Afili Aşk Hülya Kimdir ? Asena Tuğal Sevgilisi Kim İnstagram Hesabı

Afili Aşk dizisinin 1984 doğumlu güzel oyuncusu Asena Tuğal’ın sevgilisi var mı kimdir ? İnstagram hesabı ve Afili Aşk Hülya kimdir sorularına yanıt veren güzel oyuncunun hayatı hakkında bilinmeyenler ve dizi içerisindeki rolü hakkındaki bilgileri.

Afili Aşk Hülya Kimdir ? Asena Tuğal Sevgilisi Kim İnstagram Hesabı

Afili Aşk Hülya – Asena Tuğal ve sevgilisi Kimdir ?

13 Haziran itibari ile ilk bölümünü izlediğimiz perşembe gününde merak ettiğimiz Hülya kimdir araştırdık. Asena Tuğal 1 Ocak 1984 günü İstanbul’da dünyaya geldi. Kendisini haber kanallarında muhabir olarak biliyoruz. 2003 yılından beri düzenli olarak TGRT, Kanal D ve Show Tv’de uzun yıllar boyunca haber muhabiri olarak çalıştı. Güzelliğinin farkında olan Asena 2006 yılında Miss Turkey yarışmasına aday oldu. Ön elemeleri kolayca geçen Asena Tuğal birinci olacağına hiç inanmıyordu. Yarışmadan dördüncü olarak ayrıldı.

Asena Tuğal Sevgilisi Kim

Boğaziçi Üniversitesi’nde çift anadal okumuştur. Şuan matematik ve Fen Bilimleri diplomalarına sahiptir. Spora ilgisi küçük yaştan gelmektedir. Lisanslı kürek sporcumuz uluslar arası dereceler almıştır. Diğer ilgilendiği spor dalı tekvando içerisinde siyah kuşak olmuş uluslar arası müsabakalarda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmiştir. Düzgün fiziğini düzenli spor hayatına borçludur. Afili Aşk Hülya hangi dizide oynuyordu diye merak ediyorsunuz değil mi ? 2008 yılında Akasya Durağı dizisinde başladığı oyunculuk hayatına Ömre Bedel ve Öğretmen Kemal dizileri ile devam etmiştir. En büyük hayali ise Defne Samyeli’nin yolundan yürümek yani Miss Turkey ile elde ettiği başarısını medya ile birleştirmektir. 2 yıl önce Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Zeynep rolünü oynamış bu yıl ise Afili Aşk Hülya Kimdir karakterine can vermeyi kabul etmiştir.

Asena Tuğal Sevgilisi Şahin Irmak

Arc Yapım ile 12 bölüm üzerinden anlaşma imzalamıştır. 13 Haziran itibari ilk bölümde Afili Aşk Hülya karakteri ile Asena Tuğal’ gördük. Set Arkadaşları Çağlar Ertuğrul (Kerem Yiğiter), Burcu Özberk (Ayşe Yılmaz), Taner Rumeli (Rıza), Uğur Uzunel (Erkut), Benian Dönmez(Melehat), Serkay Tütüncü(Volkan) (Sertaç Çekerek), Güzide Arslan (Gonca Durmaz), Altan Erkekli(Muhsin Yiğiter), Neşe Baykent(Yelda Yiğiter), Umutcan Ütebay(Sabri), Zeynep Tuğçe Bayat(Ceyda – Ayça), Ozan Dağgez (Samet), Hira Su Yıldız (Buse Yılmaz), Beril Pozam (Nazmiye) karakterleri ile birlikte Afili Aşk Berk Kimdir hepsini dizi kategorimizden okuyabilirsiniz. Afili Aşk Hülya kimdir Asena Tuğal’ın canlandırdığı karakter şimdiden fanlarını oluşturmuş durumda.

Afili Aşk Dizi Oyuncuları

Asena Tuğal Sevgilisi Kim ?

BKM oyuncularından Şahin Irmak ile uzun süredir aşk yaşamaktadır. Evlilik kararı veren ikili sosyal medyadaki haberleri de doğruladılar. Şuan itibari ile Şahin Irmak nişanlım dediği Asena Tuğal ile evlilik hazırlıkları yapmaktadır. Siz de Asena’yı sosyal medyada takip etmek için @asenatugal instagram hesabını ekleyebilirsiniz. Hatta ünlüye mesaj gönderebilir etiketleyebilirsiniz.

Afili Aşk Hülya Kimdir

Afili Aşk Hülya Kimdir eksik olan bilgilerimiz var ise bizlere yorumlar kısmından iletmeyi unutmayın. Asena Tuğal sevgilisi kim merak edenlere Şahin Irmak ile nişanlı olduğunu söyleyebiliriz. Kendisine 2019 yaz dizisinde başarılar diliyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.