Ağlama Anne Dizisi Yeniden Başlayacak mı, Başka Kanala Geçip Devam Edecek mi?

ATV ekranlarında pazar Akşamları yayınlanan Ağlama Anne isimli dizi oldukça kısa sürdü ve geçtiğimiz hafta 13. bölüm ile final yaparak ekranlara veda etti. Ağlama Anne dizisinin erken final izleyicileri oldukça ve dizinin yeniden başlaması için veya başka bir kanalda ekrana gelmesi için yoğun bir sosyal medya çalışması başlatıldı bu konuda hem ATV hem de diğer kanallara mesajlar göndererek Ağlama Anne dizisinin yeniden başlaması için kampanyalar başlatıldı.

Ziyaretçilerimiz bizlere Ağlama Anne dizisi yeniden başlayacak mı Tekrarı olacak mı ATV veya diğer kanallar Ağlama Anne dizisi ile ilgili herhangi bir yeni gelişme yaşanacak mı diye meraklı soruları bizlere iletiyorlar. Bizler de buradan sizler için Ağlama Anne dizisi ile ilgili herhangi bir gelişme olduğunda ATV veya diğer kanallarda yeni bir gelişme yaşandığı takdirde bütün ziyaretçilerimize son dakika haberi olarak sitemizden durmayı planlıyoruz.

Ağlama Anne Dizisi Devam edecek haberleriAğlama Anne Dizisi Yeniden Başlayacak mı, Başka Kanala Geçip Devam Edecek mi?

Ağlama Anne, 7 Ekim 2018 tarihinden itibaren atv’de yayınlanmaya başladı ve izleyenler diziyi çok sevdi tuttu. Birce Akalay, Cansel Elçin, Özlem Yılmaz, Sezin Akbaşoğulları ve Selim Bayraktar’ın başrollerini paylaştığı, senaristliğini Berfu Ergeneron un yaptığı, yönetmen koltuğuna Feride Kaytan’ın oturduğu ve konusu ile oldukça ilgi çeken  Ağlama Anne dizisinin yeniden başlaması ve devam etmesi için sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilir bu konuda hem ATV hem de diğer kanalları dizinin devam etmesi için mesajlarınıza iletileriniz ile uyarabilirsiniz.

Reytingleri çok kötü olmayan Ağlama Anne dizisinin devam etmesini izleyicileri oldukça çok talep ediyor. Özellikle uzun süredir ekranda olmayan Özlem Yılmaz ve Cansel Elçin gibi isimleri buluşturan Ağlama Anne dizisinin uzun süre devam etmesini çok isteyen izleyiciler reytinglerin çok kötü olmadığını 3 ve 4 arasındaki Total reyting oranlarının Ağlama Anne dizisinin uzun süre devam etmesi için yeterli olduğunu düşünseler de Atv kanalı aynı görüşte olmadığı için diziye 30 Aralık 2018 pazar akşamı final yaptırmış ve dizi 13 bölümü ile ekrana veda etmişti.

Ağlama Anne Dizisi Yeniden Başlayacak mıAğlama Anne Dizisi Yeniden Başlar mı, Ağlama Anne Başka Kanala Geçer mi Devam Eder mi?

Ancak Atv de yeni dizilerin olmaması ve pazar akşamları başka bir dizinin henüz yayına hazır olmaması nedeniyle dizinin devam etmesini eğer ATV olmayacaksa başka bir kanalda Ağlama Anne dizisinin sürmesi için izleyenler oldukça büyük talep gösteriyor. Bakalım bu talepler karşılanacak mı Ağlama Anne dizisi yeniden başlayacak mı herhangi bir gelişme olduğunda sizlere bu sayfadan ilk olarak duyurmaya çalışacağız. Sizler de yorum ve görüşlerinizi de Ağlama Anne dizisinin devam edip sürmesi hakkında yorumlarınızı fikirlerinizi aşağıya yazınız lütfen.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ağlama Anne Dizisi Yeniden Başlayacak mı, Başka Kanala Geçip Devam Edecek mi? (7 Yorum)

  1. ağlama anne dizisi çok keyfle izlenen bir diziydi kadrosuyla mütiş görselleri ekrana bağlayan bie diziydi devamı başlasın lütfen

Eklenme Tarihi: 6 Ocak 2019