Adını Sen Koy Ömer Zehraya Evlenme Teklif Edecek Yüzük Takacak

Sevilen günlük dizi Adını Sen Koy da Ömer Zehraya Evlenme Teklif Edecek Yüzük Takacak mı sorusu nihayet yanıtını buluyor. Uzun süre sevgilerini gizleyen birbirine olan aşklarını belli etmemek adına büyük bir çaba sarfeden ikili artık güzel günlerin geldiğini gösterircesine adımlar atmaya başladı.

Adını Sen Koy Ömer Zehraya Evlenme Teklif Edecek Yüzük Takacak mı? Son yayınlanan fragmanı izleyince bunu zaten görmüş olacağız. Dizimiz sezon finaline doğru ilerlerken Ömer ve Zehra da gelecek için adımlar atmaya devam ediyor. Tüm engellemelere rağmen Alevin kışkırtmalarına Hilmi Yılmazın ölümcül oyunlarına direnen aşıklar artık birbirine gereken değeri vermeye başladılar.

Özellikle Ömerin Zehraya olan ilgisi ve geçmişte yaptığı hataların özürü mahiyetindeki bu yüzük Zehraya olan sevgisini aşkını ilan etmesi manasına geliyor. Adını Sen Koy Ömer Zehraya sözleşmeli evliliğin sonrasında hakiki bir evlilik için hemde babasından isteyerek daha güzel bir resmi evlilik için adımlar atmaya başladı. Aslında bu adımlar aynı zamanda Aleve de bir ihtar bir uyarıdır.

Ömer sevdiğine elbet yakınlaşacak onun gönlüne girip ömür boyu huzur içinde yaşamak için adımlar atacaktır. Bunu engellemek isteyen Alevin tüm oyunları boşa gidecek, Hilmi Yılmazın planları bir bir elinde patlayacak, Mehtapın küçük oyunları ise hep kendini küçük düşürecektir. Salim Baba ile Ömerin Zehra konusundaki tanışması ve konuşması ise Yeni Sezonda Adını Sen KOy dizisinde olacak.

Adını Sen Koy Ömer Zehraya Evlenme Teklif Edecek Yüzük Takacak konulu videomuz ve fragman aşağıda sizlere sunuldu. Lütfen sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın. Şimdiden teşekkür ederiz..

https://www.youtube.com/watch?v=YYqVP9bnuBs


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy Ömer Zehraya Evlenme Teklif Edecek Yüzük Takacak (3 Yorum)

  1. Ben demiştim zaten,gerekirse ömer salimin kapısında yatsın,hatta atölyesinde çalışsın diye..yani en azından zehraya şirinlik olsun diye yapsın..hoş koskoca kervancı oğlu marangoz çıraklığı yapacak değilya..yani

Etiketler: Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2017