Afili Aşk Dizi Müzikleri Dizide Çalan Şarkılar Jenerik Fon Dinle

Kanal D’nin 2019 yaz sezonu dizisi Afili Aşk dizi şarkıları çok sevildi. Diziden daha çok şarkıları ile ön plana çıkan Afili Aşk Jenerik Fon Dinle çalan şarkıların sözleri yazarı kimdir orjinalleri nasıldır hepsi konumuzun devamında.

Afili Aşk Dizi Şarkısı

Bu yaz dizi yayına başlamadan jenerik müziğini yayınlayan Kanal D sosyal medya üzerinden 7 milyondan fazla izlenme alırken dizinin ilk bölümüne kadar Youtube üzerinden izlenme sayısı beş milyonu geçti. Peki bu daha dizi başlamadan dillere takılan şarkıyı kim söylüyor ? ARC Film yapımcılığındaki dizinin kalitesi jenerik fon müziğinden bile kalitesini ortaya koyuyor. Sezon dizilerinde bile çalan şarkılar hiç bu kadar aranma hacmine sahip olmamıştı.

Afili Aşk Dizi Müzikleri Dizide Çalan Şarkılar Jenerik Fon Dinle

Burcu Özberk ile Çağlar Ertuğrul’un başrol oynadığı Afili Aşk çalan şarkılar ile de çok konuşuluyor. Fon müziklerinin dışında romantik anlarda Afili Aşk ilk bölümde çalan şarkı da çok beğenilmişti mesela. Ayşe ile Kerem’in hayatta yolları şans eseri kesişmesinden sonra başlayan aşk hikayesi ile de yaza damgasını vuracak bir dizi. Kanal D’de yayınlanan Afili Aşk dizisinde çalan şarkılar sitemizde anlık olarak yayınlanmaktadır. Arama butonundan yayın tarihi yada bölüm numarası ile yazıp arama yapabilirsiniz. Bulamadığınız şarkıları istek amaçlı yorumlar kısmından bize ilettiğinizde maksimum 10 dakika içerisinde sitemize ekleyeceğiz. Her çarşamba günü gelecek bölümde neler olacak analizini sitemizde yayınlamaktayız. Afili Aşk Jenerik Müziği.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Haziran 2019