Adını Sen Koy Ömer Ölecek mi Piton Vurdu mu Ömer Nasıl kurtaracak?

Adını Sen Koy Ömer Ölecek mi Piton Vurdu mu: Piton Zehrayı Vurdu mu? Yoksa Ömeri mi vurdu? Piton Zehraya mı sıktı yoksa Ömere mi ? Ömere ateş edince Ölecek mi?

Elbette Zehra ölmeyecek. Cananın haber verdiği Ömer Zehrayı kurtarmak için gelecek ve Pitonun elinden Zehrasını kurtaracak. Zaten Piton Zehrayı korkutmak için duvara doğru ateş etmiştir. Ancak bu kez Piton silahını Ömere doğrultup ateş eder. Ömer ölecek mi, Piton nasıl bir hareketle alt edilecek? Detaylar birazdan..

Adını Sen Koy Zehra Ölecek mi Piton Vurdu mu Ömer Nasıl kurtaracak? sorusunu soralım hemen.. Mügenin Nihat Üzerindeki Emelleri bitmek tükenmek bilmeyecek gibi görünüyor. Müge en son Nihatla birlikte çekilmiş el ele resimlerini ona gösterip şantaj peşinde koşarken Müge önce yalvarır ardından ise pes etmeyeceğini ve Nihatı eninde sonunda ikna edeceğini söyler..

Zehra ise para dolu çantayı almamış ve Ömeri orada bırakıp ayrılmıştır. Ömer ise farklı hayaller kurmaya devam eder, Ayşeye karşı da oyun oynadığını düşünür ” Tamam benden nefret ediyorsun sevmiyorsun ama ya Ayşe ne olacak diye geçirir içinden” Zehra ise pervasızca kıvranmaya devam eder..
Çetin konağın yanına kadar gelmiştir ve Zehrayı arar. Artık paraya olan muhtaçlığı tavan yapan Çetinin Zehrayı kullanıp parayı elde etmesi daha kolay olacaktır. Çetin eğer parayı getirmezsen Cananı öldürecekler der ve bu tehdidi de iş yapar ve iş Zehraya kalır..

Ömer ve Zehra yemek sırasında birbirlerine olmadık iltifatları ederken hiç gerçekçi değillerdi. Bunlardan gerçekten bıktık, tamam sayın senarist bir iki olur ama sürekli sürekli de suyunu çıkarmaya gerek yok bu sahnelerin..
Ömer sonunda ağzındaki baklayı çıkardı, neden parayı alıp gitmiyorsun, para için nelere katlandığını biliyorum diyerek. Bilmiyordu ki Zehra o parayı kendisi için almayacak.. Bilmiyordu ki kaç zamandır yanındaki insanı henüz tanıyamadığını..

Belli ki Ömerin tek korkusu Zehranın parayı alıp kaçacak düşüncesi.. Yanlış olsa da bunun yanlış olduğunu kabul etmesi zaman alacak belli ki. Güvenmek hayatın en zor işi olsa gerek. Ömerinde derdi güvenebilmek işte anlayın artık..
Zehranın mektup yazarak parayı alıp gitmesiyle Ömerin mektubu adam akıllı okumaması sonrası oda annem gibi parayı alıp gitti demeye getirdi. Beni yanıltmadı deyip Mektubu yaktı, bu para Cananın hayatı içindi kısmını okuyamadı bile..

Pitonun parayı alıp karşılığında Cananı bırakması normaldi ama sonrasında Zehra ile işi bitmemişti Pitonun. Ömerin yapacağı ortaklıkları durdurma hedefindeki Piton aldığı emiri uyguluyor ve bunu kabul etmeyen Zehranın başına Silahı dayıyordu..
Peki Ömer yetişebilecek mi? Ömer Zehrayı pitonun elinden nasıl kurtaracak?

Asıl soru ise şu? Piton Zehrayı Vurdu mu? Yoksa Ömeri mi vurdu? Piton Zehraya mı sıktı yoksa Ömere mi ? Ömere ateş edince Ölecek mi?

