Adını Sen Koy Yeni Sezon Tarihi ve Diziye Dahil Olan Oyuncular Kimler?

Trt1 ekranlarının sevilen günlük dizisi Adını Sen Koy Yeni Sezon Tarihi ne zaman ve Diziye Dahil Olan Oyuncular Kimler? diye merak edenler için bu sayfamızı açmış bulunmaktayız. Adını Sen Koy sezon finali yapmasının ardından gözler yaz tatilinde dizinin neleri değiştireceği ve kimlerin dahil olacağına çevrildi.

Adını Sen Koy Yeni Sezon Tarihi belli mi ne zaman başlayacak 2. Sezon: Arkadaşlar son aldığımız bilgilere göre dizimizin yeni sezona başlama tarihi olarak 4 Eylül 2017 tarihi seçilmiş durumda. Yani çok büyük bir değişiklik olmaz ise dizimiz sezon finalinden sonra Ağustos ayınca çekimlere başlayacak ve Eylül Ayının ilk haftası da 2. sezon yayınlanmaya başlayacak.

Peki son dönemde tepki çeken Senaryo ekibinde herhangi bir değişiklik olacak mı? Özellikle Hilmi Yılmaz, Mehtap  ve Alev gibi kötü karakterleri ön plana çıkardığı için çok eleştirilen senaristlerin bu konuda nasıl bir çözüm bulacakları ve dizi karakterlerinin farklı bir şekle girip girmeyeceği merak konusu oldu. Özellikle Zehranın Alev karşısında hep suskun kalışına izleyenler büyük tepkiler göstermişlerdi.

Adını Sen Koy Yeni Sezonda diziye Dahil Olan giren Oyuncular olacak mı olacaksa kimler bunlar: Arkadaşlar 2. Sezon için bazı tüyolar aldık. Adını Sen Koy Yeni Sezon Tüyolarında en ön plana çıkan Mert için yeni bir kız gelecek dizimize. Henüz adı açıklanmasa da oldukça güzel olacağı ve Mert ile ilerleyen zamanda bir ilişki yaşayacağı iddia edildi.

Diğer yandan diziden ayrıldığı söylenen Demir rolünün de 2. Sezonda Amerikadan döneceği ve Leyla ile yeniden güzel bir aşka yelken açacağı iddia edildi. Henüz doğrulatamadığımız bu konuyu sette çalışan arkadaşlardan sorup buraya yeniden yazacağım. Onun dışında önemli bir karakter şimdilik yok ancak Temmuz ayında bir takım oyuncu girişlerinin olacağını öğrendik, ileriki zamanda yeniden yazacağız buradan.

Adını Sen Koy Yeni Sezon için en büyük temennilerden biri Ömer ile Zehra arasında güzel bir birlikteliğin olması ve bunun örnek olacak güzel bir aşka dönüşmesi. Dizimizin ilk sezonu sadece bakışmalarla geçmişti malum izleyenler bilir. Trt1 ekranlarının bu güzel dizisini 2. Sezonda kimler izlemeyi düşünüyor? Dizimizin 2. Sezonunda neler bekliyorsunuz? Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazın. Şimdiden teşekkür ederiz.

ADINI SEN KOY 2. SEZON STAR TV İLE ANLAŞTI VE FRAGMANI ÇIKTI.. İŞTE YENİ OYUNCULAR:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy Yeni Sezon Tarihi ve Diziye Dahil Olan Oyuncular Kimler? (20 Yorum)

  1. Ben adını sen koy dizisine bayilıyorum arkadaşlaar lutfen dizimizi izlemeye devam edin ben erkan meric hastasiyimdir baska hastasi varsa onlarada saygi duyuyorum ,

Etiketler: Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2017