinizi ve Adını Sen kOy dizisindeki rolü ile  geleceği hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız. Teşekkürler..

YORUMLAR

  1. Yorumu buraya yazabilirsiniz.Ayise iyi biri

  2. Ayşenin rolü çok güzel,kibarca,bence hiç ölmesin.Ancaq Ayşe ölmezse,merak ediyorum Zehra ile Ömer boşanarlarmı?Boşanmazlazlarmı?

    1. Bnim düsuncemle zehra bosanmak ister fakat omer bunu kabul etmez ve zehrala evliliklerini kurtarabilmek icin herseyi goze alir ve sonunda zehra ile omer cok mutlu olurlar.

  3. ayşe rolünün önceki özelliği kalmadı bozuldu artık doğal ve içten değil yerini bilmiyor boşrol ouncu gibi heryerde ve cat kapı dalmalrıda hiç hoş değil cıksada farketmez artık dizden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.