Ağlama Anne Dizi Tekrarları Ne Zaman Hangi Günler Saat Kaçta?

Atv de yayınlanan dizi Ağlama Anne Tekrar bölümleri Ne Zaman Hangi Günler Saat Kaçta? ATV ekranlarında 30 Eylül pazar akşamı yeni bir dizi başlıyor Ağlama Anne isimli. Ağlama Anne dizisi fragmanları da gördüğünüz üzere dram dizisi olacak. Ülkemizde dramatik diziler oldukça popüler ve çok izlendiği için reytinglerde çok güzel sonuçlar elde ettiği için ATV yeni sezon için hazırlamış olduğu Ağlama Anne isimli diziyi pazar akşamı yayınlanmaya başladı.

Salı: Ağlama Anne – 00.15
Cuma: Ağlama Anne – 00.15
Cumartesi: Ağlama Anne – 15.20
Pazar: Ağlama Anne – 12.20

Ağlama Anne Pazar Yeni Bölüm 20.00
Ağlama Anne Tekrarı Pazar 22.30

Ağlama anne dizisinin oyuncu kadrosu oldukça zengin. Ağlama Anne dizisinin başrollerinde Birce Akalay, Özlem Yılmaz, Cansel Elçin, Ekin Mert Daymaz, Aslıhan Malbora gibi birçok oyuncu yer alıyor. Bunların dışında Burcu Gönder, Turgay kantürk, Hüseyin soysalan, Nihal Koldaş, Selim Bayraktar, Nisa sofiya aksongur, Sezin akbaşoğulları, Rami Narin, Mine Kılıç, Oktay Gürsoy, Pelinsu Çileli, Gurur Aydoğan, Osman wöber, Deniz Gündoğdu, Sıla Türkoğlu gibi oyuncularda Ağlama anne dizisinin kadrosunda yer alıyor.

Ağlama Anne Tekrarları hangi gün saat kaçtaBu güçlü oyuncu kadrosuyla 30 Eylül pazar akşamı Atv’de 1 bölüm ile ilk kez ekrana gelecek olan Ağlama Anne dizisi yeni sezonda Atv’de en merak edilen dizilerden birisi olacak. ilk bölümü izleyemeyen ya da kaçıran seyirciler için ATV yeniden diziyi hafta içi ve hafta sonu ekrana getirmeye çalışacak. Dizi tekrarlarını en iyi beceren kanallardan bir tanesi ATV. Yine bir dram öyküsü olan Sen anlat Karadeniz dizisinin çok yüksek reytinglere ulaşmasında dizinin reklamı ve sürekli tekrar edilmesi çok önemli bir faktör olarak göze çarpmıştı.

Yeni sezonda dram dizisi olan Ağlama Anne hem oyuncu kadrosuyla çok zengin hem de konusu ile seyirciyi kendine çekecek gibi görünüyor. Bu önemli yapımın tekrarları ne zaman hangi saatlerde hangi günler yayınlanacak sizler için buraya detaylı olarak yazacağız.

Ağlama Anne dizisi ne zaman Tekrar gün ve saati

Ağlama Anne Dizi Tekrarları Ne Zaman Hangi Günler Saat Kaçta?

Öncelikle belirtelim ki 30 Eylül pazar akşamı ilk bölümüyle Atv de yayınlanacak olan Ağlama Anne dizisinin tekrarı dizinin bitiminden hemen sonra 22.45 de ekrana gelecek. Pazartesi ve Perşembe günleri de Ağlama anne dizisinin tekrarları yayınlanacak. Hafta sonu Hem Cumartesi hem de pazar günü tekrar bölümleri yayınlanacak olan Ağlama Anne dizisinin yeni sezonda ATV’yi reytinglerde sırtlayacak bir dizi olduğunu şimdiden söyleyelim. İşte Ağlama Anne dizisinin tekrar günleri ve saatleri:

Salı: Ağlama Anne – 00.15
Cuma: Ağlama Anne – 00.15
Cumartesi: Ağlama Anne – 15.20
Pazar: Ağlama Anne – 12.20

Ağlama Anne Pazar Yeni Bölüm 20.00
Ağlama Anne Tekrarı Pazar 22.30

ATV ekranlarında 7 Ekim Pazar günü başlayan Ağlama Anne dizisinin tekrar bölümleri hangi günler yayınlanacak saat kaçta Atv’de olacak diye merak edenler için kısa bir derleme yaparak ATV yayın akışına bakarak sizlere Ağlama Anne dizisinin yeniden ekrana gelecek binme saatleri yazmak istiyorum. İşte Ağlama Anne dizisinin tekrar günleri ve saatleri:

Ağlama Anne dizisi Son tanıtım fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2018