Afili Aşk Gonca Kimdir ? İnstagram Hesabı, Sevgilisi Kim ? Güzide Arslan

Zengin firma sahibinin oğlu çapkın Kerem ve şirketin çalışanı Ayşe’nin üzerine kurulu klasik senaryolu Türk dizisidir. Dizi içerisinde oynayan Afili Aşk Gonca Kimdir ? Gonca’nın instagram hesabı, Güzide Arslan’ın sevgilisi kim ?

Afili Aşk Gonca Kimdir İnstagram Hesabı, Sevgilisi Kim Güzide Arslan

Ekranların yeni dizisi Afili Aşk Gonca kimdir güzelliği ile dikkat çekti. Güzide Arslan’ın canlandırdığı Gonca karanteri dizinin sevilmeyen oyuncusudur. Sinsi planlar hep onun başının altından çıkar. Kerem’i aslında istemektedir ancak çapkınlıklarını bilir ve gerçek bir sevgili olmayacağına her zaman inanır. Bu durumda Afili Aşk Hülya Gonca’ya her daim lazımdır.

Afili Aşk Gonca ( Güzide Arslan ) Sevgilisi Kim

Afili Aşk Gonca Kimdir ? Daha önce hangi dizilerde oynadı ?

Dizinin en güzel oyuncularından birisi Güzide Duran 1 Ekim 1992 Ankara doğumludur. Güzelliğini Nevşehirli oluşuna borçludur. 165 cm boyunda 51 kg dir. Oyunculuğa hayranı 11 yaşında iken izlediği tiyatronun etkisinde kalarak başlamıştır. Küçük yaşlarından beri öğretmen olma hayali ile okumuştur. Lise’yi ise hayali edebiyat öğretmenliği yerine hemşirelik üzerine okumuştur.

Afili Aşk Gonca Kimdir

Güzide Arslan lise yıllarında oyunculuk hayalini kurmaya başladı. O yıllarda nereden bilebilirdi ki Afili Aşk Gonca kimdir dediklerinde herkes Güzideyi gösterecek. Oyunculuk hayali için tercih ettiği Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden başarı ile mezun olmuş aynı zamanda ajanslara gidip kayıt olmaya başlamıştır. Özellikle koyu kahverengi gözlerinin tamamlayan siyah kirpik ve kaşları ile bakışları dikkat çekicidir.

Afili Aşk Gonca Hangi Dizide Oynuyordu ?

2009 Arka Sokaklar
2014 O Hayat Benim
2015 Evli ve Öfkeli
2015 Gamsız Hayat
2015 Günebakan
2016 Hayat Çizgisi Suriye (Film)
2017 Lıse Devriyesi
2018 Payitaht Abdülhamid (2.sezondan itibaren)

Afili Aşk Gonca Hangi Dizide Oynuyordu

Güzel oyuncu medyadan özel hayatını saklamaktadır. Sevgilisi hakkında bulduğumuz bu resim dışında başka elimizde bilgi yoktur. Gonca’nın gerçek hayattaki sevgilisi olup olmadığından da şüpheliyiz. Güzel oyuncuyu instagramda @guzidears tagı ile takip edebilirsiniz. Afili Aşk Gonca kimdir dizideki rolü nedir siz de bildiklerinizi bizim ile paylaşın. 2019 yaz sezonu boyunca her çarşamba günü akşamı Kanal D ekranlarında olacak. Renkli bir yaz dizisi eylül ayında final yaparak veda edecek.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.