Afili Aşk Erkut Kimdir ? Uğur Uzunel Sevgilisi Kim? İnstagram Hesabı ve Hayatı

Dizi oyuncularını açıklamaya devam eden Afili Aşk Erkut Kimdir merak edilen bir diğer ünlü oldu. Erkut daha önce hangi dizide oynuyordu ? Erkut’un yani Uğur Uzunel’in gerçek hayattaki sevgilisi kim ? İnstagram hesabı nedir eğitim geçmişi ve oynadığı diziler hakkında Afili Aşk dizisi oyuncusunu yakından tanıyalım.

Afili Aşk Erkut Kimdir ? Uğur Uzunel Sevgilisi Kim? İnstagram Hesabı ve Hayatı

Afili Aşk Erkut – Uğur Uzunel Kimdir ?

1 Ocak 1988 İzmir Doğumludur. Oyunculuk onun hayalidir. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Anadalı Bölümü mezunudur. Henüz 19 yaşında iken İzmir’de Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu kadrosunda yerini aldı. Kısa sürede yapımcılar tarafından fark edilen usta oyuncu Uğur Uzunel Kumdan Kale, Ferah Feza, El Yazısı, Evdeki Yabancılar gibi yerli filmlerde rol alarak kendisini kanıtladı.

Afili Aşk Erkut Kimdir

İlk oynadığı film olan Ferah Feza yılın en iyi film ödülünü aldı. Bu ödül film oyuncuları içerisinden en çok Uğur’u sevindirmişti. Çünkü yeni tanınıyordu. Aldığı her ödül onun ününe ün katacağını iyi biliyordu. Ödül aldığı filmde başrol oynamıştı. Bu ödül ona Ağır Roman Yeni Dünya dizisindeki rol için yer açmıştı. Kendisi İntakt gurubunu kurdu. Tamamen kendisinin yönettiği tiyatro ile Almanya’da en iyi oyun ödülüne laik görüldü. Türkiye’de ise sözü ödülden değerli eleştirmenler tarafından oynadığı oyun için en iyi performanslı oyun olarak nitelendirildi. Uğur Uzunel Kimdir diye merak ediyorsanız halen devam ettiği tiyatro oyunlarına siz de gidip yakından izleyebilirsiniz. Son televizyon projesi ise bu yıl ekranlarda olan Aşk ve Mavi dizisiydi. Takipçiler iyi bilir İlyas rolü ile Uğur dizide yer alıyordu.

Uğur-Uzunel-Kimdir

2019 yılı yaz dizileri arasında Uğur’a da bir teklif geldi. Afili Aşk Erkut kimdir sorusu cevap olur musun sorusuna düşünüp yanıt veren Uğur ARC Yapım ile masaya oturarak imza attı. 13 Haziran itibari ile her perşembe yayınlanacak dizi için 12 bölümlük anlaşma yapıldı. Daha öncesinde Halka, Şeref Meselesi, İkimizin Yerine, Nefesim Kesilene kadar gibi televizyon yayınlarında rol aldı. Uğur Uzunel’e Afili Aşk dizisindeki Erkut rolü ile başarılar diliyoruz. Oyuncunun instagram hesabını @uguruzunel olarak bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.