Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları Kadrosu Haberleri Konusu Özeti (Atv)

Sevilerek izleneceğini düşündüğümüz Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları Kadrosu Haberleri Konusu Özeti (Atv) ekranlarında 7 Ekim pazar akşamı başlıyor. Dizinin tüm kadrosu ve oyuncularını sizler için ek tek yazıp karakter analizlerini içeriğimize ekledik ve dolu dolu bir sayfa oluşturduk..

Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları Kadrosunda Kimler Var?

Birce Akalay – Alev Fırıncıoğlu

Birce Akalay - Alev Fırıncıoğlu

Cansel Elçin – Adnan Alan

Cansel Elçin - Adnan Alan

Özlem Yılmaz – Damla Fırıncıoğlu

Özlem Yılmaz - Damla Fırıncıoğlu

Ekin Mert Daymaz – Mert Bayer

Ekin Mert Daymaz - Mert Bayer

Aslıhan Malbora – Zeynep Fırıncıoğlu

Aslıhan Malbora - Zeynep Fırıncıoğlu

Yeni Sezonda ATV Ekranlarında Yayımlanacak Olan Yıllar Sonra Dizisinin İsmi “Ağlama Anne” Olarak Değiştirildi. Dizinin Çekimleri İse Bugün Başladı !
Atv kanalından yeni sezon hazırlıkları erken duyulmaya başladı bu sene. Türkiyenin önde gelen kanallarından Atv’den yeni bir dizi geliyor. Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti (Atv Yeni Sezon)da başlayacak olan bu dizi merak konusu oldu.

Süreç Film’in yapımcılığını üstleneceği,senaryosunu Esin Gök’ün kaleme alacağı,yönetmen koltuğunda ise Feride Kaytanın oturacağı dizinin ismi “Ağlama Anne” olarak belirlendi. Atv ekranlarında yayınlanması kesinleşen dizi için oyuncu seçmeleri devam ediyor. Ağlama Anne oyuncuları Birce Akalay, Özlem Yılmaz ve Cansel Elçin ile Ekin Mert Daymaz Aslıhan Malbora başrollerde..

Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları Kadrosu Haberleri Konusu Özeti (Atv)

Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları henüz kesinleşse de bir takım çalışmalar yani Cast çalışmaları devam ediyor. Atv de yeni ekrana gelecek Ağlama Anne dizisinin çekimlerinin Ağustos sonu itibarıyla başlaması bekleniyor. Ağlama Anne Dizisi oyuncu kadrosu belli oldukça buraya yazacağız ve sizlere duyuracağız.

Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları Kadrosu Haberleri Konusu Özeti (Atv)

Ağlama Anne Dizisi Konusu ve özetini de sizlere detaylı olarak buradan yazacağız. “Ağlama Anne” yeni sezonda Atv ekranlarında olacak.​ Bu arada Ağlama Anne Dizisinin hangi gün yayınlanacağı konusu kanal tarafından açıklanmazken dizinin perşembe günleri kanatsız kuşlar dizisinin yerine başlaması muhtemel görünüyor..

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği,Feride Kaytan’ın yönetmenliğini yapacağı,senaryosunu Esin Gök’ün kaleme alacağı,Atv’de yayınlanacak olan “Ağlama Anne” dizisinin başrol oyuncuları belli oldu.

Çekimleri Ağustos ayınını ikinci haftası başlayacak olan Ağlama Anne dizisi Eylül’de Atv ekranlarında başlıyor. Başrollerinde Birce Akalay ve Cansel Elçin’in yer aldığı Yıllar Sonra’nın senaryosunu Esin Gök, yönetmenliğini ise Feride Kaytan gerçekleştirecek.

Ağlama Anne dizi oyuncuları

Yaşanmış bir hikayeden esinlenen Ağlama Anne dizisi ”Bazı günahların cezasını masumlar çeker ve bazı günahların kefareti bir ömür sürer” sloganı ile ekranlara gelecek.

