Adını Sen Koy Sinan Kaya ve Buket Ne Zaman Diziye Girecek Dahil Olacak?

Adını Sen Koy Sinan Kaya ve Buket Ne Zaman Diziye Girecek Dahil Olacak? Sevilen ve en çok izlenen günlük dizi olan Adını Sen Koy dizisi 2. sezon için hazırlıklarına devam ediyor. Yeni oyuncular ile kadrosunu güçlendirmek isteyen yapım yeni sezonda daha iddialı olmak için yaz sezonunu iyi değerlendirmek istiyor.

Kısa süre sonra Adını Sen Koy dizisinin tekrar bölümleri başlayacak. İzleyicinin ilgisinin yoğun tutulması için bu tekrar bölümleri çok önemli. Bunun yanı sıra güçlü bir kadroyu elinde tutmak isteyen yapımcı Karamel Film yeni oyuncularla anlaşarak diziye dahil etmek istiyor.

Bunlardan en belirgin olan aslında ilk sezonda girmesi gündeme gelmiş ancak bir türlü diziye girememiş olan karakterlerin diziye dahil olacağı kesinleşti. Bunlardan biri Zehranın abisi rolünde diziye dahil olacak olan Sinan Kaya olurken diğeri şirkete yeni muhasebeci rolünde girecek olan Buket karakteri.

Daha önce girmesi gündeme gelen ancak askerde olduğu bahanesi ile bir türlü diziye giriş yapamayan Sinan Kaya en son sezon finali sahnesinde Yaseminin Nüfus müdürlüğünden nüfus kayıt örneği alırken karşımıza çıktı. Bu görüntüden sonra Sinan Kaya rolünün Adını Sen Koy dizisinin yeni sezonunda diziye gireceği kesinleşti.

Buket rolünde ise muhasebeci bir kız şirkete giriş yapacak. Daha önce Buket adını Ömere lise yıllarında aşık olmuş güzel bir kız olarak duymuştuk. Şimdi şirkete muhasebeci olarak gireceğini duyduk. Artık şirkette Ömere yeniden aşık mı olur yoksa Mert ile aralarında bişeyler mi yaşanır emin olamadık. Bu konuda sizin bilgileriniz varsa lütfen aşağıya yorum olarak yazın. Şimdiden yorum ve görüşleriniz için teşekkür ederiz.

YORUMLAR

  1. mert diziden çıktı desene zehra ömer arası yine açılacak (:

  2. Bence buket omere askini deyerse zehra kıskancliq krizine girer

  3. Yaa artık bizleri öyle bir hale getirmişsinizki, sayın A.S.K.yönetim kadrosu,diziye her girene öcü gözüyle bakmaya başladık korkudan..ÌNŞAALLAH ikinci sezonda kendinizi affettirirsiniz bu izleyiciye..

  4. Aha daha şimdiden gerilmeye başladık bile…yani başka kız kalmamışta muhasebeci olarak, ömere aşık olan bir kızmı bulmuşlar,pesss vallahi..şimdiden başıma ağrılar girmeye başladı..( bence bizi hiç kasmasınlar boşuna.şöyle olabilir mesela,kız şirkete iş başvurusu yaptığında,başvuru formunu ömer görsün, isim benzerliği olsun sadece, sonrada mertle baş göz etsinler olsun bitsin..çok ciddi söylüyorum, bu izleyicinin sinirlerini birinci sezonda okadar çok zorladınızki,sayın A.S.K.yönetimi kadrosu..yani artık tahammül diye birşey bırakmadınız.umarım bizleri daha fazla yormadan, tatlı tatlı izleyeceğimiz bölümler çekersiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.