Afili Aşk Ayşe Yılmaz kimdir? Kaç yaşında? Burcu Özberk Afili Aşk dizisine dahil oldu!!!

Afili Aşk Ayşe Yılmaz kimdir? Kaç yaşında? Burcu Özberk Afili Aşk dizisine dahil oldu!!!

Yaz aylarında yayına girecek Afili aşk dizisine Burcu Özberk de dahil oldu. Peki Afili Aşl’ın Ayşe Yılmaz karakterini canlandıracak olan Burcu Özberk kimdir?

Burcu Özberk, Güneşin Kızları dizisinde oynamış ve tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Genç ve güzel oyuncu ardından bir çok dizi ve projede yer almıştır. Aynı zamanda Burcu Özberk tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır. Şimdi ise Kanal D nin iddalı dizisi Afili Aşk’ta oynayacaktır.

Afili Aşk Ayşe Yılmaz (Burcu Özberk) kimdir? 12 Aralık 1989’da Eskişehirde doğmuştur, Türk dizi ve tiyatro oyunculuğu yapmaktadır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünü bitirmiştir Burcu Özberk’in ilk deneyimi  Muhteşem Yüzyıl ile olmuştur,  dizide Huricihan Sultan karakterini canlandırmıştır Huricihan Sultan karakteri ile izleyicilerin dikkatini çekmiştir.

Güneşin Kızları dizisindeki Nazlı Yılmaz karakteri ise onun hayatında dönüm noktası olmuştur. Erdal Beşikçioğlu Tatbikat Sahnesi’nde Marquis de Sade Quills ve Woyzeck Masalı oyunlarda oynamıştır. Son olarak  TRT1’de yayınlanan Aslan Ailem dizisinde oynamıştır. Burcu Özberk şu anda yaz dizisi olan Afili Aşk dizisinde oynamaktadır..

Burcu Özberk Oynadığı Diziller : Güneşin Kızları, Muhteşem Yüzyıl, Şahane Damat, Badem Şekeri,(2ve3), Aslan Ailem, Direniş Karatay.

Afili Aşk 1. bölüm fragmanı yayınlandı!!!

https://www.youtube.com/watch?v=bokZpUE5RFU

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.