Adını Sen Koy Teoman Kimdir? Teo Karakteri Keremin Arkadaşı Bilgileri

Adını Sen Koy Teoman Kimdir? Teo Karakteri Keremin Arkadaşı olarak diziye gelen ve Keremin emlak ofisine gelip orada Sabah ile göz göze gelen Teo karakterinin kim olduğu merak konusu oldu. İzleyenler merak edip sormaya başladı Adını Sen Koy Teoman Kimdir? Teo Karakteri Keremin Arkadaşı kimdir niçin geldi kime geldi gibi sorular cevap bekliyor.. Gerçek adı Emre Tetikel..

Adını Sen Koy Teoman Kimdir? Teo Karakteri Keremin Arkadaşı olan Teo diye hitap ettiği Teoman rolü hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız birazdan. Teoman 241. BÖlümde Adını Sen Koy dizisine dahil olmuştur ve Keremin arkadaşı Teo rolü ile girmiştir diziye. Emlak ofisine geldiğinde ilk gördüğü Sabah olmuş ve göz göze gelmişlerdir.

Bu Teoman ile Sabah arasında neler olacak herhangi bir ilişki mi olacak yoksa Sabahın kardeşi mi gibi meraklı sorular akıllara gelse de şimdilik daha fazla bilgimiz yoktur.. Adını Sen Koy Teoman Karakteri hakkında daha detaylı bilgileri birazdan sizlere aktaracağız… İşte Bilgiler:

Karagül dizisi ve Ayakta Kal sinema filminden tanıdığımız Emre Tetikel..

TWİTTER: EmreTetikel

FACEBOOK: fan.emretetikel

İNSTAGRAM: emretetikel

Emre Tetikel (2 Ağustos 1985, Tekirdağ), Yazar, Oyuncu, Yaratıcı Drama Eğitmeni.
(2005) Türkiye’de anlaşmalı üniversite aracılığı ile Kaliforniya Üniversitesi, İngilizce İşletme bölümünde okurken, bir yandan oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Birçok tiyatro grubunda yer alarak, en son Selçuk Uluergüven ile eğitimini sürdürmüş ve sahne almıştır.

(2006) Mynet.com, (2007) Mcclayn, (2008) Alpella 3gen gofret reklamlarında rol aldıktan sonra, (2008) Trt1 Ekranlarında ‘’Dur Yolcu’’ Dizisi ile ilk profesyonel televizyon kariyerine adım atmıştır. Ardından (2009) Aksoy Filmin yapmış olduğu, Ayakta Kal adlı sinema filmi ile Oyunculuk kariyerindeki ilk başrolünü paylaşarak Beyazperde’ye girmiş, akabinde (2009) Kanal D Küçük Kadınlar, (2013) Fox Tv Karagül ve (2015) TRT1 SON ÇIKIŞ adlı dizi Projelerinde yer almıştır. Bir yandan Oyunculuk Hayatına, Roman yazarak devam eden Emre Tetikel, 2015 Mayıs ayında ‘’Yalnız Aşka Sığınmak’’ adlı romanını yayınlamıştır. Şuan halen Tv, Sinema, Tiyatro Projelerinde oyuncu olarak yer almakta ve Tiyatro öğretmenliği yapmaktadır.

Adını Sen Koy Teoman Kimdir? Teo Karakteri Keremin Arkadaşı Bilgileri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2017