Afili Aşk Muammer Kimdir ? Ayşe’nin Hocası Murat Balcı Kim?

Afili Aşk Muammer kimdir karakteri oynayan yakışıklı oyuncu Ayşe’nin Hocası Murat Balcı Kim? Afili Aşk 10. bölümde diziye dahil olan Muammer karakteri ile aşk başlayacak mı? Diziye nasıl bir yön verilecek senaryoda Muammer Hoca’nın yeri ve önemi nedir inceleyelim.

Afili Aşk Muammer Kimdir ? Ayşe’nin Hocası Murat Balcı Kim?

Afili Aşk Muammer Kimdir ? Murat Balcı

Afili Aşk dizisindeki Ayşe’nin hocası Muammer kimdir ? Kimsenin beklemediği bir anda diziye dahil olarak renk katan Muammer Hoca’nın dizideki rolü ne olacak ? Yakışıklı karakter seçilmesinin mutlaka anlamı vardır. Peki senaryoda neler var ve oyuncuyu oynayan Murat Balcı kimdir ?

Afili Aşk Muammer Kimdir ? Murat Balcı

Murat Balcı Kimdir ?

Kızıl saçları ve karizmatik sakalları ile dikkat çeken Murat Balcı 1983 yılında Almanya’da doğmuştur.  Ege Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden kep atarak lisansını eline almıştır. Küçüklüğünden beri oyunculuk hayali kuran yakışıklı oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden sertifika alarak hayallerini gerçekleştirmiştir. Kendisi ile iletişim kurmak isterseniz sosyal medya hesabına @balcimurat tagı ile ulaşabilirsiniz. 50 binden fazla olan takipçi sayısı Afili Aşk oyuncuları arasına katıldıktan sonra hızla artmaktadır. Murat Balcı sevgilisi var mı diye çok araştırdık ancak bilinen bir bilgi bulamadık.

Murat Balcı Kimdir ?

Afili Aşk Muammer Murat Balcı Oynadığı Diziler

Yakışıklı oyuncu Afili Aşk Muammer karakterinden önce birçok deneyim kazanmıştır. İşte oynadığı dizileri liste halinde inceleyelim.

  • Tutsak (Murat, 2017)
  • Günebakan (Kudret, 2015)
  • Saklı Kalan (2014)
  • Kanıt (2012)
  • Dedektif Biraderler (2008)
  • Doktorlar (2007)
  • En İyi Arkadaşım (2004)

Ayrıca Kod Adı K.O.Z. filminde başbakan danışmanı olarak rol almıştır. ( 2014 )

Afili Aşk Muammer Murat Balcı Oynadığı Diziler

Afili Aşk Muammer’in Rolü

Muammer Hoca aslında bir Matematik öğretmenidir. Ancak Ayşe’nin öğretmeni olduktan sonra işler değişir. Dizinin başrol oyuncusu Kerem ile arasında kıskançlıklar başlayacak ikili kızlar yüzünden karşı karşıya gelecektir. Çünkü aşırı yakışıklı olan Muammer Hoca Kerem için kabul edilebilir değildir.

Afili Aşk Muammer’in Rolü

Afili Aşk Muammer kimdir ? Diziye 10. bölümde dahil olan Öğretmen Ayşe’nin hocası olarak karşımıza çıktı. Matematik hocası kimdir dizideki rolü ne olacak merak konusu. İşte 21 Ağustos çarşamba günü diziye dahil olacak Murat Balcı kimdir diye merak edenler için hazırladığımız konumuz. Yakışıklı oyuncu hakkında sormak istediklerinizi yorumlar kısmından bize iletiniz.

Afili Aşk Muammer kimdir

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.