Adını Sen Koy Zehra Ömer Düğünü Ne Zaman Olacak? İşte Resimleri

Ömer ve Zehranın engelleri bir bir aştığı bir haftayı geride bıraktık. Salimin isteğiyle köye gidip halanın onayını almak için bir hafta uğraşan Ömer nihayet başardı ve sonunda halanın elini öpüp Zehra ile birlikte İstanbula döndü. Dönüşün ardından da hemen düğün hazırlıklarına başladı bizim aşıklar.

Ömer damatlığı Zehrada gelinliği giyip çekimlere başladı hemen zaman kaybetmeden. İstanbulda sahilde devam eden çekimler sonrasında fotoğraf çekimleri devam etti. Farklı mekanların kullanıldığı gelinlik damatlık çekimlerinde oyuncularımız bol bol poz verdi. Ömerin bu kadar zorlu görevlerden ve köy hayatından sonra hemen düğün hazırlıklarına geçmesi herkesi şaşırttı bu ne hız diye.

Ancak aldığımız son bilgilere göre durumdan haberi olmayan Ayşe düğün haberini duyunca bayılıp kalacak. Ömer ve Zehra ise ona haksızlık ettiklerini düşünüp onunda gönlünü almadan bu düğün olmaz deyip önce Ayşenin gönlünü almaya çalışacaklar. Yani düğün ertelenirse şaşırmayın. Hem nişandan sonra bu acele nedir? Tanıyın biraz birbirinizi diyeceğim ama zaten herşeylerini biliyorlar. Ama hala sır olan şeyler var, Ömerin ailesi Zehranon anne babası?

Adını Sen Koy Zehra Ömer Düğünü evlenmeleri hakkında sizlerle aşağıdaki resimleri paylaşalım istedik. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle konumuzu renklendirebilirsiniz..

Adını Sen Koy Zehra Ömer Düğün resimleri gelinlik damatlık:

Adını Sen Koy Ayşe Zehra ve Ömerin evleneceğini duyunca:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy Zehra Ömer Düğünü Ne Zaman Olacak? İşte Resimleri (14 Yorum)

  1. Não vejo mais essa serie,parei no capitulo 205,esta muito cansativa,um chove não molha aff!!!voltei a ver a 1ª temporada pela 4ªvez.

  2. Iyi aksamlar arkadaslar nasilsiniz ? Ben geldim 8 gün dur her iki sitey giremiyoru dum malesef ama artik dondum çok SUKUR burdayim oğuz abi gülay ablacim sizi nasilsiniz iysiniz dir insallah çok ozledim sizleri dizimiz de çok guzel ireliyor ama ben çok korkmaya basladim ya simdi dugun oldukdan sonra dizi biter sen ben bu dizinin bitmesini hiç isdemyorum ya ne olur bukadar cabuk bitmesin

      • Hiç sorma oğuz abi bir turlu acilamadi bu internet biz interneti acilmasi için parasini odedik ama bir soru mu cikmis ne oyuz de gec acildi internet vallah ne yal soyleyiyim ben de bir daha internet acilmycak internetsiz kalcam sanmisdim ama bugun acildi sonu da çok SUKUr ben de heme siteler girdim okadar çok üzülü yordumki sitey giremiynce ama artik burdaim dondum oğuz abi sana bir sey sorucam hani yukarda zehrayla omeri dugun fotaraflari var ya onar dan bir montaj mi yoksa bana mi oyle geldi

          • Günaydın arkadaslar ? Hepinize hayirli sabahlar evet oğuz abi ben de fark edim birin fotamantaj olduğun oyuz de sordum canım bitanecik su damlam hos bulduk ben de seni çok ozledim guzel gozlum bitanecik pirensesim sana da kocaman gunydin

Eklenme Tarihi: 28 October 2017