Ağlama Anne Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

Atv son iki sezondur dram dizilerinden oldukça iyi reyting kazanınca pazar akşamları boş olan dizi saatine yine dram ağırlıklı ve oldukça iyi reyting kazanacak Ağlama Anne dizisini koyarak pazar akşamı da ekranın lideri olmak için önemli bir adım attı diyebiliriz. Çünkü Ağlama Anne dizisinin kadrosu oldukça iyi ve alanında oyunculuk kalitesi bakımından yüksek oyuncularla oluşturulmuş bir dizi kadrosu görüyoruz.

Ağlama Anne oyuncuları Birce Akalay, Özlem Yılmaz ve Cansel Elçin ile Ekin Mert Daymaz Aslıhan Malbora başrollerde. 7 Ekim 2018 pazar akşamı ATV ekranlarında başlayacak olan Ağlama Anne isimli dizinin kaç bölüm devam edeceği ne zaman final yapacak hakkında sizleri bilgilendirmek için bu konuyu açtık. Ağlama Anne dizisi birçok ünlü oyuncuyu bir araya getiren dram ağırlıkta bir dizi olacak.

Ağlama Anne dizisinin oyuncularının başında Birce Akalay geliyor. Birce Akalay dan başka Özlem Yılmaz, Cansel Elçin, Ekin Mert Daymaz ve Aslıhan Malbora gibi oyuncular başrollerde yer alıyor. Dizi oldukça etkili bir sloganla yola çıkmış bulunuyor. Dizinin başlangıcında yer alacak slogan Bazı günahların cezasını masumlar çeker ve bazı günahların kefareti bir ömür sürer şeklinde devam ediyor.

Ağlama Anne Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak

Peki Ağlama Anne dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final yapıp sona erecek bu konu hakkında elbette daha dizinin ilk bölümlerinde görüş bildirmek doğru olmasa da dizinin alacağı reytingler oldukça önemli yer tutuyor. Çünkü kanallar dizilerin alacakları reytinge göre dizilerin devamına ya da erken final yapmasına karar veriyorlar.

Ağlama Anne Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

Atv son iki sezondur dizilerine oldukça sahip çıkıyor çok fazla reklam yaparak sık sık ekrana getirdiği dizileri adeta izleyiciye sevdirmek için elinden geleni yapıyor. Kolay kolay dizilerini final yaptırmayan ATV bakalım Ağlama Anne dizisi ile ilgili nasıl bir politika izleyecek. Dizinin en az bir sezon devam edeceğini tahmin ediyoruz Ancak 2. sezonda da reytingleri iyi gittiği müddetçe devam edecektir diye düşünüyoruz.

Ağlama Anne dizisinin pazar günkü rakiplerine kısaca bakacak olursak FOX TV’de yayınlanan savaşçı dizisi Star TV’de çarşamba gününden pazar gününe alınan Nefes Nefese dizisi Show TV de geçtiğimiz hafta ekrana veda eden Keşke hiç büyümeseydik dizisi bittiği için Show TV yabancı filmler yayınlamaya devam ediyor. Kanal D ekranlarında ise pazar akşamları şimdilik dizi yayınlanmıyor. pazar Akşamları en çok izlenen dizi olan TRT 1’de ekrana gelen elimi bırakma dizisi bakalım Ağlama Anne isimli dizi ile nasıl bir mücadeleye girecek reytinglerin galibi kim olacak, elbette savaşçı dizisinin ağırlığını koyacağını da unutmayalım.

Pazar akşamları çok fazla dizi olmadığı için ağlama anne dizisinin şansı oldukça yüksek görünüyor. Bildiğiniz üzere ilk 10 bölüm dizilerin genellikle denendiği ve reytinglerinin ölçüldüğü bölümler olması hasebiyle daha sonraki bölümlere devam edebilmesi için nasıl bir reyting oranına sahip olduğu AB ve Total reytinglerinin son ölçümleri dikkate alınarak karar veriyor.

Ağlama Anne Kaç Bölüm Sürecek Finali ne zaman

Atv Ağlama Anne Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

Eğer Ağlama Anne dizisi reytinglerini istenen seviyede tutarsa kesinlikle sezon sonuna kadar devam edecektir. Bu da Ağlama Anne dizisinin yaklaşık 30 bölüm yayınlanacağını gösteriyor. Ancak dizi reytingleri İyi devam ederse 30 bölümden sonra sezon finali yaparak 2. sezonunda da yine ATV ekranlarında devam edecek olan Ağlama Anne dizisi 2. sezonda yaklaşık 40 bölüm daha çekecek ve dizi 70. bölüme kadar ulaşacaktır. Elbette bunlar birer tahmin, dizinin ne kadar izleneceğini ilerleyen haftalarda göreceğiz ve bu Reyting sonuçlarına göre daha sağlıklı bir tahminde bulunacağız.

Atv Ağlama Anne Dizisinin ilk reyting sonuçları nasıl geldi?

Ağlama Anne Dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek

Sizlerde Ağlama Anne dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilir fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ağlama Anne dizisinin reyting oranlarını burada sizlere duyuracağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ağlama Anne Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak? (6 Yorum)

  1. Uzun süredir hiç bir dizinin bu kadar müptelası olmadım tüm emeği geçen sanatçılara tsk ederim.sadece tek isteğimiz dizideki heycanlı sahneler hep devam etsin.bir süre sonra her dizi gibi sonunu kolaylıkla tahmin etmiyelim.ki reytingler tavan yapsın ve bu dizi yi 2 sezon deil 10 sezon da olsa izliyelim.cok basarili dizinin devamini heycanla bekliyoruz.

  2. Su an iyi gidiyor diyebilirim ama sacmaliycani goruyorum butun diziler gibi.. ablasinin adnandan cocugu oldugunu bilip birbirlerine asik olmalari bence sacmasapan olmus.. eger bu ask yeserecekse ben bu diziyi izlememm…

Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2018