Son olarak Siyah Beyaz Aşk dizisinde izlediğimiz Birce Akalay ve son olarak Eve Dönüş dizisinde rol alan Cansel Elçin dizinin başrol oyuncuları oldu. “Ağlama Anne Eylül’de Atv’de!
Ağlama Anne’nin KADROSU YAVAŞ YAVAŞ SEKILLENMEYE BAŞLADI!!
Başrollerini Birce Akalay ve Cansel Elçin ve Özlem Yılmaz’ın paylaştığı yeni dizi Ağlama Anne’nin kadrosuna EKIN MERT DAYMAZ’da dahil oldu
Ağlama Anne yakında Atv ekranlarında.
Ağlama Anne dizisi oyuncu kadrosu
Ağlama Anne dizisi oyuncu kadrosu
Ağlama Anne oyuncuları Birce Akalay, Özlem Yılmaz ve Cansel Elçin ile Ekin Mert Daymaz, Aslıhan Malbora..devamı geliyor. Bu sayfada tüm oyuncuları sizler için yazmaya devam edeceğiz.

Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları Kimler işte Kadrosu

Birce Akalay (Ağlama Anne Alev karakteri)

19 Haziran 1984 tarihinde İstanbulda doğan başarılı oyuncu ve tescilli güzel bir çok dizide başrol oynamış ve kendisini tüm Türkiye’ye sevdirmiştir. Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisinde Şirin karakteri ile herkesin bir kez daha hayranlık duyduğu isimdir.

Birce Akalay (Ağlama Anne Alev karakteri) Birce Akalay Ağlama Anne dizisinde Alev karakterine hayat verecek ve oldukça güzel bir rolde izleyici karşısına çıkacaktır..

Birce Akalay – Alev Fırıncıoğlu Karakterinin detayları:Zeynep’in “öz annesi”, Damla’nın ablası. Adnan’ın geçmişte tek gecelik ilişki yaşadığı kadın. Hırslı bir kadındır Alev. Sarhoş olduğu bir gece yaptığı tek hatayla tüm hayatını karartmıştır. Muhafazakar ailesine bunun hesabını veremeyeceği için bebeğini aldırmaya karar vermiş, ancak beceremeyince bebeğini kaldığı yurtta gizlice doğurmuş ve ölüme terk etmiştir. Bebek son anda kurtarılmış, Alev ise hapse atılmıştır. O gün ailesiyle olan tüm bağları kopmuştur. Ancak aradan yıllar geçtikten sonra Alev çok pişman olmuş, aslında hayatta kızından başka hiç kimsesi olmadığını anlamış ve bugün Damla’nın karşısına çıkıp, kızını geri istiyordur.
Birce Akalay - Alev Fırıncıoğlu

Cansel Elçin (Ağlama Anne Adnan rolü)

20 Eylül 1973 tarihinde İzmitin Tire ilçesinde dünyaya gelmiş olan Cansel Elçin 1982 yılından bu tarafa Paris’te yaşamını sürdürmektedir. Cansel Elçin ülkemizde bir çok dizide başrol oynamış Tuba Büyüküstün ile birlikte başrol oynadığı Gönülçelen dizisi ile gönüllere taht kurmuştur…

Cansel Elçin (Ağlama Anne Adnan rolü) Cansel Elçin Ağlama Anne dizisinde Adnan rolüyle izleyicinin yine en çok seveceği karakterlerden birisi olmaya geliyor..

Cansel Elçin – Adnan Alan Karakter detayları:

Zeynep’in babası, Nedret ve Çetin’in oğlu, Özlem’in eşi, Mert’in eniştesi. On sekiz yıl önce Alev’le birlikte olan, bugün Alev’in hâlâ unutamadığı tek aşkı. Damla’nın ise aşık olacağı tek adam! Adnan başarılı ve geleceği parlak bir iş adamıdır. Adam gibi bir adamdır Adnan. Gençken tatil için gittiği Antalya’da yolu Alev’le kesişmiş, aynı gece Alev’le birlikte olmuştur. Sabah olduğunda Alev uyanmadan İstanbul’a dönmüştür. Oradan da eğitim için Amerika’ya… O gece Alev’in hamile kaldığından haberi yoktur. Baylan Holding’in sahibi Nevzat Bayer’in kızı Özlem’le evlidir ve Alya isminde altı yaşında bir kızı vardır. Kızı, Adnan’ın en hassas noktasıdır. Mutsuz bir evliliği vardır ve eşinden boşanmaya karar vermiştir.
Cansel Elçin - Adnan Alan

