Adını Sen Koy Yeni Sezon Tarihi ve Diziye Dahil Olan Oyuncular Kimler?

Trt1 ekranlarının sevilen günlük dizisi Adını Sen Koy Yeni Sezon Tarihi ne zaman ve Diziye Dahil Olan Oyuncular Kimler? diye merak edenler için bu sayfamızı açmış bulunmaktayız. Adını Sen Koy sezon finali yapmasının ardından gözler yaz tatilinde dizinin neleri değiştireceği ve kimlerin dahil olacağına çevrildi.

Adını Sen Koy Yeni Sezon Tarihi belli mi ne zaman başlayacak 2. Sezon: Arkadaşlar son aldığımız bilgilere göre dizimizin yeni sezona başlama tarihi olarak 4 Eylül 2017 tarihi seçilmiş durumda. Yani çok büyük bir değişiklik olmaz ise dizimiz sezon finalinden sonra Ağustos ayınca çekimlere başlayacak ve Eylül Ayının ilk haftası da 2. sezon yayınlanmaya başlayacak.

Peki son dönemde tepki çeken Senaryo ekibinde herhangi bir değişiklik olacak mı? Özellikle Hilmi Yılmaz, Mehtap  ve Alev gibi kötü karakterleri ön plana çıkardığı için çok eleştirilen senaristlerin bu konuda nasıl bir çözüm bulacakları ve dizi karakterlerinin farklı bir şekle girip girmeyeceği merak konusu oldu. Özellikle Zehranın Alev karşısında hep suskun kalışına izleyenler büyük tepkiler göstermişlerdi.

Adını Sen Koy Yeni Sezonda diziye Dahil Olan giren Oyuncular olacak mı olacaksa kimler bunlar: Arkadaşlar 2. Sezon için bazı tüyolar aldık. Adını Sen Koy Yeni Sezon Tüyolarında en ön plana çıkan Mert için yeni bir kız gelecek dizimize. Henüz adı açıklanmasa da oldukça güzel olacağı ve Mert ile ilerleyen zamanda bir ilişki yaşayacağı iddia edildi.

Diğer yandan diziden ayrıldığı söylenen Demir rolünün de 2. Sezonda Amerikadan döneceği ve Leyla ile yeniden güzel bir aşka yelken açacağı iddia edildi. Henüz doğrulatamadığımız bu konuyu sette çalışan arkadaşlardan sorup buraya yeniden yazacağım. Onun dışında önemli bir karakter şimdilik yok ancak Temmuz ayında bir takım oyuncu girişlerinin olacağını öğrendik, ileriki zamanda yeniden yazacağız buradan.

Adını Sen Koy Yeni Sezon için en büyük temennilerden biri Ömer ile Zehra arasında güzel bir birlikteliğin olması ve bunun örnek olacak güzel bir aşka dönüşmesi. Dizimizin ilk sezonu sadece bakışmalarla geçmişti malum izleyenler bilir. Trt1 ekranlarının bu güzel dizisini 2. Sezonda kimler izlemeyi düşünüyor? Dizimizin 2. Sezonunda neler bekliyorsunuz? Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazın. Şimdiden teşekkür ederiz.

ADINI SEN KOY 2. SEZON STAR TV İLE ANLAŞTI VE FRAGMANI ÇIKTI.. İŞTE YENİ OYUNCULAR:

YORUMLAR

 1. Lütfen dizini trt1 den werermisiniz

 2. Yorumu buraya yazabilirsiniz.HANGI KANALDA

  1. Adını sen koy star tv-de yayınlanacaq.25.eylül saat:17:00-da

 3. Çok güzel muhteşem bir dizi

 4. Adini sen koy dizisini çok seviyorum.Ve merakla baslamasini bekliyorum

  1. Aynen sevda, merakla ve heyecanla bekliyoruz..

 5. Ben hastayim kime mi? tabiki erkan merice..

 6. Ben adını sen koy dizisine bayilıyorum arkadaşlaar lutfen dizimizi izlemeye devam edin ben erkan meric hastasiyimdir baska hastasi varsa onlarada saygi duyuyorum ,

 7. Omer ve zehranin buyuk askini gormeye sabirsizlikla bekliyorus

 8. Zehrayla omerin cocugu olsun cok mutlu kavgasiz yawasinlar

 9. Selam 2.sezonda Zehera ve Ömer’den örnek bir aşk bekliyoruz.

 10. Bu dizi gercekdende harika demirin gelmeside cok iyi olucak

  1. ben kalp atışı disine hayranım çok seviyorum çok güzel dizi

 11. Demir diziye donurse cook iyi olur cunki Leylanin diziden gitmesini hic istemiyorum

 12. Səbirsizliklə yeni sezonu gözləyəcəyik. Dəmir qayıtmalıdı yeri bilinir

 13. Demir beyin gelmesi cok iihaber diziye ozellik qatan karakter geliyo

 14. Tabiki yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyoruz izleyeceğiz

  1. Ben şu an çok üzgünüm, diziyi başka bir diziye tercih edebilirim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.