Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Haberi

Ağlama Anne Reytingleri Kötü Geldi, Dizi Erken Final mi Yapacak Bitecek mi?

İlk bölümü ile 7 Ekim pazar akşamı Atv ekranlarında yayınlanan Ağlama Anne dizisinin açıklanan ilk Reytingleri beklentilerin altında kaldı ve Kötü Geldi, peki böyle bir durumda Ağlama Anne Dizisi biter mi, Erken Final mi Yapacak dizi Bitecek mi? sorularımı merak edenler için kısa bir açıklama ve reyting sonuçlarından analiz yapalım istedik.

Oyuncu kadrosu oldukça zengin olan ve Birce Akalay ile Özlem Yılmaz‘ın baş rollerinde oynadığı dizinin ilk bölümü oldukça merak ediliyordu. Dizinin alacağı reyting oranları da bir o kadar merak edildi ve kaç oranında reyting aldığı izleyenlerin sorgularına takıldı. Bizde açıklanan resmi reytingleri sizlerle paylaşarak dizinin geleceği hakkında kısaca yazalım istedik:

Ağlama Anne Dizisi Reytingleri Nasıl? İlk bölüm Total Reytingleri ve Ab Reyting Sonuçları nasıl geldi dizi umut vadediyor mu?  Ağlama Anne Dizisi Ab ve Total Reytingleri

Ağlama Anne Dizisi Total Reytingleri

Ağlama Anne Dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek

Ağlama Anne Dizisi Ab Reytingleri

Ağlama Anne Dizisi Ab ve Total reytingleri

Yukarıdaki oranları incelediyseniz Ağlama Anne dizisinin Reytinglerinin Kötü Geldiğini anlamışsınızdır. Beklenti ilk 5 dizi arasında yer bulmaktı ancak dizi ilk bölümü ile Totalde 7. sırada Ab grubu reytinglerinde ise ancak 11. sıraya yer bulabildi. Yani beklentilerin altında kaldı ilk bölümden. Peki Ağlama Anne Dizisi Erken Final mi Yapacak Bitecek mi?

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

Elbette diziler kolay başlamıyor ama maalesef reytingleri düşük olan diziler kolayca erken final kararı alabiliyor. Elbet bu kararları kanal ve yapımcılar ortaklaşa alıyorlar. Ağlama Anne Reytingleri olumsuz gelince ve beklentilerin altında dizi severler kadar Atv de üzülmüştür. Çünkü çok fazla dizinin olmadığı gün daha iyi bir başlangıç yapabilirdi.

Ağlama Anne Reytingleri düşük geldi, Dizi Erken Final mi Yapacak Bitecek mi?

Elbette Ağlama anne dizisine daha fazla şans verilecektir. Zaten pazar akşamı bir çok dizi ve program aynı anda başladı. İzleyici neyi izleyeceğini bilemedi açıkçası. Ağlama Anne, Bir Litre Gözyaşı, Nefes Nefese ve Savaşçı dizileri ilk kez yayınlandı pazar günü. Böyle olunca da izleyenler hangisine bakacağını şaşırdılar. Ağlama Anne Reytingleri de beklentilerin altında kaldılar..

Ağlama Anne Reytingleri nasıl ab ve total sonuçlar

Atv Ağlama Anne dizisi için erken final alacak mı dizi devam edecek mi ileriki haftalarda netlik kazanacaktır. Şimdilik dizi ve yapımcısının almış olduğu herhangi bir karar bulunmuyor.. Ağlama Anne bitecek erken final yapacak konuları için henüz erken olmakla birlikte ilerleyen haftalarda dizi hakkında daha kesin bilgiler ortaya çıkacaktır. Şimdilik reytingler ve diziden çıkaracağımız analizler bu şekilde. Sizlerde Ağlama Anne dizisinin geleceği hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

Ağlama Anne Dizisi Yeni Tanıtım Fragmanı Son Bölüm:

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

6 Yorum Var

6 Comments

 1. yasemin

  18 Kasım 2018 at 21:46

  cok guzel bir dizi

 2. Anonim

  13 Kasım 2018 at 01:21

  Birce hariç hepsi kötü acil bitsin

 3. Derya

  11 Kasım 2018 at 23:41

  Süper dizi.reyting yapmamalı.biz severek izliyoruz.

 4. Derya

  11 Kasım 2018 at 23:39

  Bence çok güzel bir dizi reyting yapmamalı..

 5. Anonim

  11 Kasım 2018 at 03:13

  Bence final yapmali

 6. Anonim

  7 Kasım 2018 at 16:29

  Bnce daha erken final olması için

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Haberi

To Top