Afili Aşk Buse Kimdir ? Hira Su Yıldız İnstagram Hesabı Eğitimi ve Oynadığı Diziler

Yaz dizisinin sevilen tatlı oyuncusu Afili Aşk Buse kimdir ? Küçük yaşta önemli dizide rol almayı başarmış Hira Su Yıldız nasıl bir yoldan geçerek oyuncu olabildi ? Afili Aşk Buse’nin instagram hesabı nedir ? Henüz 4 yaşındaki en genç Türk oyuncu olmaya 2019 yılı adayıdır.

Afili Aşk Buse Kimdir ? Hira Su Yıldız İnstagram Hesabı Eğitimi ve Oynadığı Diziler

Okula henüz gitmeyen Hira genç değil bebek yaşında çalışmaya başlamıştır. Oyuncu ablası Buse Ayşe’nin kardeşidir. 4 yaşında olan henüz okula başlamamış Afili Aşk oyuncusu Hira set içerisindeki usluluğu ile dikkat çekmektedir. Set aralarında oyuncu abla ve abileri ile vakit geçirmeyi çok seviyor. Ailesinin bir an olsun yalnız bırakmadığı Hira çok tatlı nazar değmesin inşallah.

Afili Aşk Buse Kimdir

Afili Aşk Buse daha önce hangi dizide oynuyordu ?

Küçük oyuncumuzu Vurgun dizisindeki Eylül karakteri ile tanıyoruz. 2019 yılı yaz sezonunda ise Afili Aşk Buse kimdir olarak karşımıza çıkıyor. 12 bölüm üzerinden imzaların atıldığı dizi sezonda devam edecek mi belli değil. Her perşembe günü ekranlarda olacak Afili Aşk tekrarı da çok izleniyor. Kanal D’nin renkli dizisi nerede çekiliyor çekildiği mekanlar ve dizi içerisindeki çalan şarkılar ile de çok beğeniliyor. Daha ilk bölümü yayınlanmadan dizi müziği izlenme sayısı üç milyondan fazla olmuştu. Özellikle büyükler dizi izlerken birden ortaya çıkan Buse evin küçüklerinin arkadaşı olacak. Bu yaz Buse’nin giydiği elbiseler çok konuşulacak. Miniğimize sosyal medya üzerinden @hirasuyldzofficial instagram tagı ile ulaşabilirsiniz.

Afili Aşk Dizi Oyuncuları

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.