Afili Aşk Berk Kimdir ? Yılmaz Kunt İnstagram Hesabı ve Hayatı

ARC Yapım’ın Kanal D’ye hazırladığı özel yaz dizisinin oyuncuları bir bir belli olmaya başladı. Alınan son bilgiye göre Afili Aşk Berk kimdir ? Gerçek hayatı nasıl eğitim durumları yaşı boyu kilosu ? Diziyi izleyen herkes Afili Aşk Berk’i kim oynuyor daha önce hangi dizide oynamıştı bunları merak ettiler. Yakışıklı oyuncu Yılmaz Kunt instagram hesabı ve hayatını tanıyalım.

Afili Aşk Berk Kimdir ? Yılmaz Kunt İnstagram Hesabı ve Hayatı

Sev Yeter dizisindeki rolü ile tanıdığımız 2019 yaz dizileri arasında baş rol oyuncusu olan Kunt’u biraz tanıyalım. Bu yaz sık sık adından söz ettirecek isim 2015 Best of Model yarışmasının birincisidir. Türkiye’nin en yakışıklısı seçilmiştir. Yakışıklılığının belgesini alan modelimiz Türkiye’de olduğu gibi hemen dizilere konu olmuştur. Yılmaz Kunt’un sevgilisi Sevda Erginci 1993 doğumlu 165 cm boyundaki diğer oyuncu yeteneğimizdir. İkilinin yaşam bölgesi olan Nişantaşı mekanlarında sık sık objektiflere yakalanmaktadırlar. Sevda Hanım’ı Yasak Elma dizisinden iyi tanıyoruz.

Afili Aşk Berk Kimdir

Afili Aşk Berk Kimdir ?

Aslen Adana’lı olan Yılmaz 1994 yılının 14 kasım günü Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Atılım Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. 2015 yılında Türkiye modeli seçilen yakışıklı Yılmaz Kunt Avrupa modellik yarışmasına da katılarak aldığı başarısını tasdik etmiştir. Bir süre modellik yapan Yılmaz gelen dizi ve film tekliflerini değerlendirmiş ve bu gün Afili Aşk Berk Kimdir karakterini kim canlandırıyor diye özellikle genç kızları merak içerisinde bırakmıştır. 2015 yılında yine aynı yerde en güzel kadın seçilen Yağmur Ayrık ile kısa süre aşk yaşamıştır. Berk’i Afili Aşk dizisinden önce Ömer adı ile Bahtiyar Ölmez dizisinden iyi tanıyoruz. 189 cm boyunda ve akrep burcudur.

Yılmaz Kunt Sevgilisi Kim 2019

Afili Aşk Berk‘in gerçekteki instagram hesabına gerçek adı @yılmazkunt tagı ile ulaşabilirsiniz. Şu anki sevgilisi @sevdaerginci instagram hesabını aktif olarak kullanıyor. İkiliye uzun yıllar beraber olmasını ve birlikteliklerini bir bebek ile ödüllendirmesini bekliyoruz. Afili Aşk dizi oyuncu kadrosunda Çağlar Ertuğrul (Kerem Yiğiter), Burcu Özberk (Ayşe Yılmaz), Taner Rumeli (Rıza), Uğur Uzunel (Erkut), Benian Dönmez(Melehat), Serkay Tütüncü(Volkan) (Sertaç Çekerek), Asena Tuğal (Hülya), Güzide Arslan (Gonca Durmaz), Altan Erkekli(Muhsin Yiğiter), Neşe Baykent(Yelda Yiğiter), Umutcan Ütebay(Sabri), Zeynep Tuğçe Bayat(Ceyda – Ayça), Ozan Dağgez (Samet), Hira Su Yıldız (Buse Yılmaz), Beril Pozam (Nazmiye) karakterleri ile birlikte Afili Aşk Berk Kimdir karakterinin sahibi Yılmaz Kunt’ta bulunmaktadır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.