Özlem Yılmaz (Ağlama Anne Damla karakteri)

17 Temmuz 1986 tarihinde İstanbulda doğmuş olan güzel ve başarılı oyuncu bir çok dizide oynamış başarılı olmuş ve kendisini ispat etmiştir. Özellikle Unutulmaz dizisi ile izleyicilerin gönlüne girmeyi başaran Özlem Yılmaz uzun süredir ekranda yoktu, iyi ki Ağlama Anne dizisi ile aramıza döndü…

Özlem Yılmaz (Ağlama Anne Damla karakteri) Özlem Yılmaz Ağlama Anne dizisinde Damla karakteriyle farklı çizgisini gösterecek umarız. Son dizisi Kara Ekmekte oldukça dikkat çeken bir rolde oynamıştı güzel oyuncumuz..

Özlem Yılmaz – Damla Fırıncıoğlu Hakkında Karakter detayları:
Zeynep’in annesi. Adnan’ın aşık olacağı kadın. Tüm hayatını, doğar doğmaz ölüme terk edilen bir bebeğe adamış fedakâr kadın. İyi niyeti ve saflığı yüzünden okunası, örnek bir insandır Damla. Henüz on sekizindeyken hapse düşen ablasının bebeğini evlat edinmiştir. Genç yaşta sırtladığı yük sebebiyle ne aşık olabilmiş, ne yuva kurabilmiştir. Henüz on sekizinde, doğurmadan “anne” olmuştur. Dişinden tırnağından arttırıp hem okutmuş, hem babası belli olmayan bir çocuk olduğu için baştan beri Zeynep’i benimseyemeyen ailesinden korumuş ve bin bir fedakarlıkla bugünlere getirmiştir.

Özlem Yılmaz - Damla Fırıncıoğlu

Aslıhan Malbora (Ağlama Anne Zeynep rolü)

Aslıhan Malbora Ağlama Anne Zeynep rolü Ağlama Anne Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri için Tıklayın >>

Ağlama Anne Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Aslıhan Malbora 1995 yılında Afyonkarahisar’da doğmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde gıda mühendisliği okumuş olan Aslıhan Malbora Akademi 35 buçuk sanat evinde oyunculuk eğitimi almıştır. Geçtiğimiz sezon Atv’de ekrana gelmiş olan Seven Ne Yapmaz dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Aslıhan Malbora bu dizide Zeynep karakterini oynamıştır. yeni sezonda Ağlama Anne dizisinde Zeynep karakteri ile karşımıza çıkıyor.

Aslıhan Malbora - Zeynep Fırıncıoğlu

Aslıhan Malbora – Zeynep Fırıncıoğlu HAKKINDA DETAYLAR:
Damla’nın kızı, Alev’in “gerçek kızı”. Mert’in aşık olduğu kız. Adnan’ın ise hiç bilmediği, varlığından bile habersiz olduğu kızı. Damla’nın bin bir fedakarlıkla bugünlere getirdiği Zeynep, geçmişinde olanlardan habersizdir. Annesi sandığı Damla, aslında teyzesidir. Gerçek annesi Alev, onu doğar doğmaz elleriyle ölüme itmiştir. Hiç tanımadığı babasının ise, o doğmadan evvel öldüğünü sanmaktadır. En büyük destekçisi, sığınağı ve de sırdaşı, tüm varlığını adadığı annesi Damla’dır.

