Ah Kalbim 18 Mayıs Özeti, Kızını Alabilecek mi?

Ah Kalbim 326. bölüm fragmanı ile ön plana çıktı. Abhi, Pragya’ya Kiara’yı alacağını açıklaması üzerine duygusal anlar diziye dahil oldu. Ah Kalbim 18 mayıs özetini sizin için inceledik.

Neha ile Tarun uzun süredir görüşüyorlardı. Sonunda Tarun’u babası Raj ile tanıştırmaya karar verdi. Bu tanışma bir tören il taçlandırılır. Ailece törenin başlaması ve hazırlık aşaması olur. Pragya ise arakdaşları ile birlikte iken Abhi’yi görür. Onu çağırması ile birlikte heyecanlanan Abhi yanına gider. Ancak içinden aynı zamanda Pragya’ya gerçeği sakladığı için çok kızgındır. Disha bu durumu fark eder. İkilinin normale dönmesi için Purab’ı ikna ederek dans müziği çalmasını sağlar. Eğer çift dansa kalkar ise aralarındaki sinir ve öfke bir aşka dönüşecektir. Dans halay ile devam edecek.

Ah Kalbim 326. bölüm

Ah Kalbim 18 mayıs özetinin en romantik anı Pragya, Abhi’nin üzerine düştüğü sahne olur. Göz göze gelen ikilinin romantik anları diziye damgasını vurur. Tanu ise Pragya’nın kasti olarak yaptığını düşünerek Pragya’ya kızacaktır. Pragya, Tanu’ya ne ile kandırdın Abhi’yi seninle evlenmesi için nasıl zorlama yaptın der. Bir anda gerilen ortam Tanu ile Pragya’nın evliliklerine gelir. İkisi de birbirini eşleri ile itam etmekten çekinmezler. Ah Kalbim 326 bölüm fragmanı sayesinde aldığımız bir diğer tüyoya geçelim.

Ah Kalbim 326. bölümde çalan şarkı ise aranmaya başlandı bile. Arapça olan bu şarkıyı sizin için bulduk.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2019