Afili Aşk Ayça Kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat Instagramı Hayatı

Afili Aşk Dizisi Ayça Kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat Instagramı Hayatı

Kanal D de başlayacak olan yeni dizi Afilli Aşk dizisi kadrosuna Ayça karakteri ile Zeynep Tuğçe Bayat dahil oldu. ARC yapım tarafından Kanal D için hazırlanan dizinin kadrosu genç ve başarılı isimlerden oluşuyor. Zeynep Tuğçe Bayat ta bu ekibin içine dahil edildi, fragman daha yayınlanmadığı için paylaşamıyoruz ancak Afilli Aşk Dizisinin Ayça sından biraz bahsedecek olursak gerçek adıyla Zeynep Tuğçe Bayat 1990 doğumlu ve 29 yaşında Mersin de dünyaya gelen Zeynep oyunculuk kariyerine başlamadan önce İspanya da oyunculuk eğitimi almış.

İspanya daki oyunculuk eğitiminden sonra ilk olarak TURKCELL reklamında görmüştük tabi ki o zamanlar tanınmayan Zeynep Tuğçe Bayat ı farkedememiş olabilirsiniz. Turkcell 3g Reklamında ki 3 kız olarak o dönemler aranan reklam filmindeki 3 kız dan biri Zeynep Tuğçe Bayat 🙂

Afilli Aşk Dizisinin AYÇA sı Zeynep Tuğçe Bayat Oynadığı Diziler;

Arka Sıradakiler de Öğrenci

İspanya dan döndükten sonra oynadığı reklam filminin hemen arkasından 2007 yılında o dönemin efsane dizisi Arka Sıradakiler dizisine katıldı ve ilk oyunculuk serüveni bu dizi ile başladı profesyonelliğe ilk adım diyebiliriz.

GönülÇelen Dizindeki Nevra

2010 yılında gene dönemin başarılı dizi projesi GÖNÜL ÇELEN dizisindeki Nevra karakterine hayat verdi Zeynep Tuğçe Bayat bu dizide profesyonel dizi kariyerinde bir çok ünlü isim ile dizi setlerini paylaştı.

Yıldız Masalı Dizinde Yer Aldı

Yıldız masalı dizisinde de başarılı dizi hayatına devam eden Zeynep Tuğçe herkes tarafından takdir edildi ve profesyonel hayatına bir başarılı projeyi daha eklemiş oldu.

Çilek Kokusu Dizisi

2015 Yılında Çilek Kokusu Dizisinde de yer alan Zeynep Tuğçe burada da başarılı bir çok oyuncu ile aynı seti paylaştı her dizide oyunculuğunun üstüne koyarak ilerleyen Zeynep Tuğçe Bayat önümüzdeki günlerde bir çok dizide göreceğiz gibi.

Afilli Aşk Dizisinin AYÇA sı Zeynep Tuğçe Bayat Instagram Hesabı

Bir uyarıda bulunmak gerekirse 🙂 Şuan ünlü oyuncu Cansel Elçin ile Sevgilidir. 🙂

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.