Ağlama Anne 13. Bölüm 30 Aralıkta Final, Dizi Neden Bitti Gerçek Sebebi Ne?

Ağlama Anne 13. Bölüm 30 Aralıkta Final, Dizi Neden Bitti Gerçek Sebebi Ne? Ağlama Anne dizisinin ilk bölümü 7 Ekim 2018 Pazar günü yayınlandı. Ağlama Anne dizisinde bir anne yıllar sonra kızını almak için mücadele verir. Ama kızını verdiği kişi kız kardeşidir. Ve kızı teyzesini anne olarak bilmektedir. Bu yüzden de kızını geri almak hiç kolay olmayacaktır.

Ağlama Anne dizisi konu olarak başarılı bir dizi olsa da malesef yayınlandığı gün ile ilgili bir sıkıntı yaşadı. Pazar günü O Ses Türkiye, Savaşçı, Elimi Bırakma dizileri ve programı yayınlanıyor. Bu yüzden de böyle iddaalı yapımların yer aldığı gün de yeni başlayan bir dizinin pek bir şansı olmuyor. Yine de reytinglerde başarılı olmamasına rağmen yine de erken final yaptı diyemeyiz.

Çünkü genel de 3-4 bölümde bitiyor yeni başlayan diziler. Ama Ağlama Anne dizisi 13 bölüm yayınlandı. Kanallar genel de dizilere 13 bölüm şans verir. bu zamanda bu kadar bile şans verilmedi diğer dizilere ancak Ağlama anne dizisinin ömrü de malesef 13 bölüm kadar oldu.

Ağlama Anne dizisi reyting sıralamasını sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Sıra Tarih RTG (%) SHR (%)
9. Ağlama Anne 9 Aralık 2018 Pazar Reytingleri 3.59 7.96
8. Ağlama Anne 2 Aralık 2018 Pazar Reytingleri 4.10 9.08
7. Ağlama Anne 25 Kasım 2018 Pazar Reytingleri 4.55 9.90
10. Ağlama Anne 18 Kasım 2018 Pazar Reytingleri 4.30 9.80
7. Ağlama Anne 11 Kasım 2018 Pazar Reytingleri 4.25 9.90
10. Ağlama Anne 4 Kasım 2018 Pazar Reytingleri 3.75 9.21
5. Ağlama Anne 28 Ekim 2018 Pazar Reytingleri 4.12 10.41
6. Ağlama Anne 21 Ekim 2018 Pazar Reytingleri 4.44 10.50
5. Ağlama Anne 14 Ekim 2018 Pazar Reytingleri 4.50 10.93
7. Ağlama Anne 7 Ekim 2018 Pazar Reytingleri 3.72 9.27

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği dizinin kadrosunda Birce Akalay, Cansel Elçin, Özlem Yılmaz, Ekin Mert Daymaz, Aslıhan Malbora, Selim Bayraktar, Sezin Akbaşoğulları, Nihal Koldaş, Turgay Kantürk, Burcu Gönder ve Hüseyin Soysalan’ın yer aldığı Ağlama Anne dizisi 13. bölümüyle ekranlara veda edecek. Ağlama Anne dizisi reytinglerde 5. 6. 7. 8. 9. 10. olmuştu. Ancak bu diğer dizilerinde ve haber programlarının bile gerisinde kaldığı için iyi bir başarı değil. Ağlama Anne dizisi 30 aralık 13. bölümü ile final kararı aldı.

Ağlama Anne dizisinin final kararını siz nasıl yorumluyorsunuz? Sizce devam etmeli mi ? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Not: Pazar Akşamları atv ekranlarında yayınlanmakta olan Ağlama Anne dizisi almış olduğu reytingler ile oldukça zorlu bir dönemler yaşıyor ilk hafta hayal kırıklığı yaratan dizi 2. hafta biraz toparlayarak totalde 5. sırada yer almıştı daha da yükseliş yapması beklenen ancak yine bir sıçrama yapamayan Ağlama Anne dizisinin 13. Bölümde final yapacağı iddia edildi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ağlama Anne 13. Bölüm 30 Aralıkta Final, Dizi Neden Bitti Gerçek Sebebi Ne? (3 Yorum)

  1. Bence filmin genelinde ciddi bir duygususluk rahatsiz edici karekter sıkıntısı var adnan mesala bence dümdüz karizma fakiri geçmişte bir kadin ve cocuk bırakıyor sonra başka bir kadınla severek evleniyor ondan da vazgeçiyor bu işler ona göre kolay ve çok bencilce karısını kazanmak yerine sikintidan kaçma eğiliminde kısaca iradesiz sağlam olmayan bir erkek muhafazakar bir ailenin kızından cocuk peydahliyor sonra o kadının kiz kardeşine aşık oluyor utanmadan ahlahsizca o ailenin yıkımına aldırmaksızın istediğini yapacağını saniyor kizkardeste bir alem ablasina bu acıları yaşatan adamı reddedecegine onu onurlandirma erdemsizligi yapıyor güya erdem abidesi ahlahsizligin en büyüğünü yapıyor olabilir kızkardeş olarak fedakarlık yapabilir ama ödülü fedakarlık yaptığı insanın hayatını çalmak değildir bu iki tipin karektersizligi yalan ruzgarinda bile yoktu final yaparsa damla ve adnan aşkı sacmaklığından olacak bence adnan ve damla yaptıklarının sacma olduğu bilincine varmazza benim gibi bir çok insan bu filmi hiç beğenmeyecek ben vazgecmekteyim zaten

  2. Ağlama anne dizisini çok severek izliyodum erken final olması beni çok üzdü çok kaliteli düzgün bir diziydi eleştirdiğim adnanın baldızını sevmesi bence final olması bu yüzden

  3. Ağlama anne dizisinde kurgu insan duygularının derinliklerine üzerine. Dizi karakterlerinin hepsi muhteşem psikolojik boyutlara oturtulmuş. Yargılamadan önce neden ve niçinleri irdelemeyen herkes hata yapar. ”ilk taşı en günahsız olanınız atsın ” sözünün tam yerini bulduğu senaryo. Dizide Zeynep çok zeki, empati gücü yüksek bir genç kız. Gerçeği öğrendinde masum bir insanın çaeesizlindeki cinnet halinde cinayete yeltenme halinde bile o insanın masumiyetini yoketmediğini, Alev’in bebeğini Alev’in eli şekline bürünmüş gerçek katilleri Zeynep ‘in derin bakışının ortaya koyup annesine sarılması final olmalı. İnsanların duygularının körlüğü masum olanı suçlu, suçluyu masum yapan körlüğün bu sefer tam tersi olmalı ve finalde Alev 18 yılın evlat hasretini bitirecek şekilde sonlanmalı. Birazcık umut ve güzel şeylere ikna eden bir final hoş olur…

Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2018