Adını Sen Koy Haftanın Son Analizi 6 Ekim 190. Bölüm (Gülay ALBASAN)

Gülay ALBASAN 6 Ekim 190. Bölüm: Adını sen koy dizi analizi: Dalıyor yine gözlerim, hüzün denizlerine..Düşünüyorum ama bulamıyorum, ne olacak bu aşıkların sonu diye.
Oldumu böyle salim baba, ne farkın kaldı senin? O çok kızdığın ömerden? Sen kızımı parayla alırsan, bende senden geriye parayla alırım diyemi düşünüyorsun?

Artık çok geç. onların mecburen beraber çıktıkları bu yolda, hiçbir mecburiyeti kalmadı. Onlar artık tek şey için mecburlar birbirlerine. ( DOYASIYA YAŞAYAMADIKLARI SEVGİ İÇİN )İkiside gözlerinde birbirini görüyor artık, sen ne dersen de, ne yaparsan yap, bu gerçeği değiştiremeyeceksin.. Bir dakikasını bile zehrasız geçirmek istemiyor ömer, ama ne yazıkki, şimdide sevdiceğinin babası engel oluyor, onların görüşmesine. Ama ömer bu pabuç bırakmazdı salim efendiye. Saygısınì yitirmeden sahip çıkar zehrasına.

Canı yansa zehranın, canı acırdı ömerin. Mekanlar farklı olsada aşıklar için, hayaller, düşler, düşünceler hep aynı..ömür boyu ayrılmamak, ömür boyu mutlu olmak. Aslında birazda sıkıntılar, ayrı kalmalar güçlendiriyor sevda bağlarını. Baksanıza ömer kapıdan ayrįlamıyor bir türlü, zehrasını bırakıp. Zehranında, daha ömer kapıdan ayrılmadan düşüyor, ayrılık ateşi yüreğine. Ve asya’mız arar dayısını, sizi çok özledim diye..Hasret her yerde aynı, özlem her yürekte aynı. Ben bu günlerde ömer ve zehra sayesinde, fazlasıyla yaşıyorum bu iki duyguyu.

Ama sanırım zehra ve ömer daha çook hasret kalacaklar birbirine..her nekadar salim’e kızsamda, onun içindeki fırtınaları bilmiyoruz şu anda..nihayetinde, ömerin de dediği gibi, bu olanlarda tek mahsum zehra..salimde bunun bunun farkında, ve kızımı yedirmem zengin züppesine diye düşünüyor..Ama onunda anlayamadığı bir şey var! ARTIK NE ÖMER ZEHRADAN..NEDE ZEHRA ÖMERDEN KOPAMAZ. Herkese hasretsiz hafta sonları.. Gülay ALBASAN

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy Haftanın Son Analizi 6 Ekim 190. Bölüm (Gülay ALBASAN) (18 Yorum)

 1. Yukarıdaki resimde Zehra nın saçları ne kadar güzel görünüyor.Dizide neden püskül gibi tarıyorlar saçını anlamıyorum.

 2. Gülay hayatım aşure tadında bi analiz yine. Allahım bu saatte yorumları okuyunca iştahım kabardı. Çok yemek yemem kilomda yok ama sizin şu aşure kuruyemiş çay muhabbetiniz resmen iştahımı kabarttı yaw kalkayımda 1 haftadır dolapta bekleyen şu zavallı aşureden yiyeyim bari hepinize afiyet bal şeker olsun. Enerji olsun ihtiyacımız var. Diziye gelince ben artık ne heyecanlanıyorum ne kızıyorum ya fazla sarmıyor beni neden bilmiyorum

  • Teşekkür ederim, handan öĝretmenim. Sanada afiyet olsun. Ben dizimizi izlerken bol bol hüzünleniyorum, bir türlü kavuşamayan zehra ve ömerimiz için.bu mahçup üzgün halleri beni çok etkiliyor malesef.

  • Handan hocam oldumu şimdi bu? Hz. Nuhun özene özene hazırladığı, bir nevi insanlıgı ayakta tutmuş olan bu değerli peygamber aşı olan aşure bir hafta dolapta bekletilirmi yahu? 🙂

   • Oğuz öğretmenim ben biraz öyleyim. Olmayınca canım çeker olunca bekler işte. Yemeye üşeniyorum heralde

  • Sanırım senin canın üzgün olduğu için herşeye isyan edesin vardı..ama iyi olmana sevindim..arkadaşlarımın üzüntüsü beni üzer biliyorsun..

   • Hemde çok iyi biliyorum,merak etme. Hımm şimdi keyfim yerine geldiğine göre biraz dizimizi konuşalım. Veya muhabbet edelim. Kızlar neredesiniz kızlarrr? Şirin kötü kraliçesinin biricik ablasıda yok. Gelin hadi. Çabukkk!

     • Hani bana,hani bana? Bende isterim. bende de kuruyemiş var. Ister misin? Iyi gider beraber. Bizim kızlarda olaydı,iyi olurdu da…

      • Teşekkür ederim,demetcim bizdede kuru yemiş var, afiyetle yedik, yakın olsaydık kapıda içerdik çayımızı. Biz hatunlarla yazın akşam kapıda içtik çayımızı.

       • Afiyet olsun canım. Bende yaparım arada komşularımla. 🙂 gerçekten çok hoş oluyor. Oğuz hocam bende asure tükendi. En son üç gün önce yedim,bitti. Tadı damağımda vallahi. Mükemmel bir nimet gerçekten. Afiyet olsun sana. Ye,ye de al kiloları sen. Sonra Cevriye hala gibi yap sporu,iç ıspanak suyunu, ver kiloları. Çok kolay şeyler bunlar(!)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2017