Afili Aşk Sırma Kimdir ? Kimya Gökçe Aytaç Boyu ve Dizileri

Afili Aşk Sırma kimdir diziye yeni katılan oyuncunun gerçek adı boyu yaşı kilosu ve dizileri hakkındaki bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. Sırma karakterini canlandıran oyuncunun adı Kimya Gökçe Aytaç kimdir gerçek hayatı hakkındaki bilgiler ile başlayalım ve dizide nasıl bir karakteri oynayacak senaryosuna hep beraber bakalım.

Afili Aşk Sırma Kimdir ? Kimya Gökçe Aytaç Boyu ve Dizileri

Afili Aşk Sırma Kimdir ? Kimya Gökçe Aytaç

Kanal D’nin başarılı dizisi Afili Aşk oyuncuları arasına bir yenisi ekleniyor. Senaryonun biraz durağanlaştığı son bölümlerde Kimya Gökçe Aytaç için ayarlanan rol ortalığı karıştırmaya yetecek. Peki ama Sırma’nın rolü ne olacak Kimya Gökçe gerçekte kimdir oynadığı dizileri ve fiziksel özellikleri ile kendisini hatırlayalım.

Afili Aşk Sırma Kimdir ? Kimya Gökçe Aytaç

Afili Aşk Sırma Kimdir Rolü Nedir

Diziye güzelliği ile hızlı giriş yapacak yeni karakterin rolü ise Kerem ile Ayşe arasına girecek. Yalandan evli olan ancak birbirlerinden hoşlanmaya başlamış ikili birbirlerini kıskandıkları son bölümlerde aşk yolunda ilerlerken diziye dahil olan Sırma karakteri ile yakınlaşacak olan Kerem yeni karakteri dizide baş rol yardımcısına kadar yükseltecek. Tabi bu yakınlaşma da Ayşe tarafından kabul edilemez olacak.

Afili Aşk Sırma Kimdir Rolü Nedir

Kimya Gökçe Aytaç Kimdir ?

Medcezir dizisinden tanıdığımız Kimya Gökçe Aytaç 1989 doğumludur. İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu küçük yaşından itibaren oyunculuk yaptığı tiyatro alanından medya dünyasına geçiş yapan ünlüler arasındadır. Özellikle düzgün fiziği ile ön plana çıkan ve Sırma karakteri ile hayatımıza girecek Afili Aşk oyuncuları arasındaki son oyuncu Ayşe ile Kerem’in arasına girebilecek mi?

Kimya Gökçe Aytaç Kimdir ?

Afili Aşk Sırma Kimya Gökçe Aytaç Boyu, Yaşı, Kilosu

Diziyi izleyen herkes Afili Aşk Sırma kimdir güzel oyuncunun gerçek adı nedir boyu yaşı ve sevgilisi gibi konuları merak ediyor. Kimya Gökçe Aytaç’ın fiziksel özelliklerini sizin için derledik.

 • Boyu: 1,75 m
 • Kilosu: 55 kg
 • Yaşı: 30
 • Burcu: Koç
 • Göz Rengi: Yeşil
 • Sevgilisi: Oyuncu Gökçe Özyol ile boşanmıştır. Şuan sevgilisi yoktur.

Afili Aşk Sırma Kimya Gökçe Aytaç Boyu, Yaşı, Kilosu

Afili Aşk Sırma Kimya Gökçe Aytaç İletişim İnstagram

Afili Aşk dizisinin son karakteri Sırma rolünü oynayan Kimya Gökçe Aytaç iletişim aracı olarak kullandığı instagram hesabının takipçi sayısı ile dikkat çekiyor. 100 binden fazla kişinin takip ettiği sosyal medya hesabından siz de kendisine ulaşabilir günlük olarak kendisini takip edebilirsiniz. @kimyagokce tagı ile internette kendisini bulabilmeniz mümkün.

Afili Aşk Sırma Kimya Gökçe Aytaç İletişim İnstagram

Afili Aşk Sırma Kimya Gökçe Aytaç Dizileri

Sırma karakterinden önce önemli dizilerde rol almış ünlü oyuncular ile aynı seti paylaşmıştır. Geçmişinde başarılı tiyatro oyuncusu olan Gökçe Hanım 2019 2020 yaz dizileri arasında olan Afil Aşk için Kanal D ile anlaşmış son oyuncudur.

 • Afili Aşk (Sırma, Kanal D, 2019 )
 • Diriliş Ertuğrul (Evdokya, Trt1, 2018),
 • Erkenci Kuş (Polen, Star Tv, 2018),
 • Ufak Tefek Cinayetler,
 • Rüzgarın Kalbi,
 • Kertenkele,
 • Medcezir,
 • 20 Dakika,
 • Böyle Bitmesin

Afili Aşk Sırma Kimya Gökçe Aytaç Dizileri

Afili Aşk Sırma kimdir karakteri oynayan oyuncunun gerçekteki adı nedir ? Başarılı oyuncu Sırma’yı oynayan Kimya Gökçe Aytaç kimdir sevgilisi boyu yaşı kilosu ve oynadığı dizileri nedir ? Kanal D’nin yaz dizisi olan Afili Aşk dizisine dahil olan oyuncuları sitemizde bulabilirsiniz. Yeni oyuncunun rolü hakkındaki düşüncelerinizi lütfen yorumlar kısmından bize yazın.

Afili Aşk Sırma kimdir

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.