Ağlama Anne Ekin Mert Daymaz

Ekin Mert Daymaz yeni dizisi Ağlama anne
Ekin Mert Daymaz 1990 yılında Hollanda’da doğmuştur. Eğitimini ise İstanbul’a gelerek Haliç Üniversitesi’nde antrenörlük ve Fitness bölümünde tamamlanmış olan Ekin Mert Daymaz 2013 Best Model Of Turkey Yarışması’nda üçüncü olmuştur. Ilk oyunculuk deneyimini Not Defteri dizisi ile yaşayan oyuncumuz daha sonra Çilek kokusu dizisinde Volkan karakteri ile herkesçe tanınmıştır. Geçtiğimiz sezon Fox’ta yayınlanan kırlangıç fırtınası dizisinde başrolde oynamış ve Şahin karakterini canlandırmıştır.

Ekin Mert Daymaz - Mert Bayer

Ekin Mert Daymaz – Mert Bayer Hakkında Detaylar:
Nevzat’ın oğlu, Özlem’in kardeşi, Adnan’ın kayınbiraderi. Zeynep’in ilk ve tek aşkı. Mert ilkokul yıllarındayken anne babası boşanmıştır. Boşandıktan sonra Nevzat, Mert’i annesine bir daha göstermemiştir. Babası Nevzat o günden sonra gerek Mert’in, gerekse diğer eşinden olan evladı Özlem’in üstüne daha fazla düşmüştür. Mert içinden çıktığı ailenin ait olduğu sosyal sınıfın çok dışında hareket etmeyi seçmiş bir gençtir. Zeynep’in de okuduğu üniversitede okumaktadır. Zeynep, etrafındaki diğer kızlardan farklı olduğu için dikkatini çekmiştir. Kendi ruhunu onda bulacak ve ona sırılsıklam aşık olacaktır. Ama bu aşk yüzünden babası Nevzat’la ters düşecektir.

Ağlama Anne Turgay Kantürk

Turgay Kantürk Ağlama anne dizisi oyuncu kadrosunda
Turgay kantürk 1961 yılında İstanbul ilimizde doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi’nde konservatuar tiyatro bölümü mezunudur. 2011 yılında rol aldığı Kuzey Güney dizisi ile hem ilk oyunculuk deneyimini yaşayan hem de oldukça başarılı bir karakter çizen Turgay kantürk daha sonra Tatar Ramazan Serçe Sarayı hatırla Gönül ve kalbim yangın yeri gibi dizilerde önemli rollerde oynamıştır. Geçtiğimiz sezon Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde Avni karakterini canlandırarak en önemli rollerinden birisini oynamıştır.

Burcu Gönder Ağlama Anne

Burcu Gönder Ağlama anne dizisi oyuncu kadrosu
Burcu Gönder 7 Şubat 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Fakültesinden mezun olduktan sonra Ayışığı Sanat Evi tiyatro grubuna katılmış ve çeşitli oyunlarda rol almıştır. Burcu Gönder 2006 yılında Bir Demet Tiyatro 2008 ve 2010 yılları arasında Çok Güzel Hareketler Bunlar, 2011 yılında Aşağı Yukarı Yemişliler, 2013 yılında Hükümet Kadın 2 filminde, 2015 yılında ise Eğlendirme Dairesinde rol almıştır.

Hüseyin Soysalan Ağlama Anne

Hüseyin Soysalan Ağlama Anne
Hüseyin Soysalan 1959 yılında Ankara’da doğmuş Ankara Devlet Tiyatrosu’nda konservatuarda eğitimini tamamlanmıştır. 2000 yılında Bizim Evin Halleri dizisi ile ilk deneyimini yaşayan da oyuncu daha sonra doludizgin yıllar Sakarya Fırat. Es es, Ezel, Dila Hanım ve Karadayı gibi dizilerde önemli karakterleri canlandırmıştır. Atv’de Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ve son olarak Çukur dizisinde çok önemli karakterleri canlandırmıştır.

Nihal Koldaş

Nihal Koldaş Ağlama anne dizisi oyuncusu
Nihal Koldaş 1955 yılında Ankara’da doğmuştur.Birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu ilk olarak 1989 yılında Cahide dizisinde karşımıza çıkmıştır. İçerde, Masumiyet, Bir Deniz Hikayesi, A.Ş.K, Güldünya önemli karakterleri oynadığı başlıca yapımlardır.

