Afili Aşk Dizisi Tekrar Günleri Ne Zaman Saat Kaçta ?

Kanal D dizisi Afili Aşk ‘ın Tekrar Günleri Ne Zaman ve Saat Kaçta ? 2019 yazının Komedi Aşk dizisi Afili Aşk reytingleriyle yapımcı ve oyuncularını mutlu ederken ekran başındaki seyircinin diziden ne kadar çok keyif aldığını tekrar bölümlerinin sıkça aranmasından anlayabiliyoruz.

2019 yazının sevilen ve tekrarları dahi reyting yapan dizisi Afili Aşk dizi müziği bile 5 milyondan fazla izleyiciye ulaşırken yeni bölümler dizisinin hayaranları tarafından oldukça ilgiyle takip ediliyor.

Afili Aşk Ayşe karakterini Burcu Özberk’in, Kerem’i ise Çağlar Ertuğrul’un canlandırdığı dizide güzelliği ile yenge hanım Nazmiye, gerçek adıyla Beril Pozam ‘da bu yüksek reytinglerde pay sahibi. Beril Pozam ‘ı daha yakından tanımak istiyorsanız aşağıdaki yazımıza göz atabilirsiniz.

Afili Aşk Nazmiye Kimdir ? Beril Pozam Resimleri İnstagram Hesabı Gerçek Hayattaki Sevgilisi Kim?

Dizi sektörüne yeni ve genç oyuncular kazandıracak gibi görünen Afili Aşk tekrarı ne zaman yayınlanıyor? Diziyi kaçıranlar için Kanal D Yayın Akışını (Afili AŞK tekrar gün ve saatleri) inceledik. Afili Aşk Tekrar gün saatlerini kaynağından öğrenmek isterseniz Kanal D Yayın Akışına “kanald.com.tr/yayin-akisi” adresinden ulaşabilirsiniz. DiziHaberi.TV olarak siz ziyaretçilerimizi çok yormamak için Afili Aşk dizisinin yeni bölümü ile tekrar gün ve saatlerini aşağıya ekledik.

Afili Aşk Dizisi Tekrar Gün ve Saatleri

Yeni Bölüm: Her Çarşama Saat 20:00

Tekrar Bölümleri:
Pazartesi saat 12:15
Çarşamba saat 12:15
Perşembe saat 12:45 / 23:45
Cumartesi saat 15:00
Pazar saat 23:45

 

Afili Aşk Dizisini İnternetten İzlemek İzleyenler için;

https://www.kanald.com.tr/afili-ask

Afili Aşk Oyuncuları Kimler Bilgileri Gerçek İsimleri (Tam Kadro)

Afili Aşk dizisi 2019 yazının reyting rekorlarını kırarken sizin dizi hakkındaki düşünceleriniz nedir? Düşüncelerinizi DiziHaberi.TV ailesiyle paylaşmanızdan mutluluk duyacağız…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2019