Afili Aşk Nazmiye Kimdir ? Beril Pozam Resimleri İnstagram Hesabı Gerçek Hayattaki Sevgilisi Kim?

Afili Aşk Nazmiye Kimdir aslen nerelidir Beril Pozam İnstagram hesabı ve oynadığı diziler hangileri. Beril Pozam resmi instagram hesabı gerçek hayattaki sevgilisi ve yaşamına dair bilinmeyen gizli bilgiler konumuzda özet halinde verilmiştir. Hep birlikte Afili Aşk oyuncuları arasından Nazmiye Kimdir tanıyalım.

Afili Aşk Nazmiye Kimdir Beril Pozam İnstagram Hesabı Gerçek Hayattaki Sevgilisi Kim

Afili Aşk Nazmiye Kimdir ?

Afili Aşk dizisindeki Rızanın eşi kimdir biliyor musunuz ? Nazmiye rolünü oynayan Beril Pozam çok genç oyuncu olsa da Afili Aşk Buse‘nin annesidir. İlk deva televizyon dizisi izlemenin heyecanını yaşamaktadır. 24 Yaşındaki Beril 1 Ocak 1995 doğumlu Oğlak Burcu’dur. İstanbul’lu bir ailenin kızıdır. İstanbul Bakırköy Devlet hastanesinde dünyaya gözlerini açarak ailesine mutluluk katmıştır. Üniversiteden mezun olana kadar Tüm hayatını İstanbul ilimizde geçirmiştir. Lise hayatındaki başarısını İstanbul Bilgi Üniversitesi Tiyatro Ana Sanat Dalı Bölümü’nü kazanarak taçlandırmış diplomasını alarak ailesini şereflendirmiştir.

Afili Aşk Nazmiye Kimdir karakterine gelene kadar izlenen yol kolay değildir. Okul hayatı boyunca tiyatro etkinliklerinde en öndeydi o. İlk dizisi aslında Afili Aşk değildir. 2017 yılında AVM sakini dizisinde rol almıştı. Ancak dizi pek reyting almadığı için ilk projesi olarak kabul etmiyoruz. Yönetmenlerin aklında olduğu Beril’e 2019 yılı Kanal D dizisi olan Afili Aşk için teklif götürüldü. Sıcak bakan Beril ile mayıs ayının başında çekimlerine başlanan dizi için iyi yol kat edildi. Usta oyuncuyu sezonda da yeni proje içerisinde görebileceğimize inanıyoruz. Özellikle yeni yüz oluşu ve gençliğin verdiği güzellik enerjisi ile bizleri mest etti. Oyuncumuzu Foursquare üzerinde “berilpozam” tagı ile bulabilirsiniz.

Afili Aşk Nazmiye Beril Pozam Sevgilisi Kimdir

Set arkadaşları Çağlar Ertuğrul (Kerem Yiğiter), Burcu Özberk (Ayşe Yılmaz), Uğur Uzunel (Erkut), Benian Dönmez(Melehat), Serkay Tütüncü(Volkan) (Sertaç Çekerek), Asena Tuğal (Hülya), Güzide Arslan (Gonca Durmaz), Altan Erkekli(Muhsin Yiğiter), Neşe Baykent(Yelda Yiğiter), Umutcan Ütebay(Sabri), Zeynep Tuğçe Bayat(Ceyda – Ayça), Ozan Dağgez (Samet), Hira Su Yıldız (Buse Yılmaz) ve Afili Aşk Berk ( Yılmaz Kunt ) ile başladıkları projede Erkenci Kuş gibi sezon dizisi olabilmelerini temenni ediyoruz.

Beril Pozam İnstagram Hesabı

İnstagram ‘da @berilpozam tagı ile arattığınız da Afilli Aşk dizisinde Nazmiye rolündeki Beril Pozam ‘ın hesabına ulaşabilirsiniz.

Afili Aşk Nazmiye kimdir, dizi içerisindeki rolündeki başarısı ve güzelliği ile çok beğeni toplayan Beri Pozam ‘ın beğendiğiniz beğenmediğiniz taraflarını yarumlar kısmımızdan bizlere iletiniz. Yeni oyuncu olduğundan dolayı güzelimizin kalbinde yatan erkeği araştırdık ancak bulamadık. Sizin bilginiz var ise bekliyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.