Selim Bayraktar

Selim Bayraktar Ağlama anne dizisi oyuncusu
Selim Bayraktar 17 Haziran 1975 tarihinde Irak Kerkük’te doğmuştur, daha sonra Türkiye’ye gelen ve Eskişehir’de yaşamaya başlayan Selim Bayraktar Ankara Hacettepe Üniversitesi’nde Devlet Konservatuvarı ve tiyatro bölümü başarıyla tamamlamış, en önemli dizi ve filmleri ise Aşk Sana Benzer, romantik komedi, vezir parmağı, Vahşi Batı, Çoban Yıldızı, ufak tefek cinayetler, Cingöz Recai, gecenin kraliçesi, Aşk Sana Benzer önemli dizi ve filmleri olmuştur.

Selim Bayraktar - Ali Osman

Selim Bayraktar – Ali Osman Detayları:
Annesiz – babasız büyüyen Ali Osman’ı Kevser halası büyütmüştür. Anne ve babasını çocuk yaşta kaybetmek, erken yaşta büyümesine, sert yapıya bürünmesine, her işini tek başına halletmesine yol açmıştır. Bugün kayda değer bir güce sahip olmasına karşın prensiplerini terk etmemiştir. Gücünün yanında saygı gören biri olmasının sırrı da budur. Herkese bir şekilde istediğini yaptıran Ali Osman’ın lafını dinlemeyen tek kişi ise Alev’dir. Çünkü söz konusu Alev olduğu zaman Ali Osman, kalbine de hükmetmek de zorlanıyordur.

Nisa Sofiya Aksongur

Nisa Sofiya Aksongur Ağlama anne dizisinde
Nisa sofiya aksongur 30 Mart 2011 doğumlu olan küçük oyuncumuz 7 yaşındadır. Daha önce Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Hanzade karakterini oynamış, daha sonra 2016 yılında Samsung reklamlarında gördüğümüz minik oyuncumuz Leyla Şirin ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Adını Sen Koy dizisinde de rol almış olan Nisa sofiya aksongur oldukça yetenekli bir oyuncudur.

Sezin Akbaşoğulları Ağlama Anne Özlem rolünde

Ekin Mert Daymaz ile Sezin Akbaşoğulları “Ağlama Anne” dizisinde abla kardeşi oynuyor. Sezin Akbaşoğulları ise Adnan’ın (Cansel Elçin) eşi Özlem’e hayat veriyor..
Sezin Akbaşoğulları Ağlama Anne dizisinde Özlem rolü

Sezin Akbaşoğulları – Özlem Alan Hakkında Detaylar: 

Adnan’ın eşi, Alya’nın annesi, Nevzat’ın kızı, Mert’in ablası. Özlem tüm hayatını, hatta nefretini bile kocası Adnan’a göre azaltıp çoğaltan bir kadındır. Zengin ailesi tarafından şımartılarak ve bolluk içinde büyümüştür. İsteyip de elde edemediği hiçbir şey olmamıştır şimdiye dek anne sevgisi dışında! Sekiz yıllık evli olduğu Adnan’a saplantı derecesinde aşıktır, ama evliliği birkaç sene önce çatırdamaya başlamıştır. Alya’yı doğurmak istemiş ama doğduktan sonra çocuk sorumluluğu ağır gelmiştir. Şu anda Alya’yı da kullanarak Adnan’ı elinde tutmaya çalışmaktadır.
Sezin Akbaşoğulları - Özlem Alan

Rami Narin Ağlama Anne Dizisinde

1996 yılında istanbulda doğan Rami Narin Ezra dizisinde Taylan karakterini canlandırmıştı daha önce..Rami Narin Ağlama Anne Dizisinde bakalım nasıl bir rolde olacak..
Rami Narin Ağlama Anne Dizisinde

