Afili Aşk Rıza Kimdir ? Taner Rumeli Kim İnstagram Hesabı ve Sevgilisi

Yeni Yaz dizisinin oyuncu kadrosundaki kişiler bir bir belli oldu. Afili Aşk Rıza kimdir ? Dizideki rolü nedir ve gerçekteki adı geçmişi eğitim durumu instagram hesabı ve sevgilisi kim ? Afili Aşk Rıza eskiden hangi dizide oynamıştı hatırlıyor musunuz ?

Afili Aşk Rıza Kimdir Taner Rumeli Kim İnstagram Hesabı ve Sevgilisi

Unutma Beni dizisinin takipçilerinin hemen tanıdığı Rıza 8 yıl boyunca Levent karakterine can vermişti. Şimdilerde ise ARC Yapım ile imza atmış ve çekimlerde olan Afili Aşk Rıza kimdir diye merak edeceğimiz isim olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Tane 8 Nisan 1985 yılında Ankara’da doğdu. Doğdu andan itibaren annesinin dünya yakışıklısı oğlu oldu. Kısa sürede yakışıklı olduğunu yapımcılar da fark etti. Bizim Evin Halleri dizisinde Çetin Ardıç olarak rol aldı. Eğitimini oyunculuk üzerine tercih etti. Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olarak diplomasını annesine hediye etti.

Taner Rumeli Sevgilisi Kim

Taner Rumeli’nin sevgilisi olduğunu her zaman dile getirmiş ancak bunu kamuoyuna açıklamak istemediğini söylemişti. Sosyal medya hesaplarında da hiçbir paylaşım yapmayan ünlü oyuncunun sevgilisi edindiğimiz bilgilere göre Ceyda adında ünlü olmayan çocukluk aşkı imiş. Ancak sır gibi sakladığı sevgilisinin resimlerini bulamadık.

Afili Aşk Rıza Kimdir

Afili Aşk Rıza Hangi Dizilerde Oynamıştı ?

Taner Rumeli’nin oynadığı yapımlardan bir kısmını size aktarmak istedim; Bitmeyen Makarna, Çin Geçidi, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, İnadına Aşk ve Asla Vazgeçmem gibi bilindik yapımlarda rol alan usta sanatçı 2019 yılı yaz dizisi olan Afili Aşk için gelen teklifi kabul etti ve Rıza karakterini oynamak için set adreslerinde çalışma arkadaşları Çağlar Ertuğrul (Kerem Yiğiter), Burcu Özberk (Ayşe Yılmaz), Uğur Uzunel (Erkut), Benian Dönmez(Melehat), Serkay Tütüncü(Volkan) (Sertaç Çekerek), Asena Tuğal (Hülya), Güzide Arslan (Gonca Durmaz), Altan Erkekli(Muhsin Yiğiter), Neşe Baykent(Yelda Yiğiter), Umutcan Ütebay(Sabri), Zeynep Tuğçe Bayat(Ceyda – Ayça), Ozan Dağgez (Samet), Hira Su Yıldız (Buse Yılmaz), Beril Pozam (Nazmiye) ve Afili Aşk Berk ( Yılmaz Kunt ) ile çekimlere başladı.

Afili Aşk Rıza Taner Rumeli Hangi Dizide Oynadı

Afili Aşk Rıza Kimdir ?

Dizi içerisindeki rolü itibari ile zor günler geçiren psikolojik baskı altındaki Rıza karakterini canlandıracak kişi belli oldu Taner Rumeli. Afili Aşk Ayşe’nin abileri tarafından baskı görecek ancak eli kolu da bağlı durumda zaman zaman kaderine boyun eğecek zaman zaman ise fevri patlamalar yaparak diziye aksiyon katacak. Patronun oğlu Kemal’e iftira atması sonuçları ise dizinin ana konusu kadar önem taşıyacak. Rıza içerisindeki bulunduğu durumlarda mutlu olmaya çalışan masum biri olacak. Ancak ilerleyen bölümlerde bastırılmış duyguları ile hareket eden korkusuz bir karaktere dönüşecek. Kendisine @tanerrumeli instagram hesabından ulaşabilirsiniz.

Afili Aşk Dizi Oyuncuları

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.