Afili Aşk Yeni Bölüm Hangi Gün, Hangi Kanalda ? Tekrarı Ne Zaman

Kanal D bu yazın en çok reyting alan dizisi iddiası ile Afili Aşk fragmanını yayınladı. Dizi henüz yayına girmeden yayınladığı Afili Aşk dizi müziği ile şimdiden 5 milyondan fazla izleyiciye ulaşır iken yeni bölüm hangi gün, Afili Aşk tekrarı ne zaman yayınlanıyor kaçıranlar için merak ediliyor

Afili Aşk Ayşe karakterini Burcu Özberk’in canlandırdığı, Kerem’i ise Çağlar Ertuğrul’un canlandırdığı dizi bu yazın en çok izlenen renkli gençlik dizisi olacak. Afili Aşk dizisi konusu şehirde şans eseri yolları kesişen ikiliyi anlatıyor. Yaşadıkları renkli günleri anlatan bu dizi romantizmin ve sevgili ile ne kadar mutlu olunabilir gibi mesajlar verecek.

Afili Aşk Hangi gün saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak?

Kanal D Afili Aşk yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor merak edenlere ilk müjdeyi verdi.Afili Aşk Dizisi 12 Haziran Çarşamba akşamı Kanal D de başlıyor.

Afili Aşk tekrarı ise gündüz kuşağında özellikle sabah saatlerinde magazin programlarının hemen ardından yayınlanacak. Tekrar bölümlerini yine Kanal D’nin resmi internet sitesinden kota dostu video seçenekleri ile izleyebilmeniz mümkündür.

Afili Aşk tanıtım videosu fragmanı yayınlandı..

Afili Aşk oyuncularına bir göz atalım.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2019