Adnan ve Didem Gençlik Başımda Duman Dizisinde Neden Yok Gelecekler mi?

Kısmetse Olur 2. sezonun en uzun süreli ilişkisini yaşayan çiftlerden birisi Adnan ve Didem ilişkisi idi. Adnanla tanışan Didemin annesi Adnanı çok sevdi hatta Ankarada çocukluğunu yaşadığı yere bile gittiler. Herşey yolunda giderken program bitti. Program bitse de Adnan ve Didem Aşkı devam etti. Ta ki ikisinin de sosyal medya hesabından paylaştıkları Ayrıldık yazısına kadar..

Adnan Hande Ataizinin sunduğu sen iste yetere katıldı. Didem ise telefonla yayına bağlanıp kavga ettiler canlı yayında. Didem Adnanın kendisini kullandığını iddia etti. Adnan ise bu ilişkinin sürmeyeceği zaten belliydi diyerek kendini savundu. En çok üzülenler ise Addid hayranları oldu.

Didem daha sonra Fox tv de yeni bir programa başlayacak diye bir haber çıktı. Twitter da da tt olan Didem Delenin yeni programı hakkında bilgiler için Tıklayın >> Didem Delen Fox Tv de..

Diğer yandan 23 Eylül cumartesi günü tv8 de başlayan Gençlik Başımda Duman Dizisinde Adnan ve Didem olacak mı olmayacak mı Neden Yok Gelecekler mi sonradan? gibi sorular merak edilmeye başlandı. Bizde henüz net olmayan bu konuda kendilerine maille sorduk ancak net yanıt vermekten kaçındılar. İlerleyen günlerde dizinin gidişatına göre diziye gireceklerini duyduk ama emin olamadık. Haberi doğrulayınca ayrıca sizlere duyuracağız..

Sizce Adnan ve Didem Gençlik Başımda Duman Dizisine gelmeli mi dizide olmalılar mı? Bu konu hakkında sizde fikirlerinizi aşağı yazın lütfen..

YORUMLAR

  1. addid kesinlikle diziye girmeli

  2. adnanla didem barıştırılıp bu dizide bulunmalı

  3. adnan ve didem gelmesin semih gelsinn

  4. Kesinlikle Adnsn ve Didem gelmemeli.

    1. adnanla didemin gelmesini istemeyenler dizinin reytinginin düşmesini istiyenler cünki biliyolarki didem ve adnan gelirse dizinin reytingi tavan yapacak çünki bu çift muazzam bir fan grubuna sahip bunu unutmayalım.

  5. Kesinlikle gelmemeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.