Afili Aşk Fulya Ferah Kimdir ? Didem Delen’in Gerçek Hayattaki Sevgilisi Kim

Kanal D’nin sevilen dizisi Afili Aşk dizisine yeni katılan oyuncuları sizin için araştırıyoruz. Bir zamanlar Kısmetse Olur evlendirme programından tanıdığımız Didem Delen Afili Aşk Fulya Ferah kimdir sorusuna yanıt olarak karşımıza Kanal D’de çıktı. Peki Didem Delen şimdi ne iş yapıyor sevgilisi kim?

Afili Aşk Fulya Ferah Kimdir ? Didem Delen’in Gerçek Hayattaki Sevgilisi Kim

Afili Aşk Fulya Kimdir ?

Evlilik programları yasaklanmadan önce damat aramak için ekranlara çıkmıştı. Kendisine iyi bir eş bulmak için katıldığı programdan kendisini hatırlıyoruz. RTÜK kararı ile programlar yasaklanınca Didem Delen oyunculuk yapmaya başladı. Aslen 1985 doğumludur. İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. İkizler Burcu olan Fulya Halkla İlişkiler bölümünden mezundur. Güzel oyuncu şimdi ise Afili Aşk dizisindeki Fulya karakterini kim oynuyor sorusuna yanıt olmuştur. Uzun zamandır kendisini göremediğimiz güzel oyuncuya sosyal medya üzerinden ulaşabilirsiniz. @didemdelen_dd tagı ile her zaman kendisi ile iletişime geçebilir takipçisi olup her yeni attığı paylaşımları izleyebilirsiniz.

Afili Aşk Fulya Kimdir ?

Didem Delen’in Sevgilisi Kimdir ?

Evlilik programında tanıştığı Adnan Kızıltaş ile uzun süre ilişki yaşamıştır. Programın öne çıkan ve sevilen çiftleri olarak biliniyorlardı. Program yasaklandıktan sonra Adnan Kızıltaş ile ilişkisi nasıl devam etti bunu araştırdık. Adnan ile ilişkisi programdan kısa bir süre sonra sona ermiş ve ikili ayrılık kararı alarak hayatlarını koparmıştır. Şimdilerde ise Afili Aşk Fulya Ferah olarak karşımıza çıkan Didem Delen’in sevgilisi yoktur. İnstagram hesaplarında ve röportajlarında kalbinin boş olduğunu söylemektedir. Fragmanda gördüğümüz anda hemen tahmin ettiğimiz Didem’i tekrar ekranlarda görmek bizi sevindirdi.

Didem Delen’in Sevgilisi Kimdir ?

Afili Aşk Dizisi Fulya Ferah Kimdir Gerçek Adı?

Kanal D’de yayınlanan Kısmetse Olur evlilik programında sabah 8 den akşam 17:00’a kadar bir evin içerisinde erkekler ve kızlar beraber yaşıyorlardı. Sadece uyumaya evlerine gidiyorlardı. Gün içerisinde olan bitenleri de Kanal D üzerinden takip edip izliyorduk. Zamanın iyi reyting alan programlarından birisiydi. Yine evde yaşayan Adnan Kızıltaş ile hem program içerisinde hem de gerçek hayatta ilişki yaşamış ancak ayrılmışlardı. Afili Aşk dizisindeki Fulya Ferah karakterini Didem Delen oynayacak. Geçen yıllar onu yaşlandırmamış aksine güzelliğine güzellik katmıştır.

Afili Aşk Dizisi Fulya Ferah Kimdir Gerçek Adı?

Zamanı hayranlarının büyük beğeni ile izleyip takip ettikleri Didem’i yıllar sonra Afili Aşk dizisinde Fulya Ferah olarak görmek hepimizi heyecanlandırdı. Afili Aşk Fulya kimdir hakkında merak ettiğiniz detayları yorumlar kısmından bize iletiniz.

Afili Aşk Yeni Oyuncuları

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.