Adını Sen Koy Yeni Sezon Jenerik Müziği Korhan Nart Dinle Star Tv

Adını Sen Koy Yeni Sezon Jenerik Müziği Korhan Nart Dinle Star Tv… Adını Sen Koy dizisi yeni sezonda Startv de yayınlanacak. Star tv ye geçince Adını Sen Koy dizisinde hayranlarını sevindirecek güzel sürprizler yaşanıyor. Adını Sen Koy severleri sevindiren bir haber de jenerik müziğinin değişmesi.

Adını Sen Koy dizisi Trt1 de yayınlanıyor ve çok sevilerek zileniyordu ancak sezon sonunda bitti yayınlanmayacak denildi. Hayranları çok üzüldü ve çok ısrar ettiler kanal değiştirsin diye. Star tv diziyi yayınlamak istedi. Yeni sezonda Star ekranlarında yayınlanacak.

Fragmanı da çok beğenildi dizinin.  Ömer ve Zehra güzel bir akşam yemeğinde. Ömer  Zehra’yı dansa kaldırıyor. Zehranın üstünde çok güzel bir elbise. Onlar dans ederken süsleme olan camdan kalplerden birisi düşüyor ve kırılıyor.

Her şey güzel giderken bu kalbin kırılması da yine mutsuz olayların yaşanacağının bir kanıtı sayılır. Adını Sen Koy dizisi jenerik müziğini Korhan Nart hazırlamış. Jenerik müziğinde söz yok ancak eminiz ki ASK hayranlarını beğenerek dinlerler… Adını Sen Koy dizisi için sitemizde çok güzel konularımız ve çalışmalarımız var.

Yeni sezona dair tüm Adını Sen Koy haberleri fragmanı ve bilgileri için TIKLAYABİLİRSİNİZ.

https://www.youtube.com/watch?v=k0qXkSCo77s

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.