Afili Aşk Sabri Kimdir ? Umutcan Ütebay İnstagram Hesabı ve Sevgilisi Kim - Dizi Haberleri – Oyuncuları

Afili Aşk Sabri Kimdir ? Umutcan Ütebay İnstagram Hesabı ve Sevgilisi Kim

İlk bölümünde yakışıklılığı ile dizi içerisinde dikkat çeken Afili Aşk Sabri kimdir ? Gerçek hayattaki adı Umutcan Ütebay’in instagram hesabı nedir sevgilisi ve eğitim durumunun yanında Afili Aşk Sabri hangi dizide oynuyordu hepsini ayrıntılı olarak araştırdık.

Afili Aşk Sabri Kimdir ? Umutcan Ütebay İnstagram Hesabı ve Sevgilisi Kim

Afili Aşk Sabri Kimdir ?

Sabri mahallenin zengin geçnlerinden birisidir ancak gönlü mutlu değildir. Tek düşündüğü aynı mahallede yaşadığı Ayşe ile evlenmektir. Aşık olan Sabri emellerine ulaşabilmek ve Ayşe’yi ikna etmek için önce Ayşe’nin abilerini kullanır. Onlar ile birlikte arkadaş olarak ailenin içerisine başarı ile giren Sabri bakalım Ayşe için de abilerini nasıl kullanacak ? Afili Aşk Sabri ile Ayşe evlenecek mi gelecek bölümlerin merak edilen konusu. Umutcan’ın oynadığı Sabri’yi her perşembe günü romantik komedi dizisinde izleyeceğiz.

Afili Aşk Sabri Kimdir

Afili Aşk Sabriyi Kim Oynuyor Umutcan Ütebay Kimdir ?

İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Yengeç burcu 179 boyunda ve 79 kilodur. Afili Aşk dizisinde aldığı rol ile ekranların yeni yüzü olmuştur. Afili Aşk Sabri birçok tiyatro oyunlarında oynadı ancak ilk tv dizisidir. Daha önce deneyimi olmamıştır ancak Afili Aşk dizi oyuncuları içerisinde önemli bir karakterdir. Ayşe için hazırladığı sürprizlerin ardı arkası kesilmemektedir. Paranın verdiği güç ile Ayşe üzerinde aşk oyunları oynamaktadır. Ancak annesinin oğlu dedikleri eski tabir ile süt çocuğu dediğimiz rolü oynamak ile delikanlılık arasında bir adım atması gerekiyor. Ailenin tek çocuğu olan Sabri fazlası ile şımarık ve onu çeken bir ailesi vardır. Ancak Ayşe ile ilişkisi için biraz büyümesi gerekiyor.

Bunu Gördün mü>>  11 Haziran Survivor Bugün Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?
Afili Aşk Sabriyi Kim Oynuyor Umutcan Ütebay Kimdir

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2019