Mine Kılıç Ağlama Anne Dizisinde

1986 yılında Mersin’de doğmuş olan Mine Kılıç, Tiyatro ve oyunculuğa çok meraklı olduğu için dizi oyunculuğuna başlamıştır. 2016 yılında Bana Sevmeyi Anlat, 2016 da Aile İşi ve 2012 yılında Beni Böyle Sev dizilerinde rol almıştır. Mine Kılıç Ağlama Anne Dizisinde karakteri rolü belli olunca yazacağız buraya..
Mine Kılıç Ağlama Anne Dizisinde

Oktay Gürsoy Ağlama Anne Dizisinde

1984 yılında Ankara’da doğan oyuncu 1.84 boyundadır. Hatırla Sevgili ile ilk dizisinde rol aldıktan sonra Behzat Ç , Dila Hanım , Hatırla Sevgili ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi yapımlarda rol alan oyuncu evlidir. En çok tanınan rolü ise Arka Sokaklar dizisindeki Müfettiş Veysel rolüdür.
Oktay Gürsoy Ağlama Anne Dizisinde

Pelinsu Çileli Ağlama Anne Dizisinde

1997 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiş güzel oyuncu Pelinsu Çileli 170 cm boyunda 56 kg ağırlığındadır. “Geleceğin Starı” yarışmasına katılarak kendisini gösteren Pelinsu Çileli 21 yaşında ve oyunculuğa çok meraklı. Daha önce farklı bir dizide rol almayan Pelinsu Çileli İzmir‘li ve Ağlama Anne Dizisi ilk deneyimi olacaktır..
Pelinsu Çileli Ağlama Anne Dizisinde

Gurur Aydoğan Ağlama Anne Dizisinde

Gurur Aydoğan 8 Kasım 1988 tarihinde İstanbulda doğmuştur. 15 Mayıs 2016’da vefat eden Türk sinemasının usta isimlerinden birisi olan Oya Aydoğan’ın oğludur. 1988 yılında doğan Gurur Aydoğan, 1.90 boyunda ve 86 kg. olan yakışıklı oyuncudur. İlk dizi deneyimi Ağlama Anne Dizisi olacaktır..
Gurur Aydoğan Ağlama Anne Dizisinde

Osman Wöber Ağlama Anne Dizisinde

27 Şubat 1960 tarihinde Ankarada doğmuş olan Osman Wöber bir çok dizi ve filmde oynamıştır. Özellikle uzun yıllar rol aldığı Kurtlar vadisi dizisinde efsane bir karakter olan Tuncay Kantarcı’yı canlandırmıştır.. Osman Wöber Ağlama Anne Dizisinde hangi rolde oynayacak belli olunca yazacağız..
Osman Wöber Ağlama Anne Dizisinde

Deniz Gündoğdu Ağlama Anne Dizisinde

Deniz Gündoğdu Yeni sezonda ise Atv ekranlarında yayınlanacak olan Ağlama Anne isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Deniz Gündoğdu’nun daha önce oynadığı dizilerde yan rollerde yer aldığını biliyoruz.. Son dizisi Ağlama Anne de Deniz Gündoğdu hangi karakteri canlandıracak belli olunca yazacağız.
Deniz Gündoğdu Ağlama Dizisinde

Sıla Türkoğlu Ağlama Anne Dizisinde

Ağlama Anne Dizisine en son Sıla Türkoğlu dahil oldu. Sıla Türkoğlu daha önce bir kaç dizide kısa süreli oynaa da ilk kez bir diziye önemli bir karakter olarak dahil oldu..Sıla Türkoğlu Ağlama anne dizisinde

Ağlama Anne Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı çıktı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ağlama Anne Dizisi Oyuncuları Kadrosu Haberleri Konusu Özeti (Atv) (3 Yorum)

  1. Sen ağlama anne oyuncuları lütfen bitirin bu nasıl bir senaryo yaprak dökümü varı şimdiye kadar kimseyi bulamamış ablasının kocasına aşık oluyor Burak’ın karnimiz tok.

  2. diziler muhteşem günlük diziniz beni bırakma bu kadar güzel diziyi saat 16 00 a alırmısınız atv olarak özel rica

Etiketler: Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2018