Adını Sen Koy’da Ömer’in Zehra’ya Evlilik Teklifi

Başlığı okuyanlar merakından içeri daldı hemen. Yok yok daha bişi olmadı ama olacak merak etmeyin.. Adını Sen Koy’da Ömer’in Zehra’ya Evlilik Teklifi Nasıl Olacak? merak konusu oldu ama öncesinde aşamaları bir bir sıralamak lazım bilmeyen eskiyi izlemeyen yeni başlayanlar için. Çünkü dizinin 1 yıllık mazisi var.. Neler yaşanmadı ki?

Öncelikle Ömerin Zehraya çektirdikleri, Alevin yaptıkları, Sevimin üvey evlat muameleleri derken bir sezon bitmiş ve sezonun sonunda uçurumun başında kalan arabada Ömer sevdiğini söylemişti. Ömerin bu yaklaşımı herşeyi değiştirdi. Birden bire sözleşmeli evlilerimiz arasındaki aşk kıvılcımları yükseldi ve yangına dönüştü, ardından diğer gelişmeler yaşandı.

Önce Salim babanın inadı kırıldı, sonra Haladan onay almak için şekilden şekile girdi Ömer, köyde yapmadığı iş kalmadı.. Sonra halanında eli öpülünce şehre dönüp davetiyeler bile biran önce hazırlanması için seçim yaptılar. (Zevkleri tartışılır) Davetiye varsa düğünün tarihide vardır ama birşeyler eksik değilmi sizce? Bi düşünün bakalım?

Eksik eksik.. Evlenme teklifinde bulunmadı bizim aklı bir karış havada damat. Bence diziye çok güzel bir romantizm katabilir güzel hazırlanmış bir evlenme teklifinin olduğu sahneler. Umarız bunu es geçmez yapımcı.. Adını Sen Koy’da Ömer’in Zehra’ya Evlilik Teklifi yapmadan evlenmesi çok şık olmaz bu yüzden inşallah bu teklifi izleyeceğiz çok yakın zamanda..

Sizlerde yorum ve görüşlerinizle Adını Sen Koy’da Ömer’in Zehra’ya Evlilik Teklifi nasıl olacak konusunda fikirlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy’da Ömer’in Zehra’ya Evlilik Teklifi (168 Yorum)

  1. Sana kızılırmı yorumları [konuşman] çok mantıklı
    sitede olmadığında eksikliğin belli ben sana şüle
    hanıma bülbül başunamı dedim tatlı ,tatlı şakırdadığınız için…… sevgimle kalın…..iyi günler

  2. Gülay’cığım, Şule ablacığım,canım Çalıkuşu,Aslınur’cuğum,Özgür teyzeciğim, Oğuz hocam,Handan’cığım,Tuana’cığım,Su Damla’m,Aytaç’cığım herkese kocaman bir günaydınnn. Ee kimler burada? Yorumları görelim. 🙂

Etiketler: Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2017