Ağlama Anne Dizisi Neden Bitiyor Final mi Yapıyor Niçin yayınlanmıyor?

Ağlama Anne Dizisi Neden Bitiyor Final mi Yapıyor Niçin yayınlanmıyor? Ağlama Anne dizisi Atv ekranlarında yayınlanmaya başladı. Ağlama Anne dizisi yapımcılığını Süreç Film üstlenirken başrollerini Birce Akalay, Özlem Yılmaz, Cansel Elçin, Sezin Akbaşoğulları, Selim Bayraktar ve Ekin Mert Daymaz üstleniyor.

Ağlama Anne dizisi Atv’de yeni sezonun iddialı işleri arasında. Uzun süre tanıtımları süren Ağlama Anne dizisi başlayalı bir kaç bölüm oldu. Ağlama Anne dizisi büyük umutlarla başladı. Ancak yayın gününden midir yoksa projenin konusu mu zayıf bilemiyoruz. İstenen reyting başarısını gösteremedi.

Ağlama Anne dizisi konusu; Alev Zeynep’le tanışır ve ilk bağlarını kurdu. Damla’dan gelen telefonla şok olur. Adnan, Zeynep’in izini bulmuştur ve onun yanına kapıya kadar gelmiştir. Adnan artık Zeynep’e çok yakındır. Adnan’ın da ortaya çıkmış olması Alev’in tüm planlarını alt üst eder. Alev Adnan’ın gerçeği öğrenmesini istemez.  Alev bu yolun sonunda kendini Çetin’in yanında bulur. Çetin ve Alev artık çıkar ortağıdır. Damla ise her iki taraftan da sıkışmış hisseder kendisini.

Alev bir yandan Adnan bir yandan Zeynep’i Damla’dan almaya çalışırlar. Ancak Damla buna engel olmak ister. Tek çare olarak ta Zeynep’i buradan ulaştırmak olarak görür. Zeynep’i üniversite için Kıbrıs’a göndermek ister. Ama Zeynep’i tamamen kaybedeceğinden habersizdir.

Ağlama Anne dizisi yayınlanmaya başladığı günden beri reytingleri şu şekilde oldu. İlk bölümü ile AB reyting sıralamasında 7. olan dizi total reyting sıralamasında da 5. sırada yer aldı. Yeni başlayan bir dizi için başarılı bir sıralama diyebiliriz. Ancak ilerleyen bölümlerde reyting oranları daha da düşerse Atv diziyi uzun süre yayınlamadan bitirebilir. Bu yüzden reyting sıralaması biraz daha üst sıralamalara çıkarsa uzun süre ekranda kalacaktır.

Ağlama Anne dizisi pazar akşamları yayınlanıyor. Pazar akşamı diğer kanallarda da iddaalı yapımlar yer alıyor. Bu yüzden daha zor bir reyting savaşı vermek zorunda kalacaktır. Ağlama Anne dizisini siz nasıl buldunuz? Sizce uzun süre yayınlanmalı mı? Yoksa final mi yapmalı? Yoruma yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ağlama Anne Dizisi Neden Bitiyor Final mi Yapıyor Niçin yayınlanmıyor? (15 Yorum)

  1. Bütün dizileri aynı günde yayınlarlarsa olacağı bu. Boş güne koyun bakın nasıl tutulur dizi çok güzel.

  2. Ailacek izliyoruz seviyoruz. ama aile dışı ilişkilerde yaşatılan olaylar yanlış.Ayrıca adnan ın ve damlanın yaptıgı çok yalnış bir son durum. Hata adnan da kadını becermesini biliyor ve sona ve çocugunu ve annesini ögreniyorsun utanmadan kadını siliyor. Delikanlılıga sıgarmı bu.

  3. Lütfen ya
    Final yapılmasın çok güzel bir dizi bitmesini istemiyjrjs lütfen devan etsin bari sez7n finali yapılsa ne olacak?

  4. Ahlaksızca ablasının eski aşkıyla ve yeğeninin babasıyla aşk yaşayacak. Hemen final yapsın

    • Kesinlikle ahlaksizca, resmen insanlara ablanin eski kiristirdigi ve cocuk dogurdugu adamla ask yasayabilirsin mesaji veriyor hemen final olmali

Eklenme Tarihi: 18 Ekim 2018