Elbette Zehra ölmeyecek. Cananın haber verdiği Ömer Zehrayı kurtarmak için gelecek ve Pitonun elinden Zehrasını kurtaracak. Zaten Piton Zehrayı korkutmak için duvara doğru ateş etmiştir. Ancak bu kez Piton silahını Ömere doğrultup ateş eder. Ömer ölecek mi, Piton nasıl bir hareketle alt edilecek? Detaylar birazdan..

Arkadaşlar Ömer ve Zehra elbetteki ölmeyecekler. Ancak oldukça zor dakikalar yaşayacağı zaten fragmandan da belli. Ömeri kurtaracak olan gelişme de ortaya çıktı. Dizimize yeni giren Komiser Murat yapacağı baskın ile muhtemelen Ömeri kurtarırken Pitonu da nezarete atacak.. HAFTANIN TÜYOLARINA BEKLİYORUZ..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy Ömer Ölecek mi Piton Vurdu mu Ömer Nasıl kurtaracak? (27 Yorum)

 1. iyice batirdiniz yeminlen sezon finali nasil bitti nasil basladi hadi neyse bir dugundur dediniz onuda oyle mumladiniz guven konusu iyice zivanadan cikti siz izleyiciyi temelli manyak bellediniz dizi yapilirken bile sinirlari mantigi vardir eski senaristi ozlettiniz yani nasilmi bazen insan mutlu olur bazen sorunlar bu dizide hayat surekli suphe ve sikinti icinde aksiuona gelince berbat her bolum sonunda bir silah ates aliyor birine uzaniyor sonuc yok sonuca ulasilmiyor aksiyonun icinde bile romantik anlar zehra bildigin drama kralicesi oldu garibim bir sarilsinlar bir anlasin hatalarini ikiside omer zehra icjn telaslansin ne bilem ben onuda ben ogratevem yonetmen bey senarist uyuman artik bolumleri izleyince hic bir sey anlamiyorum fragmanlar karma karisik ha size kalsa uyaniklik merak uyandirma duygusu bize kalirsa beyin firtinasi sudoku gibi bence ask ve mavinin yoneymeni ve senaristini ornek almalisiniz

 2. Senaryo senaryo değil eşimin dediği gibi bu dizi silah zoruyla bile i zlenmez sen nasıl izliyorsun bu saçma diziyi ben ne zaman görsem bu adam bu kıza bağırıyor bu kız da miy miy ağlıyor diyor .Ömer le zehrayi için.bende biliyorum izlenmezde hazal ve erkan için birakamiyorum onlar diziyi bıraksa bir saniye izleyen kalmaz zaten.

 3. Omer zehranin sabah la konuşmasında duyduğu şeylere takıldı kaldı zehra ne yapsa ikna olmuyor sürekli o konuşmayı hatırlıyor o konuşmanın gerçeğini duymadan dünyada da ikna olmayacak o konuşma omere dinletilse bir şekilde zehranin kolyesinde dinleme cihazi olduğu mu çıkar öyle mi olur sabahın telefonuna kayıtlı olmuş mu olur bilemiyorum sürekli o konuşmaya takıldı ömer bari dinletsinler de omere artık şu guven sorunu bitse karısına da koşulsuz güvense babaanne gelmeden bu çözülürse ömer zehrayi korur babaanneyle karşı yoksa ezilen yine zehra bu ne biçim senaryo hep kadın asagilaniyor küçük düşürülüyor

 4. Allahim bir depo sahnesi hint dizisiyle birebir ayni yazlir mi yaa hic mibfatkli olmaz sepoda omerle.zehranin saklanma.sekli mi desem zehranim kendinonaklama sekli mi desem replikler mi desem hatta fragmandaki ilk sahnenin depo olayindam sonra malum hint dizisiyle ayni olmasi mi desem simdide babaanne geliyormus malum zehra daha cokkk hakaretler isitecek konakta babaanneden hatta daha gerdege girmediklerino bile herkesin ortasinda bagira bagira soyleyecek babaanne yani bir dizi tamamen calinir mi biraz farkli yazin biraz ozgun olun biraz bizim orf adetlwrimize uygun yazin yuhhh yani yuhhh

