Ah Kalbim 10.-11. Bölüm Özeti Fragmanı ve Tüyoları 26-27 Ekim

Kanal 7 ekranlarında devam eden Ah Kalbim 10.-11. Bölüm Özeti Fragmanı ve Tüyoları 26-27 Ekim tarihlerinde sizlerle buluşmaya kaldığı yerden devam ediyor. Sevilen hint dizisinde olacakları tüyolar ve özetleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Ah Kalbim 10.-11. Bölüm Özeti 26-27 Ekim günlerinde kanal 7 de olacaktır. Bakalım neler yaşanacak yeni bölümlerde?

Son bölümde Purab ile Bülbül arasındaki diyaloglar bölüme damga vuracak. Purab neden telefonlarına bakmadığı ve açmadığı için Bülbüle çıkışırken Bülbülde neden beni aldatıyorsun diye Puraba sert çıkışacaktır. Başka kızları da evlenme vaadiyle kandirdığını öğrenen Bülbül bu konuda haklı mıdır yoksa tamamen yanlış anlaşılma mı vardır yeni bölümde izleyip göreceğiz.

Diğer yandan Pragyanın büyükannesi ona uygun bir eş aramaktadır. Bu işler için aracı olan birisi hem Pragyanın hemde Bülbülün resimlerini ister. Aaliya ise bu resimleri farklı amaçla gösterir. Pragyanın resmini göstererek Abhi ile Purabı karşı karşıya getirir. Abhi Puraba şiddetli bir tokat atar ve ağzı burnu kan içinde kalan Purab ne olup bittiğini bile anlayamaz.

Purap daha sonra Bülbül ile görüşmek istediğini söylese de Pragya yardım edeceğini söyleyerek telefonu kapatır. Ah Kalbim 10.-11. Bölüm Özeti Fragmanı ve Tüyoları 26-27 Ekim tarihlerinde kanal 7 de devam edecek. Yeni bilgi ve tüyolar özetler geldikçe aşağı eklenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim 10.-11. Bölüm Özeti Fragmanı ve Tüyoları 26-27 Ekim (1 Yorum)

  1. KOREY DIZISI ASKA YOLJULUK MUHDESEM DIZI BUNA BEN BAYYLDYM 2 NJI SEZONY WARSA EN KISA SÜREDE KANAL 7 DE YAYYNLAYYN LUTFEN

Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2017