Adını Sen Koy’da Nihat Uçurumdan Düştü Kaza Yapıp Öldü ve diziden ayrıldı

Adını Sen Koy dizisinde Nihat karakterinin diziden çıkacağını daha önceden duyurmuştuk sizlere. Eşi Ayşe’yi aldatan ve son bölümde yakalandıktan sonra oldukça zor duruma düşen Nihat nasıl bir olayla diziden çıkacak merak ediliyordu. Adını Sen Koy dizisinin set görüntüleri elimize ulaşmaya başladı.

Gelen son fotoğraflara göre Adını Sen Koy dizisinden ayrılan Nihat için heyecanlı bir son hazırlandı. Arabasıyla hızlı bir şekilde giderken direksiyon hakimiyetini kaybeden Nihat uçurumdan aşağı yuvarlanacak ve ölerek diziden ayrılacak. Elbette Yanında kimse var mı onunla birlikte gidecek kimse var mı Şimdilik bilemiyoruz ancak bildiğimiz bir şey var ki Nihat karakterini canlandıran oyuncumuz Aykut İğdeli çoktan Adını Sen Koy dizi setinden ayrılmış ve İzmir’den paylaşımlar yapmaya başlamış durumda.

Adını Sen Koy’da Nihat Uçurumdan Düştü Kaza Yapıp Öldü ve diziden ayrıldı: Bu da gösteriyor ki Aykut İğdeli çekimleri çoktan tamamlanmış ve diziden kesin olarak ayrılmıştır. kendisi için hazırlanan uçurumdan yuvarlanması sahnesi oldukça merak ediliyor bizde sizler için bulduğumuz fotoğrafları buradan paylaşmaya devam edeceğiz. Merak edilen diğer bir soruda Nihat’ın ölümünden sonra Ayşe ne yapacak dizide tek başına kalacak mı, yoksa ilerleyen günlerde O da diziden ayrılacak mı bu konu hakkında aldığımız son tüyolara göre Ayşe diziden kesinlikle ayrılmıyor. Dizdeki görevine ve rolüne kaldığı yerden devam ediyor.


Sosyal medyada dolaşan bir diğer habere göre dizimizde Ayşe’nin kocası rolündeki Nihat karakterinin öldükten bir müddet sonra sakalsız ve yeni imajıyla dizimize farklı bir karakter olarak gireceği ve yeniden dizimize katılacağı yönünde. Ancak bu tüyo henüz doğrulanmış değil. Bu yüzden kesin olarak söyleyemiyoruz, ama gelirse sürpriz olacaktır kesinlikle..


Sizler de Adını Sen Koy dizisindeki Nihat karakterinin ölümü, uçurumdan yuvarlanması hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Siz özellikle aldatma olayından sonra iyi ki çıktı dediniz mi dizimizden, Lütfen bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy’da Nihat Uçurumdan Düştü Kaza Yapıp Öldü ve diziden ayrıldı (533 Yorum)

1 4 5 6
Eklenme Tarihi: 7 Nisan 2018