Ağlama Anne Dizisi Şarkısı Müziği Dizide Çalan Jenerik Fon Müzikleri

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Ağlama Anne Dizisi Şarkısı Müziği Dizide Çalan Jenerik Fon Müzikleri konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Ağlama Anne Dizisi Şarkısı Müziği Dizide Çalan Jenerik Fon Müzikleri hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Ağlama Anne Dizisi Şarkısı Müziği Dizide Çalan Jenerik Fon Müzikleri… Ağlama Anne dizisi dramı doruklarda yaşayan ve bize de yaşatacak bir dizi. Bu yüzden de dizi de çalan şarkılar hep hüzünlü olacaktır. İzleyiciler böyle dizileri ve müzikleri çok severler.

Ağlama Anne dizisi konusu; Alev lise döneminde tek gecelik bir ilişki yaşar. Ancak Alev bunun acısını yıllar boyunca çekecektir. Alev o gecenin hatırası olarak hamile kalır ama bu çocuğun doğmasını istemez. Ancak çevredekiler bu durumu duyar. Alev’in adı da evlat katiline çıkar. Alev Adnan’ın kızı olan Zeynep’ de kendini bu garipliğin içine doğmuş bulacaktır.

Zeynep annelik duygusunu annesi Alev’de değil teyzesi Damla’da tadar. Sonraki zamanlarda Zeynep ve Mert aşkı göreceğiz. Zeynep Mert aşkı da annesinin kaderi gibi mi olacak yoksa güzel bir aşk mı göreceğiz?

Ağlama Anne dizisi oyuncuları rolleri karakterleri için TIKLA…

Süreç Film’in yapımcılığında yayınlanacak olan Ağlama Anne dizisinin yönetmeni ‘Meryem’ ve ‘Ölene Kadar’ dizilerine imza atan Feride Kaytan oldu. Esin Gök Ağlama Anne dizisinin senaryosunu yazıyor. Alev’i dizi de Birce Akalay canlandırıyor. Birce Akalay dizi de psikolojik sorunları olan bir kadını canlandırıyor. Teyzesi Damla ise Zeynep’e annelik yapıyor.

Adnan ise kendi çocuğu olan Zeynep’ten habersiz yaşamaktadır. Damla Zeynep’in babasını bulmasını sağlayacak mı? Alev’in psikolojisi düzelecek mi kızına sahip çıkacak mı? Ağlama Anne dizisinde çalan şarkıları sizlerle bu konumuzda paylaşıyoruz. Ağlama Anne dizisinin ilk fragmanında herkesi ağlattı bile.

Ağlama Anne ilk fragmanında hapishanede bir hamile kadın doğum yapıyor. Kendi başına doğurduğu bebeği kapının penceresinden birisine teslim ediyor. Ama kime veriyor neden veriyor? Bu sorular bile diziyi merak ettiriyor. Ağlama Anne dizisi bilgilerini şarkılarını sizlerle bu konumuzda paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2018