 5. Bence ilk sahne yarın olacak piton uyarı ateşiyle korkutup zehrayi gönderecek zehra eve gidecek anlaşmayla ilgili talimat veriyor zehra ozgeye ne olduğunu bilmiyoruz ama belkide ömer bunu duyup hain olduğunu düşünecek sonra zehra depoya tekrar gidecek nasil gidecek belki kaciraklar bu sefer ömer depoya gelecek ama nasıl gelecek bilmiyoruz son sahnede omere ateş ediliyor ama kolundan vuruluyor herhalde cuma gününün den pek bir şey yok galiba fragmanda cuma finali sürpriz olsun diye bu olay pazartesiye sarkar bence haftaya neticelenir ama zeheanin masum olduğu artık çıksın ortaya yeteeeeeer çok sıkıldık bir aydır hakaret dinlemekten bıktık aralarındaki güven sorununu hala asamadılar çok saçma zehra hala geçen sezon ilk bolumlerindeki gibi ben senin sandığın gibi biri değilim diyor tekrar başa döndük başka konumu yok ya hep aynı şeyler ömer artık guvensin tam olarak tabi ömer güvenmeye başlar bu sefer zehra triplere baslar kısacası bu sezon da böyle gider dizininadindan belli adı yok bu aşkın belli değil adini koyamiyoruz bir turlu ask mi nefret mi bizi de boşuna oyaliyorlar ömer yine ikna olmayacak kolay kolay of of bu sezon da gercek evlilik beklemeyin belki en son bolumde

 6. Tab2 benim 🙂 uzun yorum yazmayınca Oğuz hocayla sen yadırgadınız galiba beni 🙂 neyse geldim buradayım artık 🙂

 7. Ya bu nasıl bir fragmandır hem çok güzel hem hüzünlü. Oh be sonunda Ömer anladı. Şu an ağlamak üzereyim

 8. Bunların hepsi rüya ömer gece kurufasulye pilavı soğanin cücüğü ile yiyince çok kaçırmış rüyasında gaz sancisindan kâbus görmüştür.gazlarin kendisini terk ederken çıkardığı sesleri ise rüyasında tabanca sesi sanmıştır.sabah olur ömer uyanır Zehra yanındadır sevgiyle zehrasina bakar.ve kahvaltıda ilk iş akşam yemeklerinde kuru fasulyeyi yasaklar.bölüm biter

 9. Aaa demin 7 yorum vardı şimdi gitmiş yorumlar, ayrıca sayfalar da karışmış
  Neden böyle oldu Oğuz hocam ? Yine sorun mu var sitede yoksa ?

 10. Iyi aksamlar demet ve ask aylesi ben ce zehra da omer de vurulmuycak bir seyler olcak ama ne iside olnu bilmiyoruz fragrami ben de cok beyendim inşallah her sey yolun da gider aceba omer zehraya inancak mi ben dedim canan omer haber vercek omer de zehrayi kutarmaya gelicek bakalim neler olcak

 11. Fragmandaki ilk sahne aksiyon olayindan sonra kimsede vurulmuyor sadece bogusma sirasinda omer kolundan vuruluyor omer adamlarinodunla doverken kolunda zehranin flari var oradan anlayabiliriz zehra anlasmayi bozuyor omer onun hain oldugini saniyor ama depoda tum gercekleri ogreniyor ama omer depoya nasilngeliyor orasini anlamadim ve bu olaylar yarin degil persembe olacak bence

 12. bunlarda hayal bu gün izlemedim izlemyeceğimde diziyi başına calsın çalsın güzellikler varken bu iğrençlikler niye….yuhluyorum…..

  • Sen yokken pek bişey olmadı, kaldığın yerden devam.. eskiden uzuuun yorumlar yazar bilgiler verirdin, çok oldu gerçi onlara unutmuşundur sen 🙂

 13. Oğuz hocam yazdıkların gerçek mi? Canan mı haber verecek Ömer’e? Merak ediyorum,cevap ver lütfen. 🙂

Etiketler: Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2017