Afili Aşk Nerede Çekiliyor ? Adresi Neresi

Şüphesiz ki bu yazın en çok izlenen dizisi olacak Afili Aşk nerede çekiliyor ? Daha şimdiden dizi setinden sosyal medyaya sızan haberler büyük bir beklenti oluşturdu. Afili Aşk dizi müziği 5 milyondan fazla izlenmesi ile rekor kırdı. Peki Afili Aşk dizi seti adresi neresi?

Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un baş rollerini oynadığı dizi muhteşem kadrosu ile 2 mayıs itibari ile çekimlerine başladı. Kameraman Tahir Canlı’nın çalışma mıntıkasını sizin için araştırdık. 4 mayıs itibari ile stüdyo çekimlerine başlanan Afili Aşk dizi setini bizzat ziyaret ettik. ARC yapım Afili Aşk dizisini Sarıyer bölgesinde çekiyor. Stüdyosunu ise İtü Teknokent’e kurmuş durumdadır.

Afili Aşk villa

Afili Aşk dizisindeki villa nerede kime ait ?

Muhsin Yiğiter ve ailesinin sahip olduğu muhteşem boğaz manzaralı villa Afili Aşk dizi setine kiralandı. Villa tam olarak Kanlıca Mezarlığı çıkmazında yer almaktadır. Aynı villa daha önce de dizilere konuk olmuştur. Dikkatli izleyicilerimiz bunu fark edeceklerdir. Şimdilik bu esrarengizliği kısa süreliğine cevapsız bırakıyorum. Biraz düşünün. Afili Aşk dizisindeki villa hangi dizilerde de set almıştır ?

Afili Aşk dizi seti İstanbul Boğaz bölgesinde yer alacak. Özellikle Kanlıca Mezarlığı çıkmazındaki villa ve İTÜ Teknokent Stüdyonun merkezi halinde olacak. Siz de isterseniz stüdyoları ziyaret edebilir dizi karakterleri ile tanışma fırsatını değerlendirebilirsiniz. Hem de İstanbul boğaz havası her zaman mutluluk verir insana. En güzeli ise sevgilinize bir sürpriz olarak bunu değerlendirebilirsiniz.

Afili Aşk 1. bölüm fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Afili Aşk Nerede Çekiliyor ? Adresi Neresi (2 Yorum)

  1. Diziyi 8 yaşındaki kızım çok seviyor
    İSTANBUL a gelsek dizi çekim yerine kızım görse çok seviniriz.

Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2019