Ağlama Anne Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Konak, Manzaralı Yer Neresi?

Ağlama Anne Dizisi 7 Ekim pazar akşamı Atv de başlıyor. En merak edilen konulardan birisi de Ağlama Anne Nerede Çekiliyor? Ağlama Anne Hangi Konakta, Manzaralı Yer mahalle Neresi? diye sorulan sorulara yanıt vereceğiz bu konumuzda.. Özellikle Ağlama Anne Dizisinin çekildiği Konak Köşk nerede hangi semtte mahallede merak konusu oldu..

Ağlama Anne dizisi İstanbul’da çekiliyor. Tam olarak dizinin çekildiği Köşkü yalıyı adres olarak vermeyeceğiz ancak Beykoz’da olduğunu hemen belirtelim. İstanbul Beykoz’da bulunan ve tarihi özellik arzeden bir çok yalı ve köşk yıkılma süreci geçirmiş, Kültür bakanlığını ve Tabiat varlıklarını koruma müdürlüğün emir veren Cumhurbaşkanı Erdoğan bu tarihi yalı ve köşklerin korumaya alınmasını ve aslına uygun restore edilmesini istemişti. İşte Ağlama Anne dizisi fragmanda gördüğünüz ve dizinin çekildiği köşk de bunlardan birisi..

Ağlama Anne Dizisinin çekildiği Konak

Ağlama Anne Dizisi Nerede Çekiliyor? sorusu elbette sadece İstanbulda Beykoz açıklarında bulunan yukarıdaki köşkten ibaret değil. Ancak Bu köşk dizinin en çok çekileceği ve ana hikayesinin geçeceği yer olduğu için özel olarak kiralanmış ve dizinin çekimleri boyunca görsel olarak sunulacak bir köşk. Kültür bakanlığından özel izinle ve yüksek kiralama bedeli ile 3 aylığına kiralanmış olan köşk için ne kadar bedel ödendi bilemiyoruz..

Ağlama Anne Dizisinin çekim yerleri bu köşk ile sınırlı değil tabi. Bir çok yer göreceğiz İstanbul’da. Ağva’dan Üsküdar açıklarına, Boğaz manzarasından Çamlıca tepesinden eşsiz manzaraya kadar İSTANBUL’DAKİ EN ÖZEL EN GÜZEL YERLERİ dizi boyunca izlemeye devam edeceğiz. Özellikle Çamlıca tepesinden görülen İstanbul boğazı her şeye değer inanın..Ağlama Anne Dizisi İstanbulda hangi mahallede Nerede Çekildi

Ağlama Anne Dizisinin hapishane sahneleri ise Avlu dizisini izleyenlere tanıdık gelmiş olabilir. Avlu dizisinin çekildiği özel platformda izin alınarak yapılan kısa çekimlerde Ağlama Anne Dizisi izleyicilerinin dikkatini çekmiş ve neresi diye merak etmiş olabilirler. Fragmanda da görülen sahnelerdeki hapishane sahneleri ve çekimleri Avlu dizisinin mekanlarında kısa süreli olarak yapılmıştır. Demek ki diziler ara sıra çekim erlerini birbirlerine kullandırabiliyorlar..

Bu arada Ağlama Anne Dizisinde fragmanda görülen yerler neresi diye merak edenlere hemen yazalım ki görülen yerler İstanbul’da farklı sahiller ve sahil kıyılarında bulunana kafelerde çekimler de yapılıyor. Özlem Yılmazın sahneleri daha çok dış çekimlere denk gelirken Birce Akalay da oldukça fazla olan dizi setleri arasında mekik dokuyor desek yeridir. İyi bir dizi bizleri bekliyor.Ağlama Anne Dizisi Nerede Çekiliyor hangi mahalle

Ağlama Anne Dizisi çekim yerleri ve kalitesi ile fark yaratacak gibi görünüyor. İstanbul’da farklı mekanlarda Beykozda bulunan yukarıdaki köşk de iç çekimler yapılırken Beykoz ve boğaz civarındaki sahnelerde de oldukça güzel manzaralı yerler izleyeceğiz. Ağlama Anne Dizisi nerede çekildi hangi semt hangi mahalle sorularına yeni görüntüler geldikçe eklemeler yapacağız. Şimdilik hoşça kalın..

Not: Dizinin afişi için ormanlık alanda kısa fotoğraf çekimleri yapıldı. Ağlama Anne dizisi İstanbul’da Belgrat ormanlarında çekildiği sahnelerde ileriki bölümlerde izleyiciyi gösterilecek. Mekanlar çok güzel olduğu için merak edilecek olan manzaralı ormanlı yerin Belgrat ormanları olduğunu hemen yazalım şimdiden..
Ağlama Anne dizisi belgrat ormanlarında çekiliyor

Ağlama Anne Dizisi Son fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2018