Afili Aşk Ne Zaman Final Yapacak Kaç Bölüm Sürecek ?

Afili Aşk ne zaman final yapacak kaç bölüm sürecek Kanal D’nin sevilen yaz dizisi bitiyor mu? Afili Aşk final mi yapacak sezonda da devam mı edecek ? Dizi için kanal ile anlaşılan bölüm sayısı kaç ?

Afili Aşk Ne Zaman Final Yapacak Kaç Bölüm Sürecek

Usta oyuncu kadrosu ile 12 haziran perşembe günü ilk bölümünü yayınlayan Afili Aşk dizisi çok beğenildi. Daha dizi başlamadan önce yayınlanan şarkısı ile 4 milyona ulaşan izlenme rekoru kırmıştı. Bir benzer kategorideki dizi Erkenci Kuş geçtiğimiz sezonda yayınlanmış ancak reytinglerin tatmin etmesi ile sezonda hafta sonu dizisi olarak ekranlarda devam etmişti. Şimdilerde ise Afili Aşk dizisi için Kanal D’nin ARC Yapım ile anlaşması sadece 12 bölüm üzerine. Senaryosu genişlemeye ve dizi uzamaya müsait gelecek sezon için yeni bir anlaşma yapılacak mı Afili Aşk ne zaman final yapacak ?

Afili Aşk 12. bölüm kaçıncı bölümde final yapacak

Afili Aşk dizisi sezon anlaşması yapmaz ise 12 bölüm sürecek. Afili Aşk 12. bölüm Final özeti ve o bölüme kadar tüm bölümlere ait analizleri sitemizde bulabileceksiniz. Şuan için Kanal D ile arasında bir anlaşma yapılmadı. Oyuncuların çok yüksek bedelli olmaması çekim maliyetlerinin düşük olması sezonda da dizinin devam edecebileceği ihtimalini kuvvetlendiriyor. Bunun için sosyal medya yorumları da çok önem arz edecek. Siz ne düşünüyorsunuz ? Afili Aşk kaçıncı bölümde final yapacak ? Sezonda devam etmesini ister misiniz yoksa Afili Aşk 12. bölüm final yayınlayarak diziyi tadında bitirmeli midir ? Afili Aşk kaç bölüm sürecek derseniz 12 bölüm için anlaşma imzalandı peki sizce uzatılmalı mı? 2019 yılının en sevilen yaz dizisi olmadı şüphesiz başardı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Afili Aşk Ne Zaman Final Yapacak Kaç Bölüm Sürecek ? (4 Yorum)

  1. Harika bir dizi 12bölümden fazlasını hakediyor bence
    baş rollerdeki oyuncularda muhtesem oynuyor

Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2019