Afili Aşk Sabri Kimdir? Umutcan Ütebay Oynadığı Diziler ve İnstagram Hesabı

Sevilen dizi Afili Aşk ‘ın tutkun aşığı Sabri kimdir? Gerçek adı nedir? Oynadığı Diziler ve İnstagram Hesabı Nedir? Sorularının cevapları için okumaya devam… 😉

Umutcan Ütebay, Oynadığı Diziler ve İnstagram Hesabı Nedir? Mahallenin zengin çocuklarından Sabri karakterini canlandıran Umutcan Ütebay oyunculuk yeteneğiyle adından çokça söz ettiriyor. Arama motorlarında Afili Aşk Sabri Kimdir sorusunun sıkça sorulmasını sağladı. Bu yazımızda yakışıklı oyuncuyla ilgili birçok sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Afili Aşk Sabri (Umutcan Ütebay) Kimdir?

Sabri, mahallenin zengin gençlerinden birisi olmasına rağmen mutlu değildir. Tek düşündüğü yaşadığı mahalledeki Ayşe (Burcu Özberk) ile evlenmektir. Çılgın aşık Sabri emellerine ulaşabilmek ve Ayşe’yi ikna edebilmek için önce Ayşe’nin abilerinin kalbini kazanmak için uğraşır. Bu arada anne ve babasıyla da sık sık problem yaşar. Babasının bile evden kovduğu Sabri, annesinin ömür boyunca korumacı yetiştirmesinin sıkıntılarını çeker. Sürekli dengesiz ve komik davranışlar sergiler. 😃Ayşe ‘nin büyük abisi Rıza, (Taner Rumeli) Sabri ‘nin hareketlerine çok sinirlenir ve dizide Sabri, Rıza ‘nın dayağını sıkça yer. Bu sahnelerdeki komedi unsurları dizinin hayranlarının keyifli anlar yaşamasını sağlıyor. Romantik Komedi Afili Aşk ‘ta Rıza ve Sabri arasındaki ikili sıcak temasa dayanan tavırlar Afili Aşk ‘ın en büyük renklerinden! İki oyuncununda ortaya koydukları yetenek görülmeye değer!

Umutcan Ütebay Kimdir ?

1993 Kasım (Yengeç burcu) doğumlu oyuncu Umutcan Ütebay İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Boyu 179 cm, kilosu ise 79 kg’dır.

Umutcan Ütebay ‘ın Oynadığı Diziler

Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk dizisi Umutcan Ütebay ‘ın ilk dizi oyunculuk deneyimidir. Romantik komedi tarzındaki dizide Sabri karakterini canlandırmıştır. Umutcan Ütebay dizi sektörüne girmden önce Bırak İçeri Gireyim, Çıkışa Gel gibi birçok tiyatro oyununda da sahne almıştır. Umutcan Ütebay ‘a dizi sektöründe başarılar dileriz.

Umutcan Ütebay ‘ın oynadığı bir Tiyatro Oyunu

Umutcan Ütebay İnstagram Hesabı

Oyunculuğa yeni başlayan Umutcan Ütebay ‘ın intagram hesabına @umutcanutebay tagı ile ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.