Adını Sen Koy Ömer ve Zehra Boşanacak mı Ayrılacak mı?

Güncelleme 2 Ocak 2018: Adını Sen Koyda ÖMER ve ZEHRA Boşanacak mı Ayrılacak mı? Değerli arkadaşlar son bölümlerde BAhşendenin bastırması ile Ömer ve Zehra arasında Boşanma sözleşmesi yapılır. Zehra o sözleşmeye Bahşendenin baskısı ile imza atar. Ancak mucize gerçekleşir ve Ömer sevdiceğine sahip çıkar. Yani Ömer ve Zehra boşanmayacak, Ancak sözleşmeye imza atıp Bahşendeyi kandıracaklar.. Daha öncede bu boşanma ayrılma söz konu olmuştu. İşte geçmiş haberimiz..

Salim babanın gönlünü etmek kolay olmayacak demiştik günler öncesinde. İşte şimdi yeri geldikçe üstüne basa basa vurguluyor ve kesinlikle bu iş olmaz hemen boşanacaksınız demeye başladı Salim. Elbette kendince haklı sebepleri olsa da anlayıp dinlememek onun en büyük eksikliği. Zehrayı karşısına alıp sorsa bi neden böyle oldu niçin evlendin dese anlatacak kız..

Adını Sen Koy Ömer ve Zehra Boşanacak mı Ayrılacak mı? Elbette boşanmayacaklar. Çünkü her ne kadar Salim baba Zehraya kurduğu baskı ile biran evvel ayrılıp boşanmalarını istese de bu elbette kolay bir iş değildi. İmzalanmış sözleşmenin ötesinde birbirine aşık iki insan.. Tek sorun babanın bu olayların dışında kalması ve bu sözleşmeli evliliğin nedenini bilmemesi..

Son gönlerde gördüğümüz nişan ve düğün hazırlıkları aslında ileriki haftada olacak. Öncesinde Salim kızı Zehraya ve müstakbel damadı Ömere kızgınlıkla biran evvel boşanmaları gerektiğini söylüyor. Ancak bu kızgınlıkları kırgınlıkları zamanla aşıp olgun karar vereceği günlerde elbette çok yakın.. Tahmin ettiğiniz üzere önce kızıp bağıracak ama Yaseminin gidişi ile tek başına kalan Zehrayı daha fazla incitmeyecek onun gözyaşlarına dayanamayacak..

Ha bu arada ayrılma boşanma derken bu aşk öyle ilmek ilmek işlendi ki ayrılık ve boşanma oldukça zor kelimeler bence. Zehra Ömere Ömer de Zehraya sahip çıktığı müddetçe onları Allahtan başka kimse ayıramaz.. İşte Adını Sen Koy az önce çıkan yeni bölüm fragmanı:

Adını Sen Koyda ÖMER ve ZEHRA Boşanacak mı Ayrılacak mı? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy Ömer ve Zehra Boşanacak mı Ayrılacak mı? (17 Yorum)

 1. Çok saçma bi senaryo izleyiciyi salak yerine koyuyorlar konular birbirinden kopuk zehranın davranışları tutarsız ömer ona onca hakareti yaparken kul köle oluyordu ömere bu aşkı birirmeyeceğim deyip duruyordu şimdi çok ama çok saçma bi sebeple ayrılacağım diyor

 2. Çok güzel bir dizi her gün izliyoruz her gün heyecan aşk dolu inşallah hemen bitmez.

  • Tuğçe merak etme kolay kolay bitmez merak etme, seyirci izlediği müddetce sahip çıktığı müddetce yıllarca sürer demedi deme..

 3. Zehranin bu is bitti demesine takilnayin bence daha oncede artik gorusmeyelim dedi sonra her firsatta aradi omeri bulusmak gormek istedi hem fragmanda omerin omuzunda uyuyir ki bence bu is bitti dedikten sonra olacak

 4. hadi salime bu iş bitti yazdırabilirler de zehraya bunu niye söyletiyorlar.. yani biraz sabır aşkım babamı ikna edeceğiz elbet yazmak bu kadar zor mu

 5. Bu sitede ne neden bu kadar az yorum yazan adam var?
  Dikkat etdim. Bir kaç yorumcunuz var:
  Gülay Albasan, Tuana, Özgür, Sule, Nilufer ve Demet. Bir de sitenin sahibi yaziyor galiba.
  Oysa ki diger sitelerden en az 20 yorumcu var.
  Neden bu kadar az siniz?
  Gerçekten merak ediyorum. Cevap yazarsaniz sevinirim.

  • Sevgili Ayan, sitemiz yeni sayılır, daha çook genç. Çevremizde güzel ve samimi insanlar var, onlarda bize yetiyor açıkçası. Ayrıca kapımız herkese açık.. Sayımızın az olmasına bakma, her birinin yüreği kocamandır yorumcularımızın.

   • Bilgi verdiyiniz için tesekkürler.
    Ben sizi pek tanimiyorum. Çünkü bende dizibilgi.tv nin yorumcusuyum.
    Bu yüzden sizden izin almak istiyorum. Arada vakit bulunca burada da yorum yazmama izin verir misiniz?
    Bu arada yeni fark etdim. Ismimin önünde çiçek var. Çok güzel olmus.

   • Evet oguz hocam çok haklısın yüregimiz kocaman dogru ama bu geceden sonra yüregim bombos oldu o salimi bogmak istiyorum bir solukta kendimi siteye attım vallahi ne oldu ökkeş amca ölmesin sakın ha sabah kerem çok meşgul ediyor diziyi ben ömer zehra istiyorum yaaa

Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2017