Afili Aşk Volkan ( Serkay Tütüncü ) kimdir ? Afili Aşk Ceyda (Zeynep Tuğçe Bayat) kimdir gerçek adı nedir?

Afili Aşk Dizisine Serkay Tütüncü ve Zeynep Tuğçe Bayat Dahil oldu…

Kanal D ekranlarının yaz dizisi olarak  sevenlerinin ekranlarına gelmesi planlanan yeni dizisi Afili Aşk‘ın kadrosunda Serkan Tütüncü ve Zeynep Tuğçe Bayat  dahil oldu.. Afili Aşk Serkan Tütüncü Kimdir? Afili Aşk Zeynep Tuğçe Bayat kimdir?Afili Aşk Ceyda kimdir? Afili Aşk Volkan Kimdir? Detaylar…..

Afili Aşk Oyuncu Kadrosuna 2 yeni isim eklendi

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in oynayacağı yeni romantik komedi yaz dizisi Afili Aşk’ın özel klibi, izleyiciler tarafından çok beğenildi. İzleyiciler tarafından merak edilen yazın en eğlenceli dizisi olacağı konuşulan Afil Aşk sabırsızlıkla bekleniyor.

Yönetmenliğni Serdar Gözelekli’nin yapacağı dizinin kadrosu da dikkate değer bir özellikle… Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan İnsanlık Suçu adlı dizide rol alan ve eski survivör yarışmacısı olan Serkay Tütüncü, Afili Aşk’ın kadrosunda yer alan isimlerden birisi. Serkay tütüncü dizide Volkan karakterini canlandıracak.

 

 

Seviyor Sevmiyor, Çilek Kokusu ve Yıldız Masalı dizilerinde tanıdığımız Zeynep Tuğçe Bayat da Afilli Aşk’ın kadrosuna eklendi. Güzel oyuncu Afili Aşk’ta Ceyda karakterini canlandıracak. Afili Aşk Volkan Kimdir?

 

Afili Aşk Volkan (Serkay Tütüncü) Kimdir?

https://www.youtube.com/watch?v=bokZpUE5RFU&t=8s

 

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.