Ağlama Anne Dizisi erken final mi yapacak neden bitti yayından kaldırıldı?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Ağlama Anne Dizisi erken final mi yapacak neden bitti yayından kaldırıldı? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Ağlama Anne Dizisi erken final mi yapacak neden bitti yayından kaldırıldı? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Pazar Akşamları ATV kanalında yayınlanmakta olan Ağlama Anne dizi almış olduğu reytingler ile oldukça zorlu bir döneme girdi. ilk hafta hayal kırıklığı yaratan dizi 2. hafta biraz toparlayarak totalde 5. sırada yer aldı ancak yine de düşük reytinglerden dolayı Ağlama Anne dizisinin erken final yapacağı konuşulmaya başlandı.

Bizde bu konumuzda pazar Akşamları yayınlanmakta olan Ağlama Anne dizisinin erken final yapıp yapmayacağı, Eğer yapacaksa nedenlerinin içinde ne kısa kısa sigara yazmak ve dizi hakkında genel bir analiz yazmak istiyoruz. Öncelikle Ağlama Anne dizisinin almış olduğu renkleri birlikte analiz edelim.

Ağlama Anne Dizisi erken final mi yapacak neden bitti yayından kaldırıldı?

Ağlama Anne Dizisi final mi yapıyor bitiyor mu

Ağlama Anne dizisi ilk hafta 7 Ekim 2018 pazar günü yayın hayatına başladı ve ilk bölümüyle almış olduğu 3.72 reyting oranı ile 7. sırada yer buldu. dizinin ilk 3 sırada yer almaması yapımcı ve kanalı şaşırsa da 2. hafta için eklentiler daha da arttı. Ağlama Anne dizisi 2. hafta ise 14 Ekim 1018 pazar akşamı Atv’de yayınlandı. dizi almış olduğu 4.50 reyting oranı ile bir önceki haftaya göre Total reytinglerini yükseltmiş oldu ve 7. sıradan 5. sıraya yükseldi. İşte 2 haftada almış olduğu reyting sonuçları:

5. Ağlama Anne 14 Ekim 2018 Pazar Reytingleri  4.50 10.93
7. Ağlama Anne 7 Ekim 2018 Pazar Reytingleri 3.72 9.27

Her ne kadar reytinglerde bir artış olsa da yine de 5 oranın altındaki reytingler maalesef uzun vadede dizilere yeter olmuyor ve kısa sürede dizi erken final yapmak zorunda kalıyor. Ağlama Anne dizisinin kadrosuna baktığımızda oldukça zengin bir oyuncu kadrosunun olduğunu görüyoruz. Birce Akalay ve Özlem Yılmaz’ın oyunculuklarını konuşturduğu dizide Cansel Elçin de oldukça başarılı bir oyunculuk çıkarıyor ve karizmasını konuşturuyor.

Ağlama Anne Dizisi neden erken final yapıyor

Ağlama Anne dizisinin kadrosu bu kadar güçlü olunca oyunculuklar ve beklentiler de illaki üst seviyede oluyor. Ağlama Anne dizisinin reytingleri ileriki haftalarda artar mı azalır mı bilmiyorum ancak Şöyle bir gerçek var ki eğer dizinin reytingleri bu seviyelerde kalır veya daha üst ne çıkarsa Ağlama Anne dizisi sezon sonuna kadar devam edecektir. ancak izleyici dizi yavaş yavaş Terk etmeye başlar ve reytingler düşmeye başlarsa kısa sürede Ağlama Anne dizisinin erken final yaptığına şahit olabiliriz.

Atv Ağlama Anne Dizisi erken final mi yapacak neden bitti dizi yayından kaldırıldı mı?

Ağlama Anne dizisinin neden erken final yapabileceği hakkında birkaç ipucu vermek istiyorum. Ağlama Anne dizisinin başladığı hafta tam 4 diziyi pazar akşamı yayınlanmaya başladı. Star TV’de nefes nefese Çarşamba’dan pazara alınırken savaşçı dizisi 3. sezonuna FOX TV’de başladı. Kanal D ekranlarında ise bir litre gözyaşı dizisi ilk bölümü ile ekrana geldi. TV ekranlarındaki Ağlama Anne dizisi İşte bu üç dizi ile birlikte dördüncü dizi olarak aynı günde yayınlanmaya başlayınca seyirci hangisini izleyeceğini şaşırdı ve diziler arasında seçim yapmakta zorlandığı için hiçbir dizi güçlü bir reyting alamadı.

Ağlama Anne Dizisi bitecek mi final mi olacak

İleriki haftalara Ağlama Anne dizisinin geleceği açısından oldukça önemli görünüyor. 21 Ekim 2018 pazar reyting sonuçları Ağlama Anne dizisi için tam bir dönüm noktası olacaktır. Eğer dizinin reytingleri artmaya devam ederse Ağlama Anne dizisinin sezon sonuna kadar yayınlanmasını bekliyoruz. ancak 4 ve altında alacağı reytingler Ağlama Anne dizisinin sonunu erken getirebilir. umarız Ağlama Anne dizisinin yapımcısı ve oyuncuların verdiği emekler boşa gitmez ve dizi sezon sonuna kadar devam eder.Sizler de Ağlama Anne Dizisi erken final mi yapacak neden bitti yayından kaldırıldı? sorusuna samimi yanıtlarınızı aşağı yazabilir yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz Şimdiden teşekkür ediyorum.

Ağlama Anne Dizisinin yeni fragmanı 3. bölüm:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ağlama Anne Dizisi erken final mi yapacak neden bitti yayından kaldırıldı? (2 Yorum)

  1. Gördügüm en Güzel dizisi final etmesi Cok yazik olcak bence okadar erken karar vermek cok sacma.Eminim dizi sürdükce daha fazla insana bakmaya etkilecek.Cok yazik ediyorlar.

  2. birdaha önceden söyleyinki.boşuna bakmaya başlamayalim,tam heyacanli olduğu zaman final yapiyorsunuz.çok severek izliyorduk

Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2018