Adını Sen Koy Ömer Zehra düğün resimleri (44. Hafta 2. Fragmanı)

Sevilen dizide mutlu anlar geldi çattı. En beklediğiniz en sevdiğiniz bölümler artık sizleri bekliyor. Ömer ve Zehranın evlendiğine şahitlik etmek isteyenler buyursun gelsin. Bizlerde sizler için en güzel en özel resimleri paylaşalım istedik. Adını Sen Koy Ömer Zehra düğün resimleri ve (44. Hafta 2. Fragmanı) sizler için sayfamıza ekledik..

Adını Sen Koy Ömer Zehra düğün resimleri (44. Hafta 2. Fragmanı) hakkında çok yazacak bişeyimiz yok ama sitemiz yorumcuları genelde bayan olduğu için eleştirecek çok şey bulacaklardır Gelinlik ve damatlık hakkında. Ben lafı uzatmadan aylardır beklenen o anların en özel resimlerini ve fragmanını sizlere sunuyorum..

Adını Sen Koy Ömer Zehra düğün resimleri

Adını Sen Koy (44. Hafta 2. Fragmanı)

https://www.youtube.com/watch?v=3qtTdwIp89o

YORUMLAR

 1. Düğün kimse tarafından sanata eksilmesin.Artkk gülsünler..

 2. Farkındamısınız önerin rolü gittikçe azalıyor herhalde diziden ayrılacak.zaten konuda çok saçmaladı zehrayi biçilen rol çok baydı artık.

 3. Ülker ne diyorsun 🙁 ben bir haftadır haberleri pek takip edemiyorum, İran’da deprem olduğunu senden duyuyorum, Allah’a şükür iyiymiş IR abi bunu duyduğuma sevindim. Rabbim ölenlere rahmet eylesin, ailelerine sabır versin, yaralılara da şifa versin inşallah.. IR abi diğer sitedeyse ona geçmiş olsun dileklerimi ilet inşallah..

 4. gunaydin arkadaslar nasils iniz yeni fragmana bayildim muhtesem olmus sonunda omer ilezehra evleniyor cok mutluyum

 5. DEMETCİM geldim burdayım ve çok mutluyum. Çünkü irandakı depremde öldüyünü düşündüyüm İr abim yaşıyormuş. Az evel öldü diye ağlarken, şimdide yaşıyor diye mutluluktan ağlıyorum. O bana bir abiden fazlasıdır. Babam gibidir. Her zaman yol gösterir:-) İyiki bu hayatda onun gibi bir insanı tanımışım.

  1. Ülker davet edersen bizde site olarak geçmiş olsun diyelim. Çok hissetmişler mi?

   1. Oğuz abi sitenin kapıları sonuna kadar sizlere açık. Çok şükürler olsun ki, İr abim deprem yerinden uzaktaymış. Ama depremde 500 den fazla kişi hayatını kayb etmiş. Allah hepsine rahmet eylesin. Abi o haberi izlediyimde çok fena oldum. Bir anlık İr abimin öldüyünü düşündüm. Ama çok şükür abim sağ salimmiş.

   2. Ülker canım çok geçmiş olsun. Ir abin Iranda mı yaşıyor? Bende okuyorum bazen yorumlarını. Geçmiş olsun dileklerimi ilet kendisine lütfen. Buraya gelirse de mutlu olurum.

    1. DEMETCİM evet İR abim İranlı. Şimdi o siteye yarın gelecek. Senin geçmiş olsun dileklerin mutlaka iletirim.

     1. Tatlıcı ülker senin üzüntün hepimizin üzüntüsü hepimizin, çok geçmiş olsun allah sevdiklerimizden böyle felaketlerde ayırmasın mutlulugun daim olsun geçmiş olsun canım

  2. Ya evet İran Irak sınırındaki deprem çok kötü olmuş. Allah vefat eden kardeşlerimize rahmet etsin. Depremden zarar görenlerden yardım etsin

 6. Arkadaşlar herkes nerede? Bakın ben geldim. Hemde büyük bir neşeyle. Sizler neredesiniz? Yorumlar nerede?

  1. Bende geldim. Bu fragmanı görüpte sevinmemek hatta mutluluktan havalara uçmaya mümkünmü öğretmenim

   1. Ben fragmandan bahsetmemiştim aslında ama fragmanda süper gerçekten. Bayıldım ben. 🙂

 7. Fragmanda omerde bir gariplik yok mu

  1. Evet ben de farkettim kimse yazmayınca şaşırdım Ömer durgun gibi yine Zehra dan şüpheleniyo sanki düğümden sonra zorbalaş masın yine

 8. Oğuz hocam dedim ya size patladım diye. Lütfen,onu kast etmemiştim. Özür dilerim. Olay güvensizlik değil. Size söylemiştim. Lütfen cevap verin. Üzgünüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.