Ağlama Anne Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Aslıhan Malbora)

Ağlama Anne Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Aslıhan Malbora).. Ağlama Anne dizisi ATV’de yeni sezonda yayınlanacak. Ağlama Anne dizisi yayına hazırlanırken kadrosuna yeni isimler dahil etmeye devam ediyor.  Ağlama Anne dizisi kadrosuna sürpriz bir isim daha dahil oldu. Zeynep karakterini canlandıran oyuncu da bunlardan birisi..

Ağlama Anne dizisi yapımcılığını Süreç Film yapıyor oyuncuları ise başrollerinde Birce Akalay, Cansel Elçin ve Özlem Yılmaz. Ağlama Anne dizisinde Alev rolündeki Birce Akalay ve Adnan rolündeki Cansel Elçin’in kızlarını oynayacak isim aranıyordu. Ve aranan isim bulundu. Ağlama anne Zeynep Fırıncıoğlu kimdir, dizide öz ve üvey evlatların ortak noktası Zeynep hakkında detayları sizler için araştırdık..

Ağlama anne Zeynep Fırıncıoğlu kimdir

Aslıhan Malbora’nın canlandırdığı – Zeynep Fırıncıoğlu Nasıl bir Karakter?

 Damla’nın kızı, Alev’in “gerçek kızı”. Mert’in aşık olduğu kız. Adnan’ın ise hiç bilmediği, varlığından bile habersiz olduğu kızı. Damla’nın bin bir fedakarlıkla bugünlere getirdiği Zeynep, geçmişinde olanlardan habersizdir. Annesi sandığı Damla, aslında teyzesidir. Gerçek annesi Alev, onu doğar doğmaz elleriyle ölüme itmiştir. Hiç tanımadığı babasının ise, o doğmadan evvel öldüğünü sanmaktadır. En büyük destekçisi, sığınağı ve de sırdaşı, tüm varlığını adadığı annesi Damla’dır.

Ağlama Anne dizisinde Alev ve Adnan kızı Zeynep’i canlandıracak olan isim belli oldu. Ağlama Anne dizisi Zeynep rolündeki oyuncunun gerçek adı Aslıhan Malbora. Peki Kimdir Aslıhan Malbora? Daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadı işte detayları sizler için araştırdık:

Aslıhan Malbora 1995 Afyon doğumludur. Aslıhan Malbora İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği ve Kimya Mühendisliği bölümü öğrencisidir hala eğitimi devam etmektedir. Üniversite eğitiminin yanında Akademi 35.5 Sanat Evinde oyunculuk eğitimi almaktadır.

Aslıhan Malbora Metin Temel ile sevgilidir. Aslıhan Malbora’nın ilk dizisi Seven Ne Yapmaz oldu. Bu dizi de Yusuf Çim ve Seren Şirince ile birlikte rol aldı. Aslıhan Malbora’nın diğer dizisi Kalbimin Sultanı oldu. Kalbimin Sultanı dizisinde ise Ali Ersan Duru ve Aleksandra Nikiforova ile birlikte rol aldı.

 

Aslıhan Malbora yeni dizisi de Ağlama Anne oldu. Yıllar Sonra dizisinde Alev psikolojisi bozuk bir annedir. Kızı ile yeterince ilgilenmez ve ona teyzesi bakar. Zeynep Alev’in kızı ve genç bir kız. Bu yüzden de Zeynep rolündeki genç oyuncu içi bu dizi çok önemli. Kendini tanıtması ve yeni proje teklifleri alması için başarılı oyuncularla aynı dizi de rol alması büyük avantaj.

Ağlama Anne dizisi Zeynep rolündeki Aslıhan Malbora rolünü nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Ağlama Anne dizisi Zeynep hakkında tüm bilgilendirmeler devam edecektir. Hakkında resimler görmek için Ağlama Anne Zeynep instagram adresini paylaşalım: Aslıhan Malbora – instagram.com/aslihanmalbora

Ağlama anne Zeynep karakteri kimdir

Aslıhan Malbora’nın canlandıracağı Zeynep karakteri dizideki en belirgin ve en çok gösterilen isim olacak. Çünkü öz annesi ile ona bakan yetiştiren annesi arasındaki seçim gün geçtikçe içinden çıkılmaz bir hal alırken Zeynep karakteri dizinin en sevilen beğenilen isimlerinden birisi olmayı başaracak..

Ağlama Anne dizisi Zeynep rolü Videosu Fragmanı:

Ağlama anne Zeynep karakteri rolü

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ağlama Anne Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Aslıhan Malbora) (4 Yorum)

  1. ben,aslihan,malboranin,rolunu,cok,beyendim,lutfen,bu,mesajimi,aslihan,malbora,gorsun,umarim,gercek,hayatda,da,boyle,saf,iyiniyetlidir,ben,senin,gibi,boyle,insan,gormedim,iyiki,hep,hayatimdasin,saygilarimi,iletiyorum

Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2018