Afili Aşk Kerem Yiğiter Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Çağlar Ertuğrul yeni dizisi???

Afili Aşk Kerem Yiğiter Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Çağlar Ertuğrul yeni dizisi???

Kanal D’nin yeni dizisi Afili Aşk’ta  Kerem kimdir? Kerem karakteri canlandıran Çağlar Ertuğrul  kim? Çağlar Ertuğrul hakkında tüm merak edilenler……

Afili Aşk Dizisi Kerem Kimdir? Çağlar Ertuğrul Hakkında Merak Edilenler?!  Arc Filmin yapımcılığını üstlendiği Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Afili Aşk dizisi oldukça iddialı.. Afili Aşk’ın Konusu nedir? sorusunun cevabı; Kerem ile Ayşe’nin bir iftira sonrasında başlayan aşklarını ele alıyor. Afili Aşk Kerem karakteri hakkında merak edilen tüm soruların cevabı bu yazımızda göreceksiniz.

Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşacak olan dizide Ayşe karakterinin yanında Kerem Yiğiter’i izleyeceğiz. Ayşe’nin evlenmeyi beklediği sevgilisi tarafından aldatılması üzerine gelişen olaylar neticesinde Ayşe hayatında hiç yapmadığı bir şeye kalkışır ve iftira atar. Şirketin en önemli isimlerinden Kerem’e attığı iftira neticesinde hem Kerem’in mende Ayşe’nin  hayatı çok değişir. Eğlenceli bir dizi olan Afili Aşk bu yaz Kanal D ekranlarında sevenleriyle olacak….

Afili Aşk Kerem Yiğiter Kimdir?

Kerem Yiğiter karakterini canlandıracak yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul’dur. Çağlar Ertuğrul en son Star Tv ekranlarında “Fazilet Hanım ve Kızları” dizisinde Yağız karakteri canlandırmıştır. Seyircinin beğenisini kazanan oyuncunun yeni dizisi Afili Aşk dır bu dizide de adından söz ettireceğe benziyor.

İzmir’de 1987 yılında Karşıyaka’da doğmuştur. Yakışıklı oyuncu, Koç Üniversitesi Makine Bölümünden mezundur. Ertuğrul, üniversite okurken tiyatro ile ilgilenmeye başlamıştır. Mezun olduktan sonra bu dalda kendini geliştirmeye başlayarak Akademi 35 Buçuk Sanat Evinde eğitimini aldı.

Boynu Bükükler (Ersin karakteri),Kurt Seyis ve Şura (Yusuf karakteri), Beyaz Karanfil (Başar karakteri) isimli yapımlarda yer alan ayrıca yakışıklı oyuncu askeri bir film serisi olan “Dağ” filminde de çok başarılı bir şekilde hem 1. hem de 2.  filminde rol oynamıştır.  Başarılı ve yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul film piyasasında da aranan isimler haline geldi. En Son  “Yanımda Kal” adlı sinema filmiyle dikkatleri üzerine çekmiştir oyuncu yine aynı yıl “Ailecek Şaşkınız” adlı filmde de başarılı bir şekilde oynamıştır. “Benim İçin Üzülme” dizisinde oynadığı Sinan karakteri oyuncunun yine adından söz ettirdiği yapımlardan dır. Bu dizide iki sezon yer almıştır ayrıca 2013 yılında rol aldığı “Medcezir” dizisinde de başarı göstermiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Afili aşk ilk fragmanı yayınlandı…

https://www.youtube.com/watch?v=bokZpUE